Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Princess_Bubblegum

Brony
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutral

About Princess_Bubblegum

 • Rank
  Pierwsza Hejterka The Living Tombstone'a
 • Birthday 12/05/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Gdynia
 • Zainteresowania
  Muzyka, Animacja, Technologia informacyjna
 • Ulubiona postać
  Lyra Heartstrings, Zecora, Coco Pommel, Twilight Sparkle, Applejack, Rarity, Rainbow Dash, Pinki Pie i Fluttershy.
  REMEMBER!

  Everypony is the best pony!

Recent Profile Visitors

1502 profile views
 1. Dopiero dzisiaj sobie przypomniałam, że to forum jeszcze żyje :O 
  Może jednak wrócę do fandomu...

  1. zsrrknight

   zsrrknight

   join the black parade~~~

 2. Princess_Bubblegum

  Wchodzę w to! Jeżeli chcecie, to moge też jakieś biciwo specjalnie przygotować pod Kawałek. Mogę pare przykładowych na priv podrzucić.
 3. Princess_Bubblegum

  Człowiek orkiestra na FL Studio here. Dopiszesz mnie? :3 Jasne~ Robi się ^^ ~ Szeregowa WW
 4. Princess_Bubblegum

  To już ponad sześć miesięcy ^^ Ostatnio powróciłem triumfalnie do Synthisa, robiąc to: ^Kliknij w obrazek, by przenieść się do pony.fm Za art, odpowiedzialna jest Spearheart. Jeszcze raz wielkie dzięki za ten obrazek ^^
 5. Princess_Bubblegum

  Zamierzacie korzystać z prac w traditionalu? W sensie, czy jeżeli machnę coś odpowiednio świetnego, ale narysowanego na kartce, to mam szansę na wygraną?
 6. Princess_Bubblegum

  Znam kilku Clopperów, którzy się nie przyznają do clopów i sądzę, że jeżeli taki towar byłby dostępny, to wykupiony by został w pień. Co do Spidiego, to uważam, że polski sex-rynek (jeżeli mogę tak to nazwać) Spokojnie obędzie się bez takich "cudów". Zadam ci kilka prostych pytań, które być może naprowadzą cię trochę na trop: Ilu jest nas w Polsce? część z nas jest clopperami? Jaka część z clopperów jest na tyle wyczilowana, żeby pójść do seks-shopu i zapytać o latarę z Twilight albo Clopy na DVD? Tutaj masz odpowiedź na swoje pytanie. Sprzedawcy nie mają pojęcia o tym, czym jest clop, że MLP ma też tą "ciemniejszą stronę mocy". Zakładałbym też, że większość społeczeństwa ma mgliste pojęcie o tym, kim jesteśmy. Jednak nie neguję twoich badań i sądzę, że mogą one przynieść ciekawe rezultaty.
 7. To moje "dzieło" Tak, Nawias, możesz to sb wkleić gdzie chcesz. Masz na to moje pozwolenie
 8. Znam bardzo dobrze RPG makera, wiec możemyreaktywować projekt. Pamiętasz scenariusz?
 9. Princess_Bubblegum

  Byłem niedawno w Smyku w Warszawie, na Chmielnej. Mieli falę ósmą oraz dziewiątą, a żadne opakowanie nie było otwarte. Tylko pogratulować.
 10. Princess_Bubblegum

  Mam nadzieję, że zawitam w wasze skromne strony, ale w Sierpniu jest Galacon, i nie wiem, czy wyrobię się Hajsowo.
 11. Princess_Bubblegum

  Też będę. Mam nadzieję, że pogoda dopisze.
 12. A mi akurat bliżej do dwóch dych, których jeszcze nie skończyłem. Ale na ciekawą rozmowę zawsze jestem chętny, zawsze znajdzie się jakiś wspólny temat.
 13. Princess_Bubblegum

  Mam wrażenie, że moje tematy są, łagodnie mówiąc, olewane... Dobra, dla leniwców , którym nie chce się klikać więcej niż dwa razy, proszę bardzo: Mój najnowszy kawałek twórczości: [soundcloud]https://soundcloud.com/flutterpride/broken-wings[/soundcloud] Nie polecam zaś, sprawdzania tego co robiłem kilka miesięcy temu. Nawet Ja nie potrafię tego słuchać.
 14. Byłoby fajnie, ale szanse na to, że wstanę przed dwunastą, są raczej marne.
 15. Troszeńkę wtedy Mnie źle zrozumiałeś. Pytałem się Ciebie, czy będziesz na meecie, kiedy dostałem informację, że jesteś w Otwocku, spytałeś się mnie dlaczego dzwonię; dopiero wtedy powiedziałem, że Daszka jest na meecie i chcemy go jakoś spławić. Nie miałem na celu ściągania Ciebie do warszawy, tylko po to, żeby wyprosić jedną osobę. Potem dzwoniłem do Krzyświeła, i pytałem się o to samo. Niestety, stężenie Fluttershy w mojej osobowości jest zbyt duże by powiedzieć po prostu: "Ej, Daszka, Weź spier..." Mam wrażenie, że mój telefon zrozumiałeś jako błaganie o pomoc, nie takie były moje zamiary.
×
×
 • Create New...