Jump to content

Zucharski

Brony
 • Posts

  461
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by Zucharski

 1. Dnia 26.11.2016 o 20:58, BiP napisał:

  A co wy sądzicie o 4 i kontynuacji?

  Wg. mnie 4 ma lepszą fabułę i lepsze misje. Podobały mi się zwłaszcza te, które przenosiły nas w zaśnieżone góry, poza standardową mapę świata. Niestety było ich raptem kilka. Dodatkowo były chyba 4 większe obozy do zdobycia. Fortece można rzec. Także jak 3 Ci się podoba to 4 też Cię zadowoli. Można szybko i łatwo odblokować wszystkie maszty na mapie. Wystarczy dorwać helikopterek (Brzęczek chyba się to nazywało) i latać z masztu na maszt :)

 2. 58 minut temu Kinro napisał:

  Chcecie znać dalszy ciąg tej historii?

  Biedny Kinro został złapany przez policję i zawieziony do szpitala psychiatrycznego.

  Zakładając że temat nie był kiepskim żartem. Skoro zostałeś złapany, to znaczy że chciałeś się nie zabić, tylko pokazać i Ci się to udało. Życzę Ci żebyś szybko wyszedł i zaczął normalnie żyć. Nie wiem, co Cię nakierowało na takie postępowanie, ale nie warto się w życiu wszystkim przejmować. Istnieją poważne problemy jak spore długi, albo ciężkie choroby które mogą człowieka przybić. Czy twoja sytuacja serio warta jest pożegnania się z tym światem?

 3. godzinę temu Niklas napisał:

   

  Jeszcze nie. Pierwszy z tych shortów zapowiedziany jest na 24 czerwca, a kolejne tydzień po i po :v 

  To uczucie kiedy Polska jest na ustach broniaków całego świata :D

  Wiadomo czemu zasłużyliśmy sobie na ten przywilej?

  • Upvote 1
 4. @Mordoklapow Generalnie nie analizuje szczegółowo odcinków w poszukiwaniu nieścisłości. Wolę się skupić na czerpaniu przyjemności z oglądania. Póki nie ma większych wałów i braku sensu to się udaje ;)

  Wracając do nawrócenia antagonistki (nie pamiętam imienia :D ) to przypomniał mi się szczegół. Starlight pokazała jej, że ma do niej zaufanie oddając jej lustro i prosząc o uwolnienie m6+1, co mogło ją poruszyć emocjonalnie i wpłynąć na decyzję.

   

  @Król Etirenus Przepraszam, ale nie wiem o co Ci chodzi z tą niespójnością. Sunset nie pyta Starlight skąd wie o ludzkim świecie, bo Twilight pewnie jej pisała, że ma uczennice i np ciekawi ją ludzki świat, którego nie widziała. 

  • Upvote 1
 5. 47 minut temu Król Etirenus napisał:

  Sama niespójność Magii Lustra z MLP sama w sobie nie jest istotna w w ogólnym odbiorze odcinka (preferencji poszczególnych użytkowników co do lubienia postaci czy sposobu odbioru treści, bądź założeń), ale może ona mieć znaczenie przy tak zwanej kanoniczności. 

   

  Uwzględniając te kwestię stwierdzić mogę (chodź nie mam 100% pewności), że generalnie wszystkie filmy fabularne z EQG + Magia Filmu, Magia Tańca są kanoniczne z MLP a Magia Lustra już nie (jeżeli chodzi o Sunset, Starlight, i lustro), ale odpowiednia łatka zniweluje tą niespójność, chodź z drugiej strony 7 sezon jeszcze nie skończony. Może tam będzie wyjaśniona rozbieżność związana z Magią Lustra, z tymi dwiema postaciami i samą księżniczka przyjaźni.

  Żadna EG nie jest związana z kanonem z tego co wiem. Kiedyś ten cały Flash się pojawił w serialu, ale nie wiadomo, czy był to losowy kuc o jego wyglądzie czy rzeczywiście on. A nawet jakby była związana to wiadomo, że Twilight po prostu powiedziała Starlight o lustrze. Na obecną chwilę wydarzenia z MLP wpływają na fabułę EG (Pojawienie się Starlight) a odwrotnie nie (w serialu nie ma mowy o lustrze, pokazane chyba też nie było, pamiętam tylko tego Flasha który był prawdopodobnie dla picu).

