Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Eivel

Brony
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Eivel

 • Rank
  Arcas
 • Birthday 08/05/1991

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Toruń/Poznań
 • Zainteresowania
  Muzyka, Technologia, Fantastyka

Recent Profile Visitors

1883 profile views
 1. Moja pierwsza styczność z serialem nie była jakaś wyjątkowa. Obejrzałem odcinek, stwierdziłem, że nic w nim wyjątkowego i zostawiłem. Dopiero przy drugim podejściu się wciągnąłem. Myślę, że duże znaczenie miał fandom w tamtym okresie. Codziennie pojawiające się "hity" w muzyce i artach. Wciąż było niewielu twórców, więc każda nowinka szybko obiegała większość ludzi. Wtedy właśnie, jak tu ujął już Dayan, świat wydał się życzliwszy. Czemu? Bo patrzyłem na niego przez pryzmat bronies, z których większość była podobnie zafascynowana. Z czasem pierwsze wrażenia powszednieją. Czy to źle? Raczej nie, bo gdyby nic nam nie powszedniało, to potrafilibyśmy przez lata przejmować się niewielkimi problemami. Kazdy kij ma dwa końce. Czasem tęsknię do tego pierwszego uczucia, ale jego cząstka pojawia się wciąż przy nowej muzyce, animacji, czy ciekawych artach.
 2. Nie przesadzałbym z tym. To zazwyczaj pojedyncze przypadki, większość biorących udział nawet o nich nie wie (to właśnie orgowie i ochrona mają pełne ręce roboty). Co prawda byłem jedynie na MLK 2 lata temu i ostatnim Wrocławskim, ale akcji tego typu nie doświadczyłem.
 3. Mała ilość subów i wyświetleń wynika raczej z faktu, że niewiele się jeszcze na kanale dzieje, a nie z powodu braku urozmaiceń graficznych. Na twoim miejscu zostawiłbym SFM i skupił się po prostu na muzyce (no chyba, że chcesz po prostu ćwiczyć kolejne hobby ). Co do muzyki, to podoba mi się Moon Dance Beta 0.1. Ma ciekawą głębię instrumentów i przypomina te dobre czasy muzyki filmowej, kiedy nadmierne używanie syren i perkusji nie było jeszcze w modzie. Liczę, że doczeka się pełnej wersji . Łap suba ode mnie i życzę dużo weny kompozytorskiej.
 4. Eivel

  Aż miło patrzeć, jak arena została wywrócona na drugą stronę tym dodatkiem. Może wreszcie nie będzie kilku talii na krzyż w constructed meta. Moim ulubieńcem jest właśnie Recombobulator. Nie dość, że staty 3/2 za 2 są dobre, to pozwala robić użytek z droższych kart talii, przemieniając je z dużą szansą w legendarki.
 5. Eivel

  Dobrze się to czyta, kontynuujcie @_TK_ Myślałeś nad zrobieniem pisemnej relacji do tych zdjęć? Takie osobistej, nie dziennikarskiej.
 6. Informujemy, że w dziale Download na stronie dostępna jest nowa wersja launchera gry. Stary launcher przestanie działać dnia 29 lipca. Ponadto w okresie 28 lipca - 3 sierpnia pomocą techniczną będzie zajmował się Dr_Vaah, więc do niego prosimy kierować problemy związane z serwerem.
 7. Eivel

  Źródło
 8. Ile masz pamięci RAM? Tak też może się dziać, jak 1GB przydzielany przez launcher przekracza pozostałą pamięć twojego komputera.
 9. Czy launcher znika, zanim cokolwiek pobierze, czy po pobraniu? Jesteś pewien, że masz odsłonięty widok folderów ukrytych?
 10. 1. Czy masz najnowszą Javę? Jeśli nie, to zaktualizuj. 2. Spróbuj usunąć folder .asielauncher z katalogu użytkownika i uruchomić launchera na nowo. 3. Upewnij się, że launcher ma uprawnienia do modyfikacji plików w katalogu użytkownika (możesz w razie czego uruchomić jako administrator). 4. Sprawdź, czy nie ma problemu z łącznością launchera z serwerem. Mieliśmy już sytuację, że gracz miał podobny problem. Jeśli błąd będzie się powtarzać, to pomyślimy dalej.
 11. Eivel

  A są w stanie przybliżyć koszty rezerwacji? Wciąż rozważam wybranie się na Galacon, ale ciężko mi oszacować wymagany budżet.
 12. Eivel

  Widzisz, nie masz lekko Rób meeta.
 13. Świetny cover 20% cooler:

  1. DiscorsBass

   DiscorsBass

   Fajna akustyczna wersja, jednak preferuję oryginał ^^

  2. Eivel

   Eivel

   Co kto lubi ;) Ja w sumie traktuję oryginał, wersję Alexa i tą na równi.

×
×
 • Create New...