Jump to content

Wilczke

Brony
 • Posts

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Wilczke last won the day on June 14 2017

Wilczke had the most liked content!

About Wilczke

 • Birthday 07/29/2003

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Libera Regia Civitas Przemyśl
 • Zainteresowania
  MLP, polonistyka, psychologia, korekta fików i ich czytanie (amatorskie lektorstwo), uniwersum Wiedźmina, webmastering, broń palna, rysowanie
 • Ulubiona postać
  1. Luna
  2. Tempest Shadow
  3. Autumn Blaze
  4. Deadpool
  5. Sunburst
  6. Emiel Regis Rohellec Terzieff Godefroy

Recent Profile Visitors

7294 profile views

Wilczke's Achievements

Słodki kucyk

Słodki kucyk (3/17)

129

Reputation

About Me

Nastolatka urodzona w 2003 roku na południu Polski, gdzie zamieszkuje do dnia dzisiejszego. W internecie znana jako Wilczkowa, Wilczke, Wolfie, Tissaia the Nahgah, Tańcząca z Przecinkami, Xiężna Ortografii. Należę do pasjonatów Wiedźmińskiego Uniwersum, trudno prześcignąć mnie w dyskusji fabularnej na tenże temat. Od 2015 roku można mnie znaleźć w fandomie MLP. Odnalazłam w sobie pasję do lektorstwa, które uparcie uskuteczniam od minionego grudnia. Od pewnego czasu zajmuję się także korektą pisemnych tworów fanowskich, znanych szerzej jako łzy i pot autorów fików. Niepoprawna polonistka, kałach już dawno naładowany przecinkami na czarną godzinę.

 

Mój charakter jest dość specyficzny i wielu osobom niestety, ale nie jest w stanie podpasować. Ewidentnie typ switch, ze znacznym przechyłem na dominujący, trudno jest mi pogodzić się z faktem, że ktoś napluł mi w kaszę, dlatego staram się do tego nie dopuszczać. Jestem osobą prouczuciową, posiadam trochę wiedzy z zakresu psychologii tłumu oraz stricte psychologii. Uważam się za niepoprawną altruistkę, wskutek czego często ląduję na pozycji przegranej, mimo to pomoc ludziom wciąż sprawia mi pewną dozę radości. Zaliczam się do zdecydowanych przeciwników używek tj. papierosów, narkotyków, alkoholu. Jeżeli nie znam Cię, a zapalisz przy mnie papierosa, prawdopodobnie do momentu, dopóki nie poznamy się bliżej, będę podchodzić do Ciebie z lekkim dystansem. Mimo wszystko - nie obraź się, jeżeli jakoś niemile napomknę o paleniu. Robię to z czystej troski o Twoje zdrowie, chociaż możesz tego nie chcieć.

 

Mam naturę adminowską. Jeżeli dostanę rangę z permisjami, wcielam się w rolę, którą mi nadano, jestem najemnikiem, wykonuję swoje obowiązki. Drugą szansę daję tylko, jeżeli mam kaprys zdobyć dodatkowy powód do banicji lub zrzucenia z rowerka. Dasz mi powód do zaprzestania darzenia Cię zaufaniem? Nie spodziewaj się zatem szacunku.

 

Jeżeli chodzi o preferencje muzyczne, słucham raczej rocka, metalu. Znaczną część mojej playlisty zajmują jednak utwory folk, rock folk lub metal folk, a także jumpstyle. Nie ruszam się nigdzie bez słuchawek, nie mogę przecież stracić kontaktu z kosmitami. Od miesiąca ustalamy, kiedy mamy spotkać się na pokera, ale jakoś rzadko się odzywają... Gram w gry z dużą dozą smaczków i fabuły, rpg, nieliczne platformówki, puzzle, gry horror.

 

I to by było na tyle. Nie pozdrawiam, bo to sztampa. Weź podkowę na szczęście. Może nas nie opuści, gdy będzie nam potrzebne. Zatem, niechaj Wielka Melitele ma Cię w opiece! Bywaj!

×
×
 • Create New...