Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Marudkeł

Brony
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Bardzo dobra

About Marudkeł

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Ponyville
 • Zainteresowania
  Horrory, Pisanie, MLP, Fanfiction, Filmy, Gry i... W sumie nie wiem co tu jeszcze dać...
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash, Fluttershy, Nightmare Moon, Luna, Daybreaker, Sombra

Recent Profile Visitors

7,809 profile views

Single Status Update

See all updates by Marudkeł

 1. Więęęc, była mała awaria MLPPolska, przez co nie mogłem dać tego ogłoszenia, no ale już jej nie ma, więc mogę zacząć.

   

  Nareszcie wróciłem dawny ja. Zrobiłem się bardzo rozbrykany, rzucam żartami o dupie Marynie na lewo i prawo, oraz robię sobie jaja ze wszystkiego, co się da. Co za tym idzie, nie jestem już tak pesymistyczny i staram się myśleć *zaciska zęby i sili się na uśmiech* POZYTYWNIE. No i cóż... No humorek mi wrócił. Po prostu. Ehhh, to uczucie, kiedy gubisz wątek i nie wiesz, jak zakończyć dobrze swoją wypowiedź. Nienawidzę tego. 

   

  Kolejną rzeczą jest to, że wracam do pisania, remasterowania i... Idzie to naprawdę prężnie. Jak już do tego zasiądę, od klawiatury odciągnąć mnie ciężko. W sumie teraz głównie piszę dla relaksu, bo mam obecnie kursy i to taka moja forma odpoczynku. Ale daje tyle radochy, że głowa mała.

   

  No i ostatnia sprawa, wracam do recenzowania. Swojego czasu napisałem ich na swoim prywatnym facebooku bardzo dużo, z czego... Nie jestem do końca zadowolony, mimo że znajomym się podobały, no ale cóż. Po prostu niektóre z nich nie wyszły mi najlepiej, nie zwracałem kiedyś uwagi na wszystkie szczegóły, no ale dopiero co zaczynałem, a pierwszy raz zawsze boli (haha, ale śmieszny dowcip, segz, ru**ańsko). Postanowiłem jednak do tego wrócić, bo sprawiało mi to radochę, lubię się wypowiadać, zresztą... Niedawno pojawiła się tutaj taka jakby recenzja Sonica, choć bardziej to była taka luźna pogadanka, no ale mniejsza. 

   

  Jeśli chodzi o film, który mam zamiar zrecenzować, podzielić się swoją opinią na jego temat, to herezja, która jest znana jako "Ostatni Władca Wiatru". *inhales* nigdy... PRZENIGDY nie wybaczę tego, jak to zrobili. Jestem wielkim fanem uniwersum Awatara i gdy dowiedziałem się, że na podstawie mojej najukochańszej kreskówki pod księżycem w 2010 roku powstał film, byłem bardzo podekscytowany. Niestety... Bardzo srogo się zawiodłem. I spokojnie, to nie będzie gnojenie tego filmu, nie będzie to rant, tylko analiza, jak to zostało wykonane i postaram się w tym doszukać jakichś zalet. Bo mimo, że film jest beznadziejny, to muszę przyznać, że CGi ma na przykład niezłe, ale to kiedy indziej.

   

  Póki co, to tyle, moje kochane kucysie. Marudna menda się żegna, do zobaczenia... Kiedyś.

  1. Show previous comments  1 more
  2. Marudkeł

   Marudkeł

   @PervKapitan Mi udało się obejrzeć Koty z 2019 aż 4 razy, bo ten film też chciałem omówić, więc... Ostatni Władca Wiatru, to pikuś. A przynajmniej dla mnie. Ehhh, ja i ta moja stalowa wola.

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   Kotów nie oglądałam, więc się nie wypowiem.

   Ale za to Avatar jest moją drugą w topce ulubioną kreskówką, więc ten film...

   Eh, ale masz racje. Efekty naprawdę są fajne w tym filmie.

  4. Marudkeł

   Marudkeł

   @PervKapitan Kurde, dostałem takiej weny, że chyba nawet dziś to napiszę.

×
×
 • Create New...