Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Przygody w Hogwarcie


Ukeź

Recommended Posts

Prychnął tylko i przewrócił oczami.

- Obcowałeś z nimi trochę, czy to opinia osoby, która z kotami nie miała za wiele do czynienia? - zapytał, głaszcząc swojego Kostka i drapiąc go za uchem i pod brodą. - To bardzo inteligentne zwierzęta. W dodatku znacznie bardziej wartościowe niż większość ludzi. Ale w sumie ogółem zwierzęta są bardziej wartościowe niż znaczna część naszej rasy. - Wzruszył ramionami. Właściwie to powiedział to już bardziej "przyziemnie" niż większość swoich słów, tak mniej marzycielsko i nie jak myślenie na głos. W sumie nie miał zamiaru komuś kazać lubić kotów, co to to nie, ale ich inteligencji na pewno będzie bronić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Obcowałem i uważam że nie są przyjemnymi zwierzętami. - powiedział. - Poza tym inteligencja jest względna. Ludzie dopasowują ją pod siebie, nie ma stworzeń które są inteligentne. Nie ma też takich które nie są. - powiedział wzruszając ramionami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kot to jedyne zwierzę, które samo się udomowiło, bo wiedziało, że tak będzie miał więcej korzyści. I tak samo bez problemu może w każdej chwili zdziczeć. I tak uważam, że są bardzo inteligentne i nigdy tego zdania nie zmienię. Znam te zwierzęta bardzo dobrze, więc wiem dość sporo o nich. To też nie tak, że każdy jest wybitnym geniuszem, ale każdy ma swój własny, bardzo cwany tok rozumowania. I za to je cenię - stwierdził tylko, po czym spojrzał na okno i westchnął. Chciałby już dojechać do Hogwartu. Tęsknił za szkołą, ale w sumie, większość osób, która uczy się magii, raczej tęskni za rokiem szkolnym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryan wszedł na peron szybkim krokiem.

Cholera prawie się spóźniłem. Skarcił się wskakując do pociągu. Na szczęście jego walizka została szybki schowana do środka wiec on nie musiał się tym martwić. Zaczął rozglądać się po przedziałach szukając jakiegoś wolnego. Zobaczył jeden w którym było tylko kilku starszych chłopaków z innych domów. Postanowił jednak wejść do środka.

-Przepraszam. Czy tutaj jest wolne?- Zapytał zaglądając do środka.- Wszędzie jest spory tłok i nie mam zbytnio gdzie usiąść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albinos spojrzał znów w kierunku, z którego usłyszał nowy głos, jeśli można to tak ująć.

- Tak, jak widać jeszcze sporo miejsca zostało - odpowiedział, znów całkowicie spokojnym, w sumie nawet leniwym tonem. Przyjrzał się chłopakowi. Niespecjalnie interesował się uczniami z innych domów, w dodatku wyglądało na to, że ten był młodszy, ale nie przeszkadzało mu to, żeby z nimi siedział. Pomijając to, że szczerze mówiąc nawet go na dobrą sprawę nie kojarzył z widzenia. - Jesteś wysoki - stwierdził nagle. Może nieco nietaktowne to byłoby dla niektórych, ale on nic złego w takim stwierdzeniu nie widział. 

 

____________

Okej. Jeśli wyjdzie tak, że np. rano pozostałe dwie osoby jeszcze wsiądą do pociągu, to wtedy on ruszy, nie trzeba czekać, aż ja się pojawię z odjazdem ze stacji. Ale nie skracajcie całej podróży do Hogwartu, nie mówię, że będziemy ją opisywać na kilka stron, ale no, żeby tego też totalnie nie przeskakiwać. Ale z jej rozpoczęciem, to po prostu żeby nie było, że wszyscy wstaną rano i napiszą, że wsiedli, a pociąg będzie stał, aż ja się raczę obudzić XD

Edytowano przez Ukeź
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryan uśmiechnął się lekko.

-Cóż albo ja jestem wysoki albo ty jesteś niski.- Powiedział uprzejmie. Nie chciał aby zostało to odebrane jako obraza tylko początek przyjaznej rozmowy. Chłopak zajął wolne miejsce po lewej stronie przedziału.

-Widzę, że jesteście ode mnie znacznie starsi więc pozwolę sobie zapytać na którym roku jesteście?- Był ciekawy ile lat mieli jego rozmówcy. Chciał wiedzieć czy mogą mu coś ciekawego powiedzieć o szkole. Może nawet udałoby mu się dowiedzieć kto mógłby być nowym nauczycielem obrony przed czarną magią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowił się przez chwilę, wzruszył ramionami i stwierdził:

- Mój brat zwykł mawiać, że prawdziwy mężczyzna zaczyna się od metra dziewięćdziesięciu. Ale w sumie to jego zdanie. A kuzynka uważa, że dla niej metr sześćdziesiąt to już dużo - oznajmił ot tak jeszcze na podsumowanie, kwestii wzrostowych. - Szósty rok - odpowiedział jeszcze na pytanie, po czym ziewnął i się przeciągnął. Zresztą to samo zrobił kocur na jego kolanach. A potem albinos zaczął skubać sterczące nitki przy rękawie swojej bluzy, żeby zająć czymś palce. Wciąż miał na sobie mugolskie ciuchy, bo zawsze przebierał się w ostatniej chwili. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante wszedł na peron. Jak zwykle ostatni. pomyślał wchodząc do wagonu. Próbował znaleźć wolny przediał ale wszystkie były zajęte. Większość uczniów przypatrywała się jego ramieniu. Dobrze, że tylko pierwszoroczni. pomyślał idