Malvagio

Brony
 • Content count

  171
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

209 Great and Powerful Reputation

7 Followers

About Malvagio

 • Rank
  Król Sombra
 • Birthday 05/01/1990

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kraków, stolica Kryształowego Królestwa
 • Ulubiona postać
  Zdecydowanie Król Sombra. A mniej villainowo... Fluttershy.

Recent Profile Visitors

12560 profile views
 1. Ok, wrzucam swoją pracę, a to znaczy, że po raz pierwszy udało mi się wyprzedzić nieco Plan, yay! Ostatecznie wyszło tego 5616 słów w docsach, mam nadzieję, że rymy są dobre, heh. Brzemię [Oneshot][Dark] Życzę miłej lektury.
 2. Zmienione. Przywykłem do ustawiania samego wyświetlania w konkursach
 3. Jako że nie ma mnie na Discordzie BC, wrzucam swoją pracę tutaj. 4999 słów w docsie (nie licząc tytułu, tagów i moi, ale zakładam, że standardowo one się nie wliczają do limitu). W Wordzie mniej, ale nie wiem, ile dokładnie, bo skracałem już po przerzuceniu do docsów, heh. Autor: No ja:P Tytuł z linkiem od razu: Magnum Opus Temat: Taniec Tagi: [Slice of Life] (no i [Oneshot] oczywiście też) Życzę miłej lektury.
 4. Hej, Ambitny Plan 12 Fików Na Rok wciąż jest realizowany! Nawet jeśli wciąż zalicza tygodniowe obsuwy, heh. Tym razem napisałem drugiego już spin-offa do Wiedźmy, zmieniłem więc temat z oneshota w serię. Link do fika, obrazek i cała reszta standardowych informacji znalazła się też w pierwszym poście. Va Banque [Slice of Dark][Wiedźma] Życzę miłej lektury!
 5. Hej, przedstawiam kolejne opowiadanie (tym razem nie z konkursu), owoc Niezwykle Ambitnego Planu zakładającego naskrybanie 12 pełnowymiarowych fików przez cały rok. Czyli teoretycznie lekka obsuwa już zaliczona, tsk, będę próbował nadganiać. Od mojego ostatniego "Dariusza" (takiego prawdziwego) minęło już trochę czasu, ale mam nadzieję, że skill mi nie przyrdzewiał. Tytuł: Prośba Tagi: [Oneshot], [Dark] Obrazek okładkowy: Link: https://docs.google.com/document/d/10XGrSznKexRuodt93QWdXMveQANZm_YFZ5Sik7H_zuY/edit?usp=sharing Korekta&pre-reading: Rarity (serdecznie dziękuję!) Opis: Luna przybywa do Canterlotu, gdzie nie wszystko zdaje się być takie, jak powinno. Życzę miłej lektury.
 6. Cieszę się, że się Wam podobało - żałuję tylko, że nie miałem okazji, żeby posłuchać, jak fik jest czytany. Jeśli ostatecznie zdecydujecie się go nagrać - dajcie znać!
 7. Hej, to znowu ja. Naszło mnie na takie małe addendum do fika w postaci drabble'a, dorzucam go więc do tematu. Formalności [Oneshot][Slice of Dark] Życzę miłej lektury.
 8. Hej, znów wrzucam opowiadanie napisane na konkurs (ostatnio podejrzanie często mi się to zdarza, ale jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, następne będzie "luźne", heh) - tym razem mowa o II Edycji Gandziokonkursu o wdzięcznej tematyce "Equestria rules the waves!", którą to udało mi się wygrać ! Co w fiku? Kucyki spotykają "Wodny Świat" (na 36 stronach)! Raczej nie ma sensu się z tym kryć, biorąc pod uwagę tematykę i tag "post-apo", heh. Crossoverem bym tego jednak nie nazwał, ot, w obu dziełach świat znajduje się w podobnym położeniu. A, no i od razu uprzedzam, tak samo, jak w temacie konkursowym - nie mam pojęcia o żeglarstwie (wiem tyle, co widziałem na filmach i w grach, heheh), a choć starałem się to obchodzić jak tylko się da, prawdopodobnie momentami ten brak wiedzy może stawać się widoczny. Tytuł: Tajna Broń Tagi: [Oneshot], [Post-apo], [Przygoda] Obrazek okładkowy: Link: https://docs.google.com/document/d/1qBckeSdvAgkn5BWpiLfifFD4bRBGU9a6QEQJ_Yzt7LU/edit?usp=sharing Korekta: Rarity (dzięki!) Opis: Wyprawa po tajną broń Celestii, zdolną odmienić los mieszkańców Wodnej Equestrii. Życzę miłej lektury.
 9. Może jednak dałoby radę zrobić wyjątek? Tak, jak czasami uznawane są prace, które niewiele przekroczą limit słów? Bo to jednak straszna szkoda.
