Jump to content

Nyxgrim

Brony
 • Posts

  248
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nyxgrim last won the day on April 26 2014

Nyxgrim had the most liked content!

2 Followers

About Nyxgrim

 • Birthday 09/29/1997

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Wieś gdzieś w polskich okolicach
 • Zainteresowania
  - Łażenie po lasach połączone z gapieniem się na drzewa, chmury i, okazjonalnie, gwiazdy.
  - Oglądanie kreskówek - zarówno tych starych jak i nowych o ile tylko są wystarczająco dobre.
  - Granie w gry wszelakiej maści - głównie gry RPG, ale nie pogardzę też innymi gatunkami.
  - Wymyślanie pseudofilzoficznych tekstów.
  - Podejmowanie prób napisania jakiegoś opowiadania.
  - Bazgranie w celu narysowania czegoś ładnego.
  - Picie taniego acz smacznego wina.
  - Opiepszanie się na jeden z powyższych sposobów lub dla odmiany jakiś inny.
 • Ulubiona postać
  Luna - ulubiona postać ogólnie

  Twilight Sparkle- ulubiona postać z Mane Six

  Uwielbiam również Sunset Shimmer

Recent Profile Visitors

17992 profile views

Nyxgrim's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

113

Reputation

 1. Dziwnie się czuje wchodząc na to forum po raz pierwszy od dobrych 4 lat. Czuje się staro, mimo, że jestem w miarę młody. Pamiętam jeszcze jak w 2012 roku MLP było moją religią. Teraz nie ma już serialu którym bym się aż tak jarał. Jeśli tak wygląda dorosłość, to jest to dość nudne. Moje lata bycia Bronym były takie pełne szczerych i czystych emocji i hype'u na każdy kolejny odcinek oglądany na streamach z Hub Network. Cóż, zdaje się, że po prostu te czasy dziecięcej radości mam już za sobą, ale i tak patrze na przyszłość z optymizmem. Nigdy bym się nie spodziewał, że kreskówka o kucykach wywrze na mnie aż taki wpływ - to właśnie dzięki niej i fandomowi zacząłem tworzyć własne twory pokroju własnego uniwersum. Zawszę będę to wspominał jako (jak dotąd) najszęśliwsze lata mojego życia. Z chęcią zobaczę co ma do zaoferowania 5 generacja. (PS: wybaczcie te łzawość, ale trochę wypiłem i zebrało mi się na wspominki, a jest co wspominać). 

  1. Zira

   Zira

   Witaj w klubie
   Mam bardzo podobnie

  2. PervKapitan

   PervKapitan

   Po prostu przyszło i poszło, mogło równie dobrze przyjść w wieku 23 lat, a wyjść 10 lat później.

   Wiek nie ma znaczenia, chyba, że zmieniło się nastawienie, ale to wciąż nie kwestia wieku, a osobista.

 2. Wszystkiego najlepszego :D

 3. On żyje! On żyje!

  1. Paplok

   Paplok

   Najbardziej przewidywalny motyw ever + dość kiepskie cliche "coś ważnego i oczekiwanego staje się dopiero kiedy wszyscy wyjdą" :v

  2. M3ICHU

   M3ICHU

   KTO? 2PAC? :ming:Ja wiedziałem od dawna!

 4. Czy tylko ja w 30 rocznice katastrofy w Czarnobylu wróciłem do gry w Stalkera?

  1. Show previous comments  3 more
  2. Rapid

   Rapid

   Gdyby rząd z okazji 30 rocznicy Czarnobyla uchwalił projekt budowy elektrowni rozszczepiającej uran.By się działo. Jako jedyni w UE możemy ale nie mamy elektrowni jądrowej.

  3. WhiteHood

   WhiteHood

   Elektrownia być powinna.

  4. Paplok

   Paplok

   By się działo? Wiadomo by było z kim ograniczyć kontakty (no albo postarać się wytłumaczyć i rozwiać wątpliwości, żeby nie obrażać od razu ludzi xD) :v

 5. Przyznam, że już nie oglądam zbyt wiele kucyków, ale coś mnie natchnęło i te obejrzałem. Nie zawiodłem się. Patrząc na najnowsze odcinki tak radośnie krytykowane w fandomie i ten, można jedynie rzec "Można? Można". Twórcy tym razem na serio się postarali. Przypomniały mi się niemal odcinki z drugiego sezonu.
 6. Wiece, zastanawia mnie jedno - czy skoro Flurry Heart urodziła się z takim byczym rogiem, to czy dla Cadence nie był to maksymalny ból podczas porodu?
 7. Wiem o tym, ale nie został on przetłumaczony do końca. A to jest rzeczą niedopuszczalną!
 8. Aktualnie chciałbym się bardziej skupić na tłumaczeniu niż pisaniu. A to oznacza, że po ponad rocznej przerwie powróci "Paradise". A jeśli konstelacja gwiazd będzie mi sprzyjać może nawet wezmę się zaaa...
 9. Właśnie po raz kolejny czytam Moonstucka. Naprawdę żal mi, że polskie tłumaczenie tego "fanfika" zostało ledwie napoczęte. Do tego stopnia, że chyba sam się za to zabiorę. 

 10. No i stało się. Dark Souls III miało niedawno swoją premierę. Pozostaje mi więc tylko życzyć wam szczęścia w przemierzaniu kolejnej przeklętej krainy. Praise the sun!
 11. Teraz chyba muszę coś oznajmić - opowiadania w tym konkursie były moimi ostatnimi fanfikami z MLP. Poważnie. Obawiam się, że przestałem już uwielbiać ten serial. Jeśli kogoś interesuje moje uniwersum, to wiedzcie, że pod żadnym pozorem go nie porzucam. Po prostu Danstir będzie się teraz rozwijać bez udziału kucyków. Najpewniej wprowadzę też parę istotnych zmian w fabularnych. Pojawi się też pewnie jeszcze jakieś opowiadanie w dziale "Świat bez kucyków". No cóż. To już wszystko? To się okaże. Wiadomo tylko jedno: wszystko będzie w porządku.
 12. Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze żyje, ale... ujawniono nazwy bossów z DS III! Iudex Gundyr Volde, of the Frigid Valley Curse-Rotted (lub Ridden) Greatwood (prezentowany na zwiastunie) Crystal Sages Dragons of the Deep Dancer of the Frigid Valley (dostępny podczas sieciowych testów) Old Demon King Ozroes(?), the Condemned King Ancient Wyvern Nameless King Abyss Watchers Yhorm, the Giant Aldrich, Devourer of Gods Lothric Elder Prince, Lothric Younger Prince Soul of Cinder
 13. Znowu na ostatnią chwilę: "9. Popełniłeś właśnie ogromny błąd" - "Widmo nad Nortarm" "5. Baśń Kucyków" - "Groza głębin" "10. Ta noc należy do nas" - "Gdy bogowie giną, rodzi się przyszłość"
×
×
 • Create New...