Skocz do zawartości

Śnieżyca [Gra] [Pony]


timber

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 320
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Florie pokroiła i wrzóciła wszystkie warzywa do garnka z gotującą się wodą. Z pomidorów zrobiła przecier, podgrzała go po czym połączyła go z warzywami. Dodała parę przypraw, odczekała chwilę i ciepłą zupę wlała do miseczek. Zaniosła je do pokoju gościnnego i położyła na stole.

- Gotowe. - odparła i uśmiechnęła się.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Co nie zmienia faktu, że ta jest pyszna. Nie wyobrażam sobie raju jaki czulibyśmy przy jedzeniu tych lepszych. - Klacz uwielbiała prawić komplementy. - Ależ jakim pozorom, Lucky? - w tym momencie urwała, biorąc łyżkę zupy. - Nie wiem o jakie pozory ci chodziło, może poprostu nie znam cię za dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Stereotypy nie zawsze są prawdą, a wręcz przeciwnie, często są kłamstwem, zadowalającym kucyki mniej inteligentne, będące przeciwnikami innej rasy, wyglądu czy profesji. Co nie oznacza, że musisz być oszustem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Oszukiwanie jest rzeczą trudną i bolesną dla duszy. Tak samo jak kłamstwo. Ja ci wierzę, gdyż nie mam powodów by nie wierzyć. - odparła, chytrze się uśmiechając, a następnie zbierając karty, po czym czekając na jego ruch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...