   

  5 minut temu Mordoklapow napisał:

  Według mnie słabo zostały oddane zarówno Starlight jak i Sunset oraz reszta Mane6. Zarówno od strony pisarskiej, jak i VA. Ta pierwsza nie była tak wyluzowana od czasów gdy opuścił ją Sunburst, ta druga jest nietypowo skryta i niebezpośrednia. Mane6 robi za chodzącą fabrykę gagów. Antagonistka nawraca się tak ot po prostu. Ze Starlight to była emocjonująca i intensywna dyskusja z płaczem i krzykiem. Tutaj:

  Obie dopiero co się poznały. Może Starlight chciała zrobić dobre wrażenie (wiedziała, że ktoś zza lustra ma przyjść), a Sunset miała nadzieję, że zobaczy się z kucową Twilight dlatego mogła być trochę zawiedziona. W mane6 nic mnie nie niepokoiło ;)

  A antagonistka... Szybko się wkurzyła i szybko jej przeszło. Postacie takie jak Sunset i Starlight miały większe ambicje i planowały od dłuższego czasu zapanować nad światem/kimśtam. Zresztą antagonistka z trzeciego odcinka (nie pamiętam imienia) nie chciała rządzić, tylko skupić na sobie uwagę, zazdrościła mane6 ich przyjaźni i dla tego nie darzyła ich sympatią. No a oferta od Starlight przebaczenia i zaprzyjaźnienia się brzmiała w tym wypadku kusząco.

   

  Ogólnie według mnie odcinek przedni. Bardziej w tym momencie bardziej podoba mi się EG niż oryginalne MLP, mimo, że 7 sezon bardzo się podniósł moim zdaniem w stosunku do poprzednich.

  • Upvote 1
 6. Czy ta seria w ogóle jest po angielsku? Pierwszy odcinek Amerykanie oglądali po polsku (no, może poza piosenką). Dostali w końcu swój dubbing?

   

  Nie żeby mi się źle oglądało. Nasze głosy są dobre i zagraniczni też nie powinni narzekać ;)

  • Upvote 1
 7. Dziadostwa się zdarzają. Najważniejsze że nie wyciągnęli noża czy czegoś innego. No i mam nadzieję, że taką dzicz spotka jakaś kara, choć pewnie będzie ciężko bez nagrania z kamerki. Poza tym "zwierzęta" mają więcej praw od ludzi w tym kraju.

  • Upvote 1
 8. Złoto to najczęstsza "odznaka" (?). To oznacza, że my - brązy i srebra jesteśmy klasyfikowani poniżej średniej. Co za wiocha :v

  haha:

  Spoiler

  17352014_405274196508757_173535104793677

   

  • Upvote 3
 9. 20 godzin temu Sosna napisał:

  wiesz... jakby to było takie proste... dpsuj hue... problem jest taki, że  jak ja wezmę dpsa to zazwyczaj żaden nie kwapi się ku temu, żeby wziąć healera, dlatego też większość  czasu na rankedach spędzam jako Mercy

  Też na początku tego sezonu miałem brąz, ale już dostałem te moje standardowe srebro. Grałem głównie tankami/wsparciem (nie było wśród ludzi oporów by brać wsparcie, dlatego często byłem drugim bohaterem wsparcia co nie jest złe), tylko na amerykańskim serwerze. Najlepiej jest się wstrzelić w wieczorowe pory kiedy jest najmniej dzieciaków. W Ameryce jest mniej więcej -7 godzin w stosunku do nas, czyli najlepiej wstać o 5 rano i pograć ;) Ale grając wieczorem też gry były sensowne.

 10. 11 minut temu GoForGold napisał:

  Gracze Derp.Vy powinni wziąć przykład z graczy Any. "Never stop fighting for what you believe in". :spike:

  No i wywalczyli. Buff matrycy obronnej C:

 11. 2 godziny temu GoForGold napisał:

  Dlatego nerfimy leczenie i obrażenia z granatu. :evilshy: 

  No też nie rozumiem nerfienia leczenia. Widać zasugerowali się częstością wybierania Any i może zadanymi obrażeniami.

  18 minut temu GoForGold napisał:

  Bardziej zastanawiają mnie moje dzisiejsze mecze, po których z 2700 spadłem do 2550, a dokładniej dlaczego dało mi ludzi, którzy mają ewidentnie wyjebane, biorą BjorTorna do ataku, teabagują leżące znaki drogowe i rzucają skille w ścianę zamiast chociać udawać, że im zależy. Bardzo ciekawe.

  Bo po prostu tacy ludzie istnieją ;) Ale żeby na poziomie 2500 takie chece były to trochę dziwne (chociaż w sumie nigdy nie doszedłem powyżej 1636 to na oczy tego poziomu nie widziałem xd)

 12. Osłabienie Any nawet rozumiem. Ma być bardziej "lecząca, a atakująca tylko przy okazji". Ale uleczenie granatem dałbym chociaż te 80 :)

  Co do D.vy pewnie chodzi o to, że jako jedyna z postaci ma "zapasowe życie", dlatego tak ją osłabili. Ale te 300/300 powinna jednak mieć według mnie. Cóż z tego że wyskoczy z mecha, jak wtedy tankiem już nie jest :P No i jak ginie jej mech to zazwyczaj przy wrogu, który chętnie dobije Hankę.

  Bastion dalej za silny według twórców i ma być w przyszłości zmieniony ;) Wydaje mi się że było na początku dobrze, zaczęli kombinować i zrobił się burdel.

   

  Nie gram Trupią Wdową, bo mam słabego cela, ale w meczu 1 na 1 trafił mi się strzał 1 na 1000 xd

  Spoiler

   

   

 13. godzinę temu The Silver Cheese napisał:

  Ult może być, ale też zależy czy ten cały totem można rozwalić czy nie, bo wtedy będzie trzeba kombinować z jego ukryciem. Jak dla mnie spoko tank.        

  Jest nad nim pasek zdrowia po ustawieniu, więc pewnie da się go zniszczyć. Tank zajebisty, tylko czy nie za bardzo ;)

  Ten atak przyciągający jest w stanie w części przypadków zrobić robotę za ult Zarii (zasięg z 7 metrów). Tarcza też dowalona w porównaniu do Winstonowej. Karabin wymiata na odległość. Ult trwa 15 sekund. Myślę, że osłabią ją szybko.

 14. Już jest informacja, że Bastion dostanie zmiany xd. Ponoć dzisiaj na testowym ma mieć coś zmienione. Orisa z wyglądu mi się podoba, bardziej niepokoją mnie umiejętności. Połączenie działka Bastiona, przyciągania Zarii, osłony Winstona w kształcie tarczy Reinhardta i wzmocnienia obrażeń Łaski. Brzmi zbyt uniwersalnie.

  Serwer testowy płonie :P

 15. Po kwalifikacjach dostałem brons :v Poprzednio miałem srebro. Już nie wiem czy tak źle gram, czy inni gracze nie chcą współpracować/lepiej dobierać bohaterów. Ale chyba da radę dźwignąć, bo dość szybko punkty lecą w górę z tego co widzę. Jak doświadczenia z bastionem? Chyb dokoksili go za bardzo.

 16. Raczej jej nie będzie w grze. Ma 11 lat. Nawet Hanie dali te 19 zamiast 14 - 16 na które wygląda, żeby nie było że nieletni walczą. Prędzej jakiś "robot - nie wiadomo co" o którym mówi na końcu wywiadu.

  • Upvote 2
 17. 54 minuty temu PervKapitan napisał:

  W sumie nic o przywódcy Talonu nie wiemy, może jest nim Doomfist? Wtedy by był jak szef Zespołu R, bo wiadomo, że Ripa, Wdowa i Sombra to Zespół R

  Czyli po każdym wpierdzielu Żniwiarz dostaje opierdziel od Pięściarza, a jak im się uda, to on ich zdradzi i znowu dostaną wpierdziel. Szpon znowu błysnął.

 18. 10 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

  Nerfią bastiona?
   Czy nie nerfią?

  Chyba zwiększają jego przydatność na krótkim dystansie kosztem skuteczności na odległość. Czyli ma być bardziej dopasiony w obronie.

   

  godzinę temu Sosna napisał:

  W sumie to nadal nie kumam na czym ma polegać zmiana w kriostazie Mei. Mógłby ktoś hmmm... bardziej objaśnić? :v

  W czasie zamrożenia Mei nie może być namierzana przez członków drużyny. Dajmy Łaska nie może jej leczyć albo dolecieć do niej (chyba :P ), bo jej nie widzi jako celu do leczenia. Może o to chodzi.

  Nanowzmocnienie dla Mei w lodzie to marnotrawstwo, to samo z bańką Zarii. Wydaje mi się, że Lucio nie może dać bariery dźwiękowej Mei w lodzie (nie wiem jak ze zwykłym leczeniem). Może to też się zmieni.

×
×
 • Create New...