Ziemniakford111222

Brony
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Neutralna

O Ziemniakford111222

 • Ranga
  Bochenek, władca Chleba i Bułki
 • Urodziny 18.07.2001

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Gmina Rozogi
 • Zainteresowania
  Informatyka, grafika, pisanie, czytanie, gry komputerowe, muzyka, no i oczywiście MLP..
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle
 1. Trochę się wtrącę. Dobra, chyba tyle. Jak coś użyje się mistycznej mocy edycji. Pozdrawiam. Edit1. Narazie oceny nie zmieniam jak coś.
 2. Haj. Witam, witam, witam i jeszcze raz witam na tym forum. Odnawialna energia, prawisz? Dobry wiatrak nie jest zły. Nie wiem w sumie co Ci napisać na powitanie, więc napiszę, iż pozdrawiam Cię. Więc witam, pozdrawiam, Ziemniak.
 3. Witaj na tej zacnej brzozie internetu. Miłego pobytu na forum, czyli brzozie. Bądź też pozdrowiony. Pytań nie mam, bo inni się pytają, więc mi się nie chce (jaki poważny powód :P). Więc witam, pozdrawiam, Ziemniak.
 4. Witaj, dzień dobry wieczór. A którą? xd A tak znów na poważnie: witam, i pozdrawiam, albowiem pozdrowienia są słowami, które jeszcze może unieść wiatr, bo choć świat jest przeludniony słowami, warto dodać do nich coś miłego. I tak więc witam jeszcze raz, jeszcze raz pozdrawiam, Ziemniak.
 5. Witaj, mam całe 16 godzin spóźnienia... Jeeeeeeeej. W każdym razie, witam, Trochę taki ja. Herbatę szanuje, zwłaszcza liściasto z 4 łyżek (kto wie, ten wie, kto nie wie, ten nie wie), a co do gier, to ja raczej inne (oprócz Hearthstone), i może czarnego humoru... chociaż... tylko jeszcze gór się przyczepie, ponieważ bliżej mam do morza xd. Tu już bardziej się nie zgadza, bo scenariusze lubię dość pisać. Co do znania się na wszystkim: wszystko to też nic. Ale dobra, inni może dalej będą się czepiać lekko tego tekstu, więc ja to zostawię. Tak więc tyle... Więc witam, witam, smacznego, miłego pobytu i pozdrawiam, Ziemniak.
 6. I ja się może dołączę do przywitania. Tylko 19 godzin spóźnienia, ale cichosza tam, bo ryby spadną. Więc witaj, bądź pozdrowiony, niech śniący będzie z tobą, pozdrawiam i tak dalej. W zasadzie nie ma dowodu na to, że istniejesz, albo ja istnieje, czy świat, ponieważ wszystkie dowody są w ramach istnienia i rzeczywistości, a dowód po za nią, jeżeli jest, to teoretycznie nie istnieje, a jak istnieje, to też jest częścią rzeczywistości, więc twierdzenie, że istniałeś jest błędne, dopóty się tego nie udowodni, a co za tym idzie nie mogłeś ujawnić czegoś, czego nie ma, więc jesteśmy w rozumowaniu z dwóch stron błędnym a wyjście jedyne, to takie, iż nie istniejemy. Filozof Ziemniak xd. Dobra, bo ja zaraz zacznę pisać o rzeczach i cudach nie stworzonych przez Boga i ludzi, więc umilknę, tylko jeszcze rzecze, iż pozdrawiam, Ziemniak.
 7. Witaj, witaj, całe 17 godzin się spóźniłem na przywitanie :|. Bać się jedyne czego tu można (jak złożone zdanie poprawne), to chyba... w sumie nie wiem. xd U mnie z wolnym... znajdzie się, zawsze choć nie w każdej chwili. No cóż... witam, pozdrawiam, Ziemniak.
 8. Jestem, przeczytałem. Hmmm... Fanhyc polecam bezwzględnie tym, co chcą coś, co zostawi u nich długie myśli i pytania. Chyba wszystko co mam do napisania na ten temat.... najwyżej użyje się mistycznej mocy edycji. Pozdrawiam, polecam, Ziemniak.
 9. Przybyłem... może tym razem inny początek. Zebrałem myśli po przeczytaniu tego, co na razie jest. Chyba wszystko na razie tyle, pozdrawiam, powodzenia, Ziemniak.
 10. Przybyłem (po 21 godzinach...), zobaczyłem, przeczytałem. Ciekawe, mam dziwne uczucie, że skądś ten motyw niezahamowanej ciekawości znam.... Nie no, wim skunt. xd . Co do samego fanhyca: Tyle. Pozdrawiam, Ziemniak.
 11. Cześć, witam, ave. (edit1) 17godzin spóźnienia... Rysowanie... znów xd artystów w świecie obrodziło. Śpiew... gorzej, niż moja pani od angielskiego nie można śpiewać (nie pytajcie, skąd wiem, jak śpiewa). To tak... powitać, pozdrawiać, Ziemniak.
 12. Hajo. 21 godzin spóźnienia.... co ja robię w tym czasie? ... A tak, piszę i expie xd. Ładny rysunek, acz ja bym dał więcej cienia, ale Twa inwencja. Więc witam, pozdrawiam, i ten.... smacznego? Nie wiem. Ziemniak.
 13. Przybyłem, zobaczyłem, przeczytałem to co na razie jest. Ciekawie się zapowiada. którzy dzięki swym bohaterskim czynom... ale co? Mniejsza. Dodam, żebyś jak skończył, dał wszystkie rozdziały w jeden plik, ponieważ czasem chce się pobrać jakiś fanhyc, a pobieranie paru rozdziałów z różnych plików, nie jest zbyt ciekawe. Do samego fanhyca: Ocena.. się zobaczy, jak skończysz, powodzenia. Na ten czas takie 6+/10, czyli schab wieprzowy z piersi kurczaka z sosem własnym. Pozdrawiam, Ziemniak.
 14. Witaj. Witaj, mam całe 16 godzin spóźnienia.... jej. Dobra, jeszcze raz witam, pozdrawiam. Ziemniook.
 15. Ave, gloria and victis! Witaj, witaj, smacznego czy coś. W zasadzie tyle xd Witam, pozdrawiam, Ziemniak.