Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Cahan

    Cahan obrazek Ci narysuje...

    Zedytowałam i dałam wersję w lepszej jakości. A na dzisiaj OC mariusza: I mała uwaga- jeśli poziom wam odpowiada/nie odpowiada, to dajcie znać. Piszcie, w pierwszym przypadku możecie dać respa. W ten sposób ogarniam, które zlecenie mam uznać za zakończone, a które wciąż trwa.
  2. Nic tak nie poprawia humoru, jak obita mordka :3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [3 więcej]
    2. Burning Question

      Burning Question

      zazdrość ponownie XD ale nie mogłabym sobie pozwolić na takie luksusy w okresie szukania wolontariatu XD

    3. Cahan

      Cahan

      Byłam kiedyś wolontariuszką. Opiekowałam się dziećmi niepełnosprawnymi, chodziłam na kwesty, malowałam dzieciom twarze w galerii handlowej [wszystkie kończyły z buźkami w czarne smoki xD].

      @BQ popytaj na forach larpów, może gdzieś koło Ciebie też jest taka darmowa inicjatywa.

      Za tydzień pożyczam od kumpla tarczę- zobaczymy, czy ją udźwignę...

    4. Burning Question
  3. Primo, bękarty uważane są za defekt kosmetyczny. Secundo, przyjęło się, że nie zostawia się pojedynczych spójników na końcu wersu.
  4. Cahan hoduje bicepsy :3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [3 więcej]
    2. Wielki JO

      Wielki JO

      Najpierw masa potem masa xD

    3. Cahan

      Cahan

      Masy nie zrobię bom ektomorfik.

    4. kotekipiesek

      kotekipiesek

      i nie ma op***nia się ^^

  5. Kanon w sensie, że nic nie zmienia, czy w sensie, że nie łamie tego co wiadome, ale dodaje coś od siebie, nie burząc obrazu Equestrii?
  6. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  7. Cahan

    Znajdź swoją opiekunkę.

    A ja będę oryginalna- Sombra
  8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  10. Nowe requesty Cahan wykonała oraz trochę starych poprawiła.

  11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  12. Cahan

    Cahan obrazek Ci narysuje...

    Wersje poprawione Rain Chaser i Smooth Sounda oraz OCki Nessie. Reszta reuestów kiedyś też będzie, niektóre wkrótce. Światło niestety mam, jakie mam. Najwyżej jutro wstawię wersję w lepszym oświetleniu.
  13. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  14. No cóż- ja się trochę pobawiłam w romanse, chociaż nie przepadam za tym tagiem, ale czasami, jak go odpowiednio użyć... Za to slice of life- może nie lubię, ale w "Cieniu Nocy" miejscami jest tego całkiem sporo. Chciałam bowiem przedstawić ten "średniowieczny" świat, a bez tego się nie da. Swoją drogą- kiedy do walentynkowego Brohoofa szukałam czytsych romansideł, to niewiele znalazłam. Posucha.
  15. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  16. Postać na larpa zgłoszona :D

    1. ....

      ....

      jakiego larpa?

    2. Cahan

      Cahan

      Fantazjadę.

  17. Fakt, o gustach się nie dyskutuje. Moje odczucia były diametralnie różne od tych z FGE. Ale jeśli chodzi o odbiór tekstu, to widzę to po swoich opowiadaniach. Jeden mówi, że tekst się polepszył, inny że pogorszył, jeden marudzi, że za dużo opisów, inny chciałby więcej... Dla jednego akcja za wolna, dla drugiego za szybka - i tak ze wszystkim. Niestety znalezienie rzeszy czytelników to nierzadko kwestia szczęścia, wbicia się w odpowiedni moment, odkrycia fika przez właściwą osobą, reklamy. Osobie nowej w tym całym fanfikowym biznesie też będzie ciężej niż komuś znanemu, sprawdzonemu, kogo opka kupuje się w ciemno. Powiem tak - o ile mnie ktoś nie ubiegnie, to mogę Ci w ciągu paru miesięcy reklamę zrobić, bo fik zasłużył.
  18. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  19. Mordecz, ten fanfik jest... [tu Cahan wstawia dramatyczną ciszę] GENIALNY! Dawno się tak nie uśmiałam- tyle nawiązań do różnych rzeczy, tyle inteligentnego randomu. Super pomysł, jeszcze lepsze wykonanie, doskonała kreacja postaci i wspaniale poprowadzona narracja. Moje uwagi zostawiłam w tekście. Chodzi mi przede wszystkim o bękarty, które wyglądają nieestetycznie oraz o niefortunnie użyte słowo "ujeżdżanie".
  20. Parafrazując Kredke "ostatnio twoje rozdziały wykazują tendencję spadkową". Tak jest i tym razem. Główne zarzuty wynikają z wad rozdziału poprzedniego, a są to błędy natury logicznej- nikt nie oszczędza wroga, jeśli ma okazję zmiażdżyć go, prawie nie ponosząc przy tym strat. Sprawia to, że samo założenie fanfika jest złe. Dodatkowo nie zbyt podoba mi się wątek Blackebrry- kolejny raz widzę motyw zemsty [nie na tej osobie co trzeba, ale to inna kwestia] i podejście do Fluttershy. Zdziwiło mnie też, że reszta Mirage nie zorientowała się co jest grane- ja to zrobiłam po samym opisie klaczy, nie musiałeś nawet podawać jej imienia. Na plus- masz fajny, lekki styl. Rozdział czytało się naprawdę przyjemnie. No i smoki- smoki są fajne . Usuń tag "dramat" [cokolwiek on ma w tym fanfiku znaczyć], bo AC:SJ nie jest sztuką teatralną.
  21. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  22. Czy tylko ja mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach dzieci się sztucznie udelikaca i odejmuje im punkty inteligencji?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [40 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      Oglądają głównie w Internetach, obejrzą i biorą się za książki.

    3. Pan E

      Pan E

      Muszę już iść rozmowa była, interesująca ;)

      Może PW?

    4. Cahan

      Cahan

      Kiedyś można PW.

  23. @Dayan Nie nadaje się dla dzieci? Oj no, bez przesady. Dzieci to nie są delikatne stworzonka, które zobaczą odrobinę przemocy, czy problemów społecznych i się stoczą. Moje pokolenie się wychowało na bajkach, w których postacie głównie się tłukły i nikt nie robił z tego afery. Podejście "O, nie! Dziecko może się przestraszyć!" jest dla mnie aż śmieszne, kiedy przypomnę sobie co ja oglądałam jako kilkulatka.
×
×
  • Utwórz nowe...