Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Inni.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Każdy wampir jest niebezpieczny - odpowiedziała - A teraz... teraz liczę na wasz wspólny opis wszystkiego, podkreślam WSZYSTKIEGO co się wczoraj wydarzyło. Szczególnie od ciebie, panno Yuki. Z tego co mi wiadomo miałaś najciekawiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuki długo nic nie mówiła. Po pewnym czasie jednak przerwała ciszę.

-Szukaliśmy tej zaginionej elfki. Poczułam krew przy jakimś drzewie i nagle mnie coś wciągnęło... To był wampir. Byłam w tym samym pomieszczeniu co elfka, której szukaliśmy. No i nic ciekawego tam nie było... potem reszta przyszła... no i... rozprawiła się z tym wampirem-powiedziała Yuki. Pominęła wiele rzeczy o których nie chciała mówić. Miała tylko nadzieję że nikt nie będzie się jej o nic dopytywał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- Zapewne, panie Mephisto. A ty Yuki, może wytłumaczysz bardziej to, iż nic ciekawego się nie działo. Raport ma być dokładny. - powiedziała wróżka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- Nie prawda - powiedziała cicho Caroline, wstydząc się swoich czynów i chcąc przyznać się do winy. Wróżka popatrzyła najpierw na nią, potem na Yuki oczekując wyjaśnień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- Jak wolisz, opowiadaj to komu innemu. Wiedz jednak, że możesz mieć przez to kłopoty - odpowiedziała wróżka i odleciała, sygnalizując koniec spotkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...