 10. Tajna Broń [Post-apo], [Przygoda] Badum-tsss, no to wrzucam swoje opowiadanie. Nie jestem do końca przekonany do drugiego tagu, ale płyną po morzu? Płyną. No to jest przygoda. Pewną rzecz dedykuję Rarity. Oczywiście. Word podaje 13971 słów. A, no i nie mam pojęcia o żeglowaniu, nic z tych rzeczy. Przypuszczam, że to Widać, heh.
 11. Hej, tym razem przedstawiam opowiadanie, które w konkursie na 50 twarzy Celestii zajęło drugie miejsce. Jako że nie mogłem się zdecydować, czy jest to bardziej Slice of Life, czy Dark (bo szczerze mówiąc nie jest to chyba do końca ani jedno ani drugie), postanowiłem połączyć te dwa tagi w jeden, heh. A, może od razu zaznaczę, tak na wszelki wypadek, że Celcia nie jest głównym bohaterem (przynajmniej nie do końca), historia opowiadana jest z perspektywy jednego z jej wojowników. W złotej zbroi. Oczywiście. Tytuł: Złote Zbroje Tagi: [Oneshot], [Slice of Dark], [Violence] Obrazek okładkowy: Link: https://docs.google.com/document/d/1aMi7iLon32ASSsvJg7e0ujvR8S5Zk36DRNxpNsimnAo/edit?usp=sharing Opis: Fragment opowieści o wielkim dziele Wielkiej Zjednoczycielki. Życzę miłej lektury. PS To już 33 fik! Znaczy z tych, którym porobiłem tematy.
 12. Hej, przedstawiam kolejną pracę, tym razem niezwiązaną z żadnym konkursem. Cieszę się niezmiernie, że udało mi się ją dokończyć, bo musiałem przerwać jej pisanie ze względu na Celciokonkurs, a z wracaniem do porzuconych pomysłów bywa różnie. Tak czy inaczej, postanowiłem tym razem dać trochę miłości postaci, która moim zdaniem nie otrzymała jej wystarczająco dużo. Myślę, że obrazek, jaki zamieszczam poniżej nie pozostawia wątpliwości co do jej tożsamości, heheheh. Przy okazji - jako że ani w filmie, ani w komiksie prequelowym do niego nie padła nazwa rasy, do której Storm przynależy, wymyśliłem sobie, że będę nazywał ją "yeti". No bo facet trochę wygląda jak yeti, a "alolański Tirek" raczej średnio pasuje. I jeszcze jedna uwaga - tag crossover może być nieco na wyrost, bo jest to raczej gościnny (choć istotny) występ innego uniwersum, a nie, hmm... pełne zespolenie. Tytuł: Nadciągająca Burza Tagi: [Oneshot], [Slice of Life], [Komedia], [Crossover] Obrazek okładkowy: Link: https://docs.google.com/document/d/1pdFYRm2WSRprVlyX4_2yA8GwFhYnIbgX_l-ulncqzpc/edit?usp=sharing Korekta i pre-reading: Rarity i Bodzio (Serdecznie dziękuję!) Opis: Plasterek z życia villaina sukcesu. Życzę miłej lektury. PS Na wszelki wypadek wrzucam drabble'a z wiadomości poniżej do tego posta. Formalności [Oneshot][Slice of Dark]
 13. Ok, pozwolę sobie wrzucić kolejnego posta, bo są nowe rzeczy, więc ATTENZIONE! Parę dni temu pojawił się... TEASER! Coś się najwyraźniej kroi! I to kroi naprawdę, bo jak obejrzałem też teraz ten odcinek z Klanem Na Drzewie (całkiem niezły swoją drogą, Flug już naprawdę totalnie nie jest żadną ciapą, to villain pełną gębą; no i trochę uwagi dostał też 5.0.5, choć podejrzanie milczał; szkoda, bo liczyłem na mamrotanie Marka) to pada tam, że to ostatni "filmik szkoleniowy", czy jak to tam określono. Znaczy najwyraźniej nie będzie już więcej omówień innych złoli. PS Ale doktora Mengele to się nie spodziewałem...
 14. Sroga obsuwa, ale nie miałem coś ostatnio czasu się rozglądać. Praca, Zelda, Zelda, Zelda... heh. Tak, czy inaczej, w odcinku sierpniowym Black Hat bierze się za Klan Na Drzewie. Sam jeszcze nie oglądałem, ale jak już wrzucam, to na pewno nadrobię później. A na razie dorzucę jeszcze kolejny obrazek RossmaniteAnzu, z najbardziej nikczemnym Flugiem.
 15. No dobra, dołączam do stawki ze swoim dziełem. Mam nadzieję, że jest w temacie, jakby co - trzymam Rarity za słowo, że będziemy się razem wykłócać, a co! Złote Zbroje [Slice of Dark] [Violence] Ta, Slice of Dark. Odnoszę wrażenie, że ten fik nie jest tak naprawdę Darkiem ani SoL-em, więc zrobiłem coś pośredniego. Może się nawet przyjmie, heh. Życzę miłej lektury.