Skocz do zawartości

Little Light rysuje :3


Recommended Posts

Jest o wiele lepiej :D

Mam nadzieję, że w końcowej fazie rysunku kreska będzie pewna.

 

Co prawda kłoda i nogi są nieanatomiczne [kończyny tylne się tak nie zginają] i mają kiepskie proporcje, ale to zawsze sprawia najwięcej trudności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się . 

Za długa szyja, za gruba, a baloniki mogła mieć obwiązane dookoła brzucha, ewentualnie na ogonie, bo tak to zasłaniają połowę kucyka. A gdyby w ogóle balony ktoś tak sobie przywiązał na prawdę to wisiał by do góry nogami, no nie ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za długi pyszczek w stosunku do reszty głowy, która jest za mała, szyja jak u żyrafy- za długa i za cienka. Nogi za cienkie, nie zaznaczyłaś biodra i łopatki. Kreska poszarpana, nieestetyczna...

 

Niestety nie znalazłam żadnych dobrych siatek, które na tym etapie byłyby Ci bardzo przydatne. A jeśli jakieś są, to niestety tylko na styl serialowy.

 

Mam pomysł- określ co chciałabyś narysować i w jakim stylu, a my spróbujemy Ci pomóc.

 

I jeszcze jedno- koniecznie zrób coś z kreską, bo jest nierówna i poszarpana. Proponuję rysować większe obrazki, to zawsze pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się przyzwyczajać, tylko należy poprawiać :rdblink:

 

Mam też wrażenie, że strasznie mocno przyciskasz ołówek, spróbuj delikatniej. Najpierw szkic roboczy, potem na jego bazie właściwy rysunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazy można zrobić na wszystko.

 

Ja osobiście do fanów siatek nie należę. Używam ich w wersji mocno okrojonej, w fazie szkica pomocniczego. Po prostu pooglądaj trochę artów i zobacz co, i jak się zgina, etc.

 

Niestety dojście na jakiś poziom w rysowaniu trochę trwa. Ja rysuję nieco ponad pół roku i jeszcze nie doszłam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż przez pomyłkę, z rozpędu to zdjęcie miast rysunku oglądałam.

 

A co do Pinkie- za cienka i za długa szyja. Kreska znowu poszarpana. Głowa zbyt jajowata, ucho osadzone za bardzo z przodu i za wysoko. Za chude nogi. Są jak patyczki. Na dodatek źle osadzone.

 

Przynajmniej z ogonem się postarałaś, wyszedł idealnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...