Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Przygody w Hogwarcie


Ukeź

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Bryan podniósł wzrok.

-Próbuję dostać się na pałkarza. Jednak jak widzę jak grają bliźniacy to raczej się nie dostanę.- Powiedział z żalem w głosie. Chłopakowi bardzo zależało aby dostać się do drużyny. Od czasu poznania tej gry zawsze chciał grać. Z racji jego budowy idealnie pasowałby na pałkarza.

-A ty też chcesz grać w drużynie?- Zapytał chłopaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Witam, Peter jestem- powiedział wszystkim których nie zauważył w zamyśleniu- co do Bliźniaków Weasley mam ambicje wspomóc ich galeonami, jak to mówią "Dobry żart knuta wart"...albo jakoś tak. A i wiecie jeśli chodzi o literaturę to jestem jak zawsze dziwny, czytam fantasy. Łapiecie?! Czarodziej który czyta o magii i magicznych stworach. Ha! No ale teraz zabrałem sobie inną książkę... -Peter wyciągnął ze swojego kuferka coś co było prostokątne i włochate, a po za tym zębate, tak była to książka, konkretnie "Potworna księga potworów", książka była uwięziona przez skórzany pasek który jednak był już lekko wysłużony i naderwany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryan uśmiechnął się lekko.

-Nie. Po prostu byłem ciekawy.- Powiedział z uśmiechem.- Wolałem się zapytać. Bo moja matka miała trochę oporów aby w zeszłym roku posłać mnie do szkoły. Wilkołaki nie są przyjazne dla ludzi. - Dodał poważną miną. - Aczkolwiek profesor Lupin jako nauczyciel był mega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Racja. Sory, że tak wybuchłem. Zwykle taki nie jestem.- powiedział przepraszającym tonem. Oparł głowę o szybę. Chwilę był w takiej pozycji po 5 minutach zasnął i obrócił się opierając głowę o ramię Celine. W tej chwili się obudził. Otworzył oczy. -Oj. przepraszam.- powiedział odsuwając się i się rumieniąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...