Skocz do zawartości

Serial na National Geographic... o Bronies


Fallen Star

Recommended Posts

Widziałem to wcześniej. To nie tyle dokument, który ma ukazać  coś takie jakim jest, a raczej ukazanie tego z przymrużeniem oka. Ot porobił sobie jaja. Był program "Idiota za granicą", a to jest "idiotyzmy za granicą" czyli taka lżejsza wersja poprzedniego. Całkiem niezłe, ale niestety wiele osób postronnych odbierze bronies jako dziwaków. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to i ja się zgodzę, w 15 min nie da się opowiedzieć o Bronies wszystkiego. Jak dla mnie za dużą uwagę poświęcono na Cosplay. i tak jak już powiedział Dayan za mało konkretów za dużo gatki typu że Bronies to Dorośli faceci którzy oglądają bajkę dla małych dziewczynek. A przecież MLP FIM czy PTM z założenia były kierowane nie tylko dla małych dzieci ale tez dla ich rodziców. I do tego nie prawdą jest że sami Mężczyźni, nawet po naszym forum wiedzę że jest równie wielka liczba Kobiet (Pegasis) o której nie wspomniano. Podsumując szkoda tylko że zostaliśmy pokazani przez zbyt wielką liczbę Cosplayau trochę jak dziwaki, co dla osób nie wtajemniczonych w temat może być trochę dziwne. I daje trochę pretekstów hejterom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...