Skocz do zawartości

[luźna sesja] Włochata Equestria


Arceus

Recommended Posts

-Ummm tak, rozejrzy się-powiedziała i wzięła łyk herbaty.

W domu było mnóstwo różnych zwierząt i ciężko było dopatrzeć kota, jednak ze stert pupili wyłonił się drapak dla kota, a w zasadzie nie wyłonił się tylko był oblegany przez Fluffle, kiedy Fluffle gnębiła drapak z jednej strony na drugiej leżał mały kotek o jasnej sierści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluffle nie lubiła nagłych krzyków a u Fluttershy krzyków się nie spodziewała więc kiedy Atunad krzyknęła schowała głowę w futerko. Sama gospodyni też się przestraszyła i zamknęła się w szafie prawie rozlewając herbatę. Kotek odwrócił się do Atunad jak reszta zwierząt,  jednak potem leniwie wrócił do swych zajęć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-umm ale wiesz-powiedziała gospodyni wychodząc z szafy-ech że opieka nad kotkiem jak i każdym innym zwierzakiem to wielka odpowiedzialność prawda?-zapytała nieśmiało. Fluffle wyjęła głowę z futerka i spojrzała oczekująco na Atunad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(no to ok)

Po dość długiej drodze niemal na skraj Ponyvill oczom przyjaciół ukazał się dom, nie za duży, nie za mały ale na pewno miły i przytulny. Pad był wykończony od niesienia bagażu bo niósł go zamiast schować go do futerka włochacza. Kiedy Atunad otworzyła drzwi Fluffle wbiegła do środka, oglądając, wąchając i próbując wszystkiego co w domu było. Kiedy Fluffle zobaczyła wszystko, wpadła na rodziców Atunad i dała im huga, mimo początkowego zmieszania rodzice także się do niej przytulili, później widząc swoją córkę i coś składającego się z kocich zabawek zadali niemal w tym samym czasie, podobnym głosem i identycznym tonem to samo pytanie-CO?!-i spojrzeli się pytająco na córkę, Fluffle Pada za bagażem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mamusiu, to mój kotek Fersche. Podoba wam się? *głaszcze kotka*

- Mogę z boku położyć jego zabawki?

(Możliwe, że jutro wyjade i tydzień mnie nie będzie, jak nie będzie mnie to w 2 poście napiszę i będzie że wylądowała Atunad w szpitalu)

Edytowano przez M4NL3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...