Wilczkowa

Brony
 • Zawartość

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

81 Wyśmienita

O Wilczkowa

 • Ranga
  Ayd f'haeil moen Hirjeth taenverde
 • Urodziny 29.07.2003

Kontakt

 • Strona www
  www.victorycraft.net/forum
 • Skype
  Wilczkowa10
 • Gadu-Gadu
  55666465
 • Discord ID
  Wilczkowa#7955

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 • Miejsce zamieszkania
  Libera Regia Civitas Przemyśl
 • Zainteresowania
  MLP, plastyka, polonistyka, uniwersum Wiedźmina (demonologia słowiańska), Minecraft, wyprowadzanie ludzi z równowagi
 • Ulubiona postać
  Uniwersum MLP:
  1. Luna
  2. Discord
  3. Thorax
  4. Rainbow Dash
  5. Vinyl Scratch
  Uniwersum Wiedźmina:
  1. #TeamPłotka
  2. Emiel Regis Rohellec Terzieff - Godefroy
  3. Jaskier
  Inne:
  1. Bill Cipher (kreskówka - Gravity Falls)
  2. Stracharz (książka - Kroniki Wardstone)
  3. Six & Nomes (gra - Little Nightmares)
  4. Alice (gra - Alice Madness Returns)

Ostatnio na profilu byli

1587 wyświetleń profilu
 1. Mnie również miło Cię poznać. Witamy w naszych skromnych progach i obyś został z nami możliwie jak najdłużej!
 2. Witamy ponownie! Mam nadzieję, że tym razem już nas nie opuścisz.
 3. Witaj kolejna, zabłąkana duszyczko! Jeżeli miałabyś jakieś problemy z działaniem forum, czy jakiekolwiek pytania to pisz śmiało!
 4. Patrzę, czytam i tak sobie myślę: Kurdełke, spoko osóbka i dodatkowo wiekowo podobna. Coś czuję, że się dogadamy. Także ten... Zapraszam do forumowych dyskusji i nie bój się nas - my nie gryziemy (chociaż ja lubię ). Jeżeli miałabyś jakieś pytania lub zwyczajnie chciałabyś pogadać to pisz śmiało!
 5. Czy tylko ja mam wrażenie, że osoba zakładająca wątek nie ma pojęcia w jak bardzo odległe zakątki internetu trafiła? Jeżeli jednak wiesz doskonale kim jesteśmy to życzę miłego pobytu na forum!
 6. Witaj na forume i czuj się jak u siebie w domu. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz śmiało.
 7. Nie jestem facetem, ale się wypowiem, bo czemu nie. Ideał kobiety... Zastanówmy się nad tym pojęciem. Każdy ma swój ideał, który go pociąga, a kucyków w serialu mamy dość sporo. Dlatego nie zaprzeczam, gdyby się uparł to mógłby tak powiedzieć. Jednak charaktery kucyków są zbyt proste i zdecydowanie lepiej byłoby startować do realnej dziewczyny niż do kucyka, chociażby z uwagi na trudne do przewidzenia ruchy u człowieka, kuce są mało złożone w obsłudze i mają z góry bardzo przewidywalne ruchy, a my, ludzie raczej lubimy wyzwania. Jeżeli chodzi jednak o samą teorię to nie nazwałabym serialowych klaczy ideałami kobiet lecz prędzej ich typami, jednymi z wielu.
 8. Chciałam jeszcze raz bardzo podziękować za ten wywiad. Zawsze to jakieś nowe i niewątpliwie ciekawe doświadczenie. Jeżeli są jeszcze jakieś pytania, a ja wystarczająco nie wyczerpałam tematu powyżej to pytajcie.
 9. Jestem tak stara, że moją datę urodzenia zapisuje się z p. n. e. na końcu.
 10. No, to jeszcze tylko małe poprawki i będzie pięknie!
 11. Witaj na forum i rozgość się! Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące forume czy nawet chcesz zwyczajnie porozmawiać to pisz
 12. Witaj w naszej ogromnej rodzinie! Mówisz, że nie miałeś jeszcze styczności z żadną Pegasis, tu jest ich wiele. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące forum czy czegokolwiek innego to pisz. Jeszcze raz witam serdecznie i pozdrawiam!
 13. Jadalne: borowik szlachetny, czubajka kania, maślak zwyczajny. Niejadalne: hubiak pospolity, muchomor cytrynowy, sromotnik smrodliwy. Jeżeli nie będzie konkurencji to po co mam szperać w książkach?
 14. Odcinek w porównaniu z ostatnim był o wiele lepszy. Dowiedzieliśmy się jak wygląda królestwo podmieńców, kiedy w roli przywódcy jest Thorax. Pojawił się też jego starszy braciszek, który nadal pozostał wierny dawnym zwyczajom i nie dał się przemienić w tęczowego chrząszczyka. Oczywiście wkurzająca Trixie też musiała dać o sobie znać, a shipping Starlight x Trixie został oficjalnie potwierdzony przez kolorowe podmieńce. Dodatkowo zaskoczył mnie smaczek z You-Know-Who, co świadczy o tym, że podmieńce boją się wymawiać imienia Pharynx. Generalnie odcinek oceniam na 9/10.