Wilczkowa

Brony
 • Content count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120 Great and Powerful Reputation

About Wilczkowa

 • Rank
  Przypadkowa Istota Lektorująca
 • Birthday 07/29/2003

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Libera Regia Civitas Przemyśl
 • Zainteresowania
  MLP, polonistyka, psychologia, korekta fików i ich czytanie (amatorskie lektorstwo), uniwersum Wiedźmina (demonologia słowiańska), webmastering, broń palna (strzelectwo)
 • Ulubiona postać
  1. Patut
  2. Luna
  3. Tempest Shadow
  4. Sunburst
  5. Deadpool
  6. Mikołaj Białach
  7. Emiel Regis Rohellec Terzieff Godefroy

Recent Profile Visitors

3334 profile views
 1. Harmonogram na następny tydzień: • Poniedziałek (08.04) - EqueTrip; autor: @psoras (Rozdział D4-CDV+M6/EB) (strona 27) • Wtorek (09.04) - Bez przyszłości; autor: @Ylthin (Rozdział 0) • Środa (10.04) - Orły Mórz; autor: @LegendarnyKapitan (rozdział 20) • Czwartek (11.04) - Kryształowe Oblężenie; autor: @SPIDIvonMARDER (akt 2; s. 33 pdf) • Piątek (12.04) - Czytanie na KKPF • Sobota (13.04) - Czytanie na KKPF • Niedziela (14.04) - Czytanie prac konkursowych
 2. Nie spodziewaliśmy się kolejnej pracy, ale jesteśmy niezwykle radzi, że ktoś zechciał wziąć udział w konkursie. Przypominam, że termin dobiega końca 15 kwietnia o 00:00. Zaś Panu @Malvagio dziękujemy i prosimy jeszcze tylko o zmianę ustawień dokumentu z wyświetlania na sugestie. Taka darmowa korekta, wliczona w cenę łez autora. Sugestie można zaakceptować (bądź odrzucić) dopiero po zamknięciu konkursu, ponieważ będą jeszcze podliczane i przeliczane na odejmowane punkty, wraz ze wzrostem ich ilości. Fik, zgodnie z wymaganiami, wrzucam na kanał do prac i czekać teraz tylko na rozstrzygnięcie!
 3. Oto informuję, że pierwsza część dawno planowanego projektu została ukończona i trwa 12 minut i 18 sekund! Tak, tego projektu, o którym mówi się w naszej społeczności lektorskiej już od jakiegoś czasu. Mianowicie - nagraliśmy swojego pierwszego, półprofesjonalnego audiobooka. Konkretnie mamy okazję zaprezentować Wam pierwszy rozdział jednego, z już przerobionych przez Kącik Lektorski, fików: "Czterej FOLowcy i kucyk", autorstwa @Sun. Zapraszamy do słuchania!
 4. Kawałek przeleciałam. Oczywiście podpinam się pod słowa mojego poprzednika. Oprócz tego - przecinki. Przecinków za dużo albo ich brak w miejscach, w których być powinny. Dodatkowo stawiasz spacje pomiędzy słowem a znakiem kończącym zdanie, co występować nie powinno. Kropkę, wykrzyknik, pytajnik, wielokropek - to wszystko zapisujemy "przyklejone" do wyrazu kończącego zdanie. Zauważyłam też, że gdzieniegdzie brakuje pauz w dialogach, ale to już raczej kosmetyka (i zawodowe zboczenie, zwane czepialstwem). Tym bardziej rażącym aspektem twojego fika jest brak akapitów, które próbowałeś zastąpić po prostu wciśnięciem entera, ale przypominam o tabulatorze - on też jest przydatny. Interpunkcja leży, zapis troszkę też, ale z ortografią nie masz problemów, z czego jestem bardzo kontent. Piszesz przyjemnym stylem, miłym dla oka. Takie drobne kosmetyczne poprawy, o ile je wprowadzisz, na prawdę zrobią potężną robotę!
 5. Poczytane i wszyscy na lektorskim srogo się uśmiali, dobry materiał na drętwy wieczór! Polecam razem z ekipą lektorską.
 6. Gonią mnie do napisania tego komentarza, więc napiszę, bo czemu nie, autorce się należy za tak dobrze wykonaną robotę. Do "Smaku Arbuza" zbierałam się długo, wystarczająco długo by nie czytać go samemu lecz ku uciesze szerszej publiczności. Na pewno jestem gotowa go polecić, jako po prostu dobrze napisany i powiedziałoby się, że fabularnie bezbłędny. No a teraz uwaga, bo spoilery! No co tu dalej mówić, fic trafia w moje gusta i proszę o wincyj tego towaru, bo się niecierpliwimy!
 7. Jak to mawiają - stare, ale jare.
 8. Pooglądane, wnioski jako tako wyciągnięte, to można włączyć się w dyskusję. (-) Tak samo jak @Triste Cordis, mnie również wejściówkowa piosenka nie zaczarowała. (+) Powrót Flima i Flama mi się nawet podobał, lubię ich krętackie pomysły na szybki zarobek. (+) Psychiczna Twilight? - duży plusik. (+) Jak dla mnie każdy odcinek, w którym Discord odgrywa jakąś ważniejszą rolę dostaje dodatkowy plusik. (+) Uśmiechnęłam się widząc Kredens i Shining Armora razem z Flurry przebraną za błękitną gwiazdkę. (+) Mamy renifery, nowa rasa, nowy napływ OCków - tak jak w momencie kiedy ukazał się wizerunek kirinów. Podoba mi się ich design i w sumie nie będę się dziwić, kiedy derpi i dA zostaną zawalone bejsami rogaczy. (-) Problematyka banalna, no z nóg mnie nie zwaliła. (+) Czy tylko mi się wydaje, czy Fluttershy była w tym specialu jakoś wyjatkowo urocza? (+) Ukazanie hojności Rarity w stosunku do tego młodzika, bardzo przyjemny motyw. (+) Końcowa piosenka Kolca w duecie z Twilight bardzo mi podpasowała. Ta gitarka była urocza. Moja ocena końcowa: 7/10 Jestem nawet kontent z tego odcinka.
 9. Poproszę trójeczkę!
 10. Ja w sumie bym prosiła gif Linkacz: Od 17:43 do 17:50. Tak aby Geralcik sobie spokojnie skończył mówić to jedno zdanko. Rozmiar: No taki jak na sygnaturkę na forum. Taki akurat. Dziękuję z góry!
 11. Wiedźma!
 12. Do mistrzów raczej ci daleko, ale jest to na zaskakująco dobrym poziomie. Chyba będę słuchać. Oby tak dalej!
 13. Cóż. Aby serwer nie upadł musi mieć dobrą reklamę. Ja będąc moderatorem na 1000-slotowym serwerze, który to w godzinach szczytu wypełniony jest grubo ponad połowę mogę powiedzieć, że nie jest to proste zadanie. Trzeba mieć gadane i budzić zaufanie, a też wiadomo, że nie każdy potencjalny YTber od reklamy się zgodzi. Niektórzy mają własne serwery, znacznie lepiej funkcjonujące, więc grzecznie odmówią. Inni nawet nie odpiszą. To było po pierwsze, teraz po drugie. Serwer mc o tematyce kucowej długo nie postoi, bo będą na nim grać tylko broniacze i żadne "dziecki" nie zasilą konta jego właściciela pinionszkami za vipy, które wyżuliły od rodziców. Fajnie by było aby serwer z czasem zarabiał sam na siebie a tutaj nie ma praktycznie takiej możliwości, bo mało broniaków w tym momencie jeszcze odpala klocki, a jeszcze mniej pewnie chciałoby z dobrego serduszka zasilić twoje konto. Nie oczekuj super wielkiego odzewu, bo takowego nie będzie. Były już takie serwery i mimo, że niektóre zdecydowanie zasługują na wspomnienie tutaj jako wzór (taki serwer Hectora przykładowo) to upadły stosunkowo szybko, odnosząc porażkę.
 14. A no witaj! Baw się dobrze i zostań na dłużej. Kopycio!