Wilczkowa

Brony
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

65 Wyśmienita

11 obserwujących

O Wilczkowa

 • Ranga
  Ayd f'haeil moen Hirjeth taenverde
 • Urodziny 29.07.2003

Kontakt

 • Strona www
  www.victorycraft.net/forum
 • Skype
  Wilczkowa10
 • Gadu-Gadu
  55666465
 • Discord ID
  Wilczkowa#7955

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 • Miejsce zamieszkania
  Libera Regia Civitas Przemyśl
 • Zainteresowania
  MLP, plastyka, polonistyka, uniwersum Wiedźmina (demonologia słowiańska), Minecraft, wyprowadzanie ludzi z równowagi
 • Coś o sobie
  Jestem rzekomo dojrzalsza niż świadczy o tym mój wiek. Całkiem prawdopodobnym jest to, że to wina wydarzeń przez jakie miałam okazję przejść kilka lat temu. Lubię sarkazm oraz ironię i używam ich dość często, czasami nieadekwatnie do sytuacji. Jestem słabo zorganizowana i leniwa. Kiedy się uprę to gwarantuję, że dopnę swego. Mam "uczulenie" na ludzi, którzy nie są wystarczająco zaznajomieni z podstawami polskiej ortografii i gramatyki. Służę jako Moderatorka na jednym z większych, polskich serwerów Minecraft. Co by tu jeszcze... Emm... Lubię spać(?).
 • Ulubiona postać
  Uniwersum MLP:
  1. Zecora
  2. Thorax
  3. Discord
  4. Ember
  5. Vinyl
  Uniwersum Wiedźmina:
  1. #TeamPłotka
  2. Emiel Regis Rohellec Terzieff - Godefroy
  3. Jaskier
  Inne:
  1. Bill Cipher (kreskówka - Gravity Falls)
  2. Stracharz (książka - Kroniki Wardstone)
  3. Six & Nomes (gra - Little Nightmares)
  4. Alice (gra - Alice Madness Returns)

Ostatnio na profilu byli

997 wyświetleń profilu
 1. Witaj na forum i czuj się tutaj jak w domu.
 2. Jak dla mnie takie mocne 7/10. Odcinek nie był nie wiadomo jak słaby, ale też zadu nie urwał. Zdecydowany plusik za Thoraxa (uwielbiam ) i za bardzo kreatywną scenę z muffinką rozpłaszczoną przez Ember na ścianie jednego z domów. Jednakże motyw ze Spikiem idiotą i tym, że tak bardzo się przejmował, że smoczyca z podmieńcem się nie polubią to było wręcz żenua ze strony Hasbro.
 3. - No dobrze - Twilight wolała przerwać tę wymianę zdań zanim dojdzie do ostrych słów z pyszczka jej przyjaciółki - więc po co chciałeś nas widzieć? Wydawałeś się uradowany naszą wizytą.
 4. - Ale nie pomyśleliście o tych wszystkich istotach, które zginą w tej apokalipsie, wywołanej przez Sombrę i Nightmare Moon! Co one wam takiego zrobiły!? - Fluttershy nie wytrzymała. Nie potrafiła znieść myśli, że zniszczenie Equestrii niesie za sobą śmierć tysięcy, a nawet milionów niewinnych stworzeń.
 5. Wystalkowane na polecenie @Patutu

  1. Pokaż poprzednie komentarze  [14 więcej]
  2. Wilczkowa

   Wilczkowa

   Weddin deireadth, dearme

  3. Patutu

   Patutu

   Dzięki, już jadłem

  4. Zirathel

   Zirathel

   Uwielbiam jak ludzie nagle odpisują po angielsku bez powodu :rainderp: 

 6. #Obstalkowane

 7. Tymczasem Twilight poderwała się z podłogi i zaczęła przetrząsać swoją bibliotekę w poszukiwaniu większej ilości informacji na temat Garlachów Straszliwych i ich związku z siłami, które przemieniły Lunę w Nightmare Moon oraz równoczesnym powrotem króla Sombry.
 8. - B-b-bredziłaś coś o jakimś Panu, że jest gorszy niż wszystko, by-byłaś jakby w magicznym transie... - wyjąkała z trudem żółta klacz, a w jej głosie dźwięczał strach.
 9. Miałam paczkę 3 internetowych przyjaciół. Pewnego dnia jeden z nich znalazł sobie dziewczynę, poświęcał jej cały swój czas, a do nas przestał się odzywać. Następnie kolejny z naszych odizolował się i zaczął nolife'ić w Doom, do dziś nie utrzymuje z nami kontaktu. Teraz jestem tylko ja z tym jednym przyjacielem, który cierpi nadal po utracie tamtego pierwszego, bo byli dla siebie jak bracia. Ja już się pozbierałam, ale nie wiem ile jeszcze uciągnę.
 10. 28,40zł
 11. No nie powiem, bardzo obszerne powitanie. Przedstaw się jakoś dłużej, powiedz coś o sobie Na początek kilka wskazówek: Zaczynaj zdania z wielkiej litery. Sprawi to, że będziesz pod magiczną kopułą, która ochroni Cię od uwag moderatorskich. I wiadomo, przecinki. Przecinek stawiamy "przytulony" do poprzedzającego go wyrazu i po nim dajemy spację. Dodatkowo zalecam zapoznać się z regulaminem i tym tematem, który pomoże ci rozgryźć działanie naszego forum. Nie piszemy posta pod postem przed upływem 24h. To chyba na tyle, więc czuj się u nas jak u siebie i nie opuszczaj forum zbyt szybko!
 12. Po nocach zazwyczaj siedzę sobie na YT, na forumach i gadam z ludźmi. Można mnie też - rzadko, ale jednak - spotkać na 6obcy, kiedy szukam sobie o 1 w nocy przyjaciół :')