Skocz do zawartości

[luźna sesja] Włochata Equestria


Arceus

Recommended Posts


po czym ubrudzona przytuliła się do Pada, przez co 2 kuce były ubrudzone ciastem.

    - FLUFFLE!!! - krzyknął Pad po czym zwrócił się do AJ - Mogę chusteczkę? Najlepiej dużą.


*Atunad znalazła figurke w postaci Taco* O jej, to Taco.

    - Radzę ci ją schować przed Fluffle, bo jeszcze ją zje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Korekta wobec postów. podczas dialogów nie ma limitu można mówić i mówić i mówić itd. limit jest na czynności czyli to co zazwyczaj piszecie w gwiazdkach np. *zrobię pizze* limit to 1 (jedna) czynność na post kontrolny (jeśli jest to przeczytane i zrozumiane dajcie odpowiedź "jasne" w kwadratowym nawiasie)]

 

Fluffle widzi pole magiczne, siada, wytyka język i myśli. W tym czasie AJ wyszła spod stołu i powiedziała ni do siebie ni do pozostałych

-Dobrze że Chrysalis tutaj nie ma.-Fluffle to usłyszała i wpadał na pomysł co pojawiło się w postaci radosnego sapnięcia. z futerka wyciąga magiczny kapelusz i różdżkę i wyciąga z kapelusza róg Chrysalis... magia królowej changeligów w połączeniu z miłością Fluffle to groźne połączenie. Nawet już wiadomo jak bardzo. Ciekawe co zrobi, bo na razie chce ustalić czym i od kogo dostała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[The Mother of God... ;-;]

(Atunad widząc, że Fluffle ma ten róg próbuje uciec z pola siłowego)

- WYPUŚĆ MNIE, SZYBKO! Ale muszę powiedzieć prawde bo to pogorszy sprawe, Fluffle możesz podejść?

Edytowano przez M4NL3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atunad w pewnym momencie odwróciła się by sprawdzić czy Fluffle nie biegnie za nią, kiedy rozglądała się za włochaczem za sobą nie zauważyła ściany przed sobą i została brutalnie zatrzymana. Fluffle podeszła do klaczy podniosła ją, pogłaskała i powiedziała-pftblblr.-po czym dała huga i oddała figurkę taco, którą uprzednio polizała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mówiłem, że będzie chciała ją zjeść - powiedział do Atunad po czym zwrócił się do Fluffle - Fluffle, mogę pójść po coś do biblioteki? Zaraz wrócę. - zapytał Pad po czym otoczył magią jedno jabłko na drzewie, lecz natychmiast przestał i zapytał - Można?

Edytowano przez GamesPon3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluffle przyłączyła się do tańca AJ sama nie wiedziała czemu, ale także zaczęła tańczyć.

*po pewnym czasie gdy taniec dobiegł końca A taco zostały zjedzone*

Fluffle wyprowadziła gości, pomachała AJ na pożegnanie i poszła do Fluttershy. Delikatnie zapukała do drzwi, nieśmiała klacz otworzyła, jednak widząc nadmiar innych obcych jej kucyków zamknęła drzwi i zawołała szeptem

-Fluffle?

na co Fluffle odpowiedziała-Pftblblbrrblprb.

-A skoro są z tobą to zapraszam.-powiedziała i zaprosiła gości, chowając się za ścianą.

W domku różowogrzywej klaczy mnustwo było słodkich włochatych zwierzątek wśród których Fluffle nie wyróżniała się aż tak bardzo.

-umm może chcecie przygarnąć jakiegoś pupila?-zaproponowała klacz na której głowie siadał już piętnasty ptak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...