Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  2. Ok, małe sprostowanie: Nie było mi wiadomym, iż "List do Ariany" jest integralną częścią serii "Rise of Equestria" i ponieważ zostało opublikowane jako fanfik pojedynczy, tak też go oceniłam. Całości serii nie znam, tak też stwierdzam, że recenzja moja pełną i poprawną nie jest. Za błąd przepraszam.
  3. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  4. Bob, nawet ja to zauważyłam xD
  5. Fajne pyski, lubię takie kanciaste. Ogółem ładne prace, tylko szyje są imho za grube.
  6. Nawet ładne, ale robisz za papciowate, okrągłe pyszczki i zbyt kwadratowe i sztywne nogi. Poza tym są naprawdę dobre, zwłaszcza podoba mi się ten z labrasem Fajne grzywy, ogony, kłody i pozycje.
  7. To tym bardziej nie. Nienawidzę czesać nawet swoich włosów, więc po co mi dodatkowy, imho szkaradny, problem xD A żeby off topu nie było- moja kolekcja liczy obecnie: a)blind bagi: Z 9 fali- Fluttershy, RD i Kredens Celestię, Chrysalis, Twilight z brokatowym rogiem b)kuce do czesania: -jakąś żółtą klacz z G2 o zielonych, kryształowych oczkach. Princess Jakaśtam -2 kuce G3 z Maca -4 bardzo fajne podróby G? Imho ładniejsze niż Hasbrowskie, bo przynajmniej nie takie spaślaki i są bardziej końskie -3 podrób G1- dostałam od kolegi na szkolne Mikołajki
  8. Może skuszę się na trójpaki, Ploomete z Twalot nie chcę. Mam już jedną Twi [z 3paku z Krysią i Celestią] i więcej mi ich do szczęścia nie trzeba [chyba, że Twilicorn]. Jak mi się coś podoba, a drogie nie jest, to sobie kupię. Ale recolorom zazwyczaj mówię stanowczo nie! Ale trójpaki są akurat zacne. Szczególnie w biedrowych cenach xD Obiecałam sobie nie kupować tego syfu, odpuściłam dla jednej Kryśki i mi się kurde nawet spodobało. Raz na jakiś czas, tylko konkretne sztuki z przeceny. W sumie takie BB fajnie obok smoków na półkach wyglądają.
  9. Szukać przyjaciół, czcić Celestię, oddawać swoje wypłaty na Cah... Children of Equestria. Zamiast dążyć do spędzenia życia po śmierci w Sovngardzie, to dążyć do spędzenia go w Equestrii...
  10. Ciekawe za ile... Jeśli jakoś bardzo tanio, to może by się nawet coś kupiło. Echh a i tak mam ochotę na Tropical Storm z 9 fali.
  11. Szukam chętnych do wstąpienia do Children of Equestria.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [4 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      Oczywiście, to dzięki nektarowi Harmonii nasze przyjaźnie są tak trwałe xD

    3. Po prostu Tomek

      Po prostu Tomek

      Spirytus? To dopiszcie mnie.

    4. Wielki JO

      Wielki JO

      Ja mógłbym zostać lokalnym szamanem x3

  12. Tak. Ale Bob i Triste odchodzą na serio. A jeśli chodzi o Children of Equestria- chyba założę taką sektę
  13. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  14. Doskonały rozdział Hoffmanie. Chociaż obawiam się o to co zrobi Twi, a mam nadzieję, że nie zagra- w końcu to Twalot, a nie jakiś głupi Pinkacz.
  15. Co nieco o najnowszym odcinku, który wyemitowany został dosłownie przed chwilą. Mnie się bardzo podobało takie przedstawienie Rainbow oraz Twilight. No i ten Pinkie Rap był super . Uśmiałam się też przy przedstawieniu Fluttershy. Tak, to był dobry epizod.
  16. Kiedy twój kot odpala ci Skyrima, to wiedz, że coś się dzieje...

  17. Jazda bez wodzy- juupi! Tegomi było trzeba.

  18. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  19. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  20. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  21. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  22. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  23. 4 osoby obiłam, jedna obiła mnie. Cakiem niezły wynik.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [19 więcej]
    2. Bester
    3. Mephisto The Undying

      Mephisto The Undying

      *Otwiera parasolkę.* Guten tag mein liebes Fräulein. Draques wollte sagen, Sie lieben... Ich gehe. Eins, zwei, drei. *znika w dymie z którego tworzy się napis ,,co ty wiesz o niemieckim Winter Wrap-Up?*

    4. Cahan

      Cahan

      -Jak to co? Słucham go...

×
×
  • Utwórz nowe...