Wilczkowa

Brony
 • Zawartość

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

89 Wyśmienita

O Wilczkowa

 • Ranga
  Ayd f'haeil moen Hirjeth taenverde
 • Urodziny 29.07.2003

Kontakt

 • Strona www
  www.victorycraft.net/forum
 • Skype
  Wilczkowa10
 • Gadu-Gadu
  55666465
 • Discord ID
  Wilczkowa#7955

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 • Miejsce zamieszkania
  Libera Regia Civitas Przemyśl
 • Zainteresowania
  MLP, plastyka, polonistyka, uniwersum Wiedźmina (demonologia słowiańska), Minecraft, wyprowadzanie ludzi z równowagi
 • Ulubiona postać
  1. Patut
  2. Luna
  3. Sunburst
  4. Discord
  5. Emiel Regis Rohellec Terzieff Godefroy
  6. Mikołaj Białach

Ostatnio na profilu byli

1799 wyświetleń profilu
 1. Rozstąpcie się! Gwiazda potrzebuje przejścia! A tak serio to całkiem estetyczne OC/ponysona.
 2. Wpisana już dawno, ale zapomniała tutaj napisać :/
 3. Podpinam się. Jednak wydaje mi się, że żeńska część fandomu czuje się urażona stwierdzeniem autorki wątku, że tylko "dorośli mężczyźni oglądają bajkę dla małych dziewczynek". W naszym szerokim gronie jest także wiele kobiet (i gołębi, nie zapomniałam Matil). A czemu to oglądamy? Tak na dobrą sprawę to trudno to wyjaśnić. Może dla charakterystycznej kreski i animacji? Może dla przekazu? A może postaci? Każdy ma swój własny powód, ale generalnie to oglądamy bo lubimy. Dla większości z nas serial o pastelowych osiołkach jest odskocznią od codziennych problemów i chwilą takiego luzu. Kiedy w sobotę możemy sobie spokojnie usiąść i poświęcić te 25 minut na jeden odcinek, a potem go szczegółowo przeanalizować. Fajnie jest mieć jakieś nietuzinkowe hobby, nieprawdaż? Ktoś skleja sobie modele budowli z zapałek a my oglądamy kucyki. Wobec tego co jest złego w odmienności? Co do gore i clop. Może to zabrzmieć trochę niegrzecznie, ale błagam - to jest INTERNET. Chyba każdy zna coś takiego jak rule34, a jeżeli nie to zalecam się zapoznać, bo jeszcze wiele spotkacie tutaj (w internecie) rzeczy, które można podpiąć pod tę kategorię. One były, są i będą, a jak się nie podoba to wystarczy starać się tego unikać, a dzieciaki stawiać pod większym nadzorem jeżeli chodzi o przeglądanie sieci. One z natury są ciekawe, nie odbierzemy im tego, ale możemy ograniczyć dostęp do zjawisk, które je ciekawią, ale nie powinny mieć z nimi jeszcze styczności. Jak się chce to wszystko można.
 4. Chyba najbardziej lubię Twilight x Dash jeżeli już chodzi o ship z RD.
 5. Mój idol? W sumie to mogłabym do grona takowych zaliczyć moją najlepszą przyjaciółkę. Podziwiam jej ambitność w dążeniu do celu i to, że często bierze na siebie tak dużo obowiązków, że ja jedna bym nie wyrobiła na zakrętach, a ona jakoś daje radę i jeszcze znajduje czas na dodatkowe rzeczy.
 6. Stalker się zgłasza! Jeżeli chcesz pogadać na tematy różnościowe to pisz, z chęcią poznam jakąś nową osóbkę. ^^ A co do pytań, sorry chłopie praktycznie wyczerpałeś temat xD Tak czy siak, miło żeś się szerzej przywitał, miłego pobytu na forume!
 7. Tak więc witamy w naszych skromnych progach! Myślę, że nikt się nie obrazi kiedy zacznę od takich standardowych pytanek dla nowych ^^ 1. Ulubiony wykonawca, rodzaj muzyki? 2. Oglądasz jeszcze coś poza MLP? 3. Co robisz w wolnym czasie? 4. Jak natrafiłeś na serial i fandom kolorowych osiołków? Jeżeli chciałbyś się zapoznać czy pogadać to ja zawsze jestem chętna do rozmowy. Miłego pobytu~
 8. Pojawię się na 99.9%
 9. Mnie również miło Cię poznać. Witamy w naszych skromnych progach i obyś został z nami możliwie jak najdłużej!
 10. Witamy ponownie! Mam nadzieję, że tym razem już nas nie opuścisz.
 11. Witaj kolejna, zabłąkana duszyczko! Jeżeli miałabyś jakieś problemy z działaniem forum, czy jakiekolwiek pytania to pisz śmiało!
 12. Patrzę, czytam i tak sobie myślę: Kurdełke, spoko osóbka i dodatkowo wiekowo podobna. Coś czuję, że się dogadamy. Także ten... Zapraszam do forumowych dyskusji i nie bój się nas - my nie gryziemy (chociaż ja lubię ). Jeżeli miałabyś jakieś pytania lub zwyczajnie chciałabyś pogadać to pisz śmiało!