Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Larota Calipso

Brony
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

6 Followers

About Larota Calipso

 • Rank
  Petshopo-pegasister :D
 • Birthday 04/10/1999

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Wrocław ^^
 • Zainteresowania
  MLP, LPS, nagrywanie filmów, YT, informatyka.
 • Ulubiona postać
  Luna, Luna, Luna, Luna, Rainbow Dash, Luna, Luna i Luna ^^
  Czekaj, czy wspomniałam o Lunie?

Recent Profile Visitors

1,524 profile views
 1. Larota Calipso

  Dzięki za rady, jutro postaram się coś dopisać, jak będę miała czas, i poprawię wszystko tak jak mówiliście!
 2. Larota Calipso

  Cześć! Tu wasza Lara, z nowym Fan Fic! Na razie tylko Prolog, ale jeśli ktoś będzie chciał następne części, to proszę o napisanie w komentarzu ... PROLOG – Last Story Dziś miał być zwyczajnie normalny dzień. Słońce świeciło, ptaki śpiewały. Udało mi się nawet podejść do jednego na tyle, by móc go dotknąć, ale zanim to uczyniłam – odleciał. Wybrałam się na popołudniowy spacer. Ponyville po wczorajszej ulewie wydawało się ciche i spokojne, jednak czułam, że coś jest nie tak. Ulica przy Bibliotece nie była zbyt duża, ale pusta. Szłam nią czujna, gdy nagle coś uderzyło mnie w głowę. ________________________________________________________________________________________________________________ Obudziłam się nie wiadomo gdzie, nie wiadomo kiedy. W sumie, było to jakieś pustkowie, ogromna, niekończąca się łąka. Nie było widać zbyt wiele – mgła spowijała wszystko. Czarna, dziwna mgła. W całej duszy chciałam wierzyć w to, że to zwyczajna para wodna. Jednak mnie, szarej pegazicy było to bardzo ciężko osiągnąć po tym co przeżyłam w ostatnich miesiącach. Z każdej strony doszły mnie potworne chichoty. Próbowałam pobiec w jakąś stronę, ale gdy tylko odbiegłam metr od miejsca w którym się tu znalazłam, uderzyłam się, jakby o jakąś niewidzialną barierę. Po kilku razach byłam już zbyt wycieńczona by kontynuować czynność. Głosy zaczęły nagle mówić… - Hahaha, czy ona naprawdę myśli, że się uwolni?! Ona nie jest warta pierwszego lepszego ogiera! – głos wydawał się rozbawiony ale groźny. - Czemu niby śmiesz tak o mnie mówić! – krzyknęłam. - Odezwała się sierota! – inny głos zaatakował mnie słowami. Poczułam ukłucie w sercu, tak mocne, i tak bolesne jak prawie nigdy dotąd. Upadłam na ziemię, a łza poleciała po moim policzku.
 3. Ha, ha, chyba szykuję się powrót :D Pozdro dla Sajbacka : )

 4. Larota Calipso

  Jesteś genialna XD Masz opiekunkę?
 5. Larota Calipso

  Dzięki Tak, przesłodko. Ja mojego nazwałam Nela, ale to zależy od gustu ^^ I mam jeszcze kilka pytań: - Czy ty masz nazwisko? - Ile lat, czy miesięcy ma Twój szczeniak? - To pies czy suczka? - Szczepiłaś go już? - Kto wyprowadza go na dwór? - Jakie masz oceny w szkole [przedszkolu]?
 6. Larota Calipso

  JA też chcę! Wiesz że jesteś taka śliczna! Powiedz, podoba Ci się mój awatar? Acha, i pytania: - Ile masz lat? - Jak ma na imię Twój piesio? - Jak się nazywają Twoi rodzice? <Też się wpisuję ^^>
 7. O królowo, moja jedyna! Widzę że wyglądasz piękniej niż od kiedy ostatnio Cię widziałam. - Przedstawiła się nieznajoma klacz w kapturze i bluzie - Czy mogę zadać Waszej Wysokości pytania? - Czy nie była pani nigdy zakochana? - Może ktoś panią zdradził? - Czy szuka pani opiekunki, takiej drugiej, na każde pani skinienie? - Czy mogłabym zostać pani pomocnicą o Wielka? - Słyszałam że nie chodzisz do szkoły. Jestem z wykształcenia nauczycielką. Mogłabym Cię uczyć, o Królowo! Ukłoniła się, i w tej pozie czekała na odpowiedź.
 8. Nareszcie! Czas na super zabawę z innymi w Igrzyskach! Larotka podniecona na totala XD

 9. Kiedy rozpoczną się Igrzyska Śmierci III? To jest pytanie, a Larotka nie może się doczekać krwawej masakry ^^

  1. Applejuice

   Applejuice

   W Stanach premiera jest 21.11.2014

  2. Applejuice

   Applejuice

   I to nie są Igrzyska Śmierci III, a Kosogłos :I

  3. Larota Calipso

   Larota Calipso

   Apllejuice, nie chodziło mi o książkę, tylko o zabawę na forum ^^

×
×
 • Create New...