Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Nyxgrim

Brony
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nyxgrim last won the day on April 26 2014

Nyxgrim had the most liked content!

Community Reputation

121 Great and Powerful Reputation

4 Followers

About Nyxgrim

 • Rank
  Niepoprawny marzyciel
 • Birthday 09/29/1997

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Wieś gdzieś w polskich okolicach
 • Zainteresowania
  - Łażenie po lasach połączone z gapieniem się na drzewa, chmury i, okazjonalnie, gwiazdy.
  - Oglądanie kreskówek - zarówno tych starych jak i nowych o ile tylko są wystarczająco dobre.
  - Granie w gry wszelakiej maści - głównie gry RPG, ale nie pogardzę też innymi gatunkami.
  - Wymyślanie pseudofilzoficznych tekstów.
  - Podejmowanie prób napisania jakiegoś opowiadania.
  - Bazgranie w celu narysowania czegoś ładnego.
  - Picie taniego acz smacznego wina.
  - Opiepszanie się na jeden z powyższych sposobów lub dla odmiany jakiś inny.
 • Ulubiona postać
  Luna - ulubiona postać ogólnie

  Twilight Sparkle- ulubiona postać z Mane Six

  Uwielbiam również Sunset Shimmer

Recent Profile Visitors

12,627 profile views
 1. On żyje! On żyje!

  1. Paplok

   Paplok

   Najbardziej przewidywalny motyw ever + dość kiepskie cliche "coś ważnego i oczekiwanego staje się dopiero kiedy wszyscy wyjdą" :v

  2. M3ICHU

   M3ICHU

   KTO? 2PAC? :ming:Ja wiedziałem od dawna!

 2. Czy tylko ja w 30 rocznice katastrofy w Czarnobylu wróciłem do gry w Stalkera?

  1. Show previous comments  3 more
  2. Rapid

   Rapid

   Gdyby rząd z okazji 30 rocznicy Czarnobyla uchwalił projekt budowy elektrowni rozszczepiającej uran.By się działo. Jako jedyni w UE możemy ale nie mamy elektrowni jądrowej.

  3. WhiteHood

   WhiteHood

   Elektrownia być powinna.

  4. Paplok

   Paplok

   By się działo? Wiadomo by było z kim ograniczyć kontakty (no albo postarać się wytłumaczyć i rozwiać wątpliwości, żeby nie obrażać od razu ludzi xD) :v

 3. Nyxgrim

  Przyznam, że już nie oglądam zbyt wiele kucyków, ale coś mnie natchnęło i te obejrzałem. Nie zawiodłem się. Patrząc na najnowsze odcinki tak radośnie krytykowane w fandomie i ten, można jedynie rzec "Można? Można". Twórcy tym razem na serio się postarali. Przypomniały mi się niemal odcinki z drugiego sezonu.
 4. Nyxgrim

  Wiece, zastanawia mnie jedno - czy skoro Flurry Heart urodziła się z takim byczym rogiem, to czy dla Cadence nie był to maksymalny ból podczas porodu?
 5. Wiem o tym, ale nie został on przetłumaczony do końca. A to jest rzeczą niedopuszczalną!
 6. Aktualnie chciałbym się bardziej skupić na tłumaczeniu niż pisaniu. A to oznacza, że po ponad rocznej przerwie powróci "Paradise". A jeśli konstelacja gwiazd będzie mi sprzyjać może nawet wezmę się zaaa...
 7. Właśnie po raz kolejny czytam Moonstucka. Naprawdę żal mi, że polskie tłumaczenie tego "fanfika" zostało ledwie napoczęte. Do tego stopnia, że chyba sam się za to zabiorę. 

 8. Nyxgrim

  No i stało się. Dark Souls III miało niedawno swoją premierę. Pozostaje mi więc tylko życzyć wam szczęścia w przemierzaniu kolejnej przeklętej krainy. Praise the sun!
 9. Teraz chyba muszę coś oznajmić - opowiadania w tym konkursie były moimi ostatnimi fanfikami z MLP. Poważnie. Obawiam się, że przestałem już uwielbiać ten serial. Jeśli kogoś interesuje moje uniwersum, to wiedzcie, że pod żadnym pozorem go nie porzucam. Po prostu Danstir będzie się teraz rozwijać bez udziału kucyków. Najpewniej wprowadzę też parę istotnych zmian w fabularnych. Pojawi się też pewnie jeszcze jakieś opowiadanie w dziale "Świat bez kucyków". No cóż. To już wszystko? To się okaże. Wiadomo tylko jedno: wszystko będzie w porządku.
 10. Nyxgrim

  Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze żyje, ale... ujawniono nazwy bossów z DS III! Iudex Gundyr Volde, of the Frigid Valley Curse-Rotted (lub Ridden) Greatwood (prezentowany na zwiastunie) Crystal Sages Dragons of the Deep Dancer of the Frigid Valley (dostępny podczas sieciowych testów) Old Demon King Ozroes(?), the Condemned King Ancient Wyvern Nameless King Abyss Watchers Yhorm, the Giant Aldrich, Devourer of Gods Lothric Elder Prince, Lothric Younger Prince Soul of Cinder
 11. Znowu na ostatnią chwilę: "9. Popełniłeś właśnie ogromny błąd" - "Widmo nad Nortarm" "5. Baśń Kucyków" - "Groza głębin" "10. Ta noc należy do nas" - "Gdy bogowie giną, rodzi się przyszłość"
 12. Nyxgrim

 13. Nyxgrim

  Witam wszystkich ponownie. Dawno mnie nie było. Ale powróciłem. I przyniosłem wam TO! MHAHAHAHHAHAHAHH!!! I jest jeszcze to:
×
×
 • Create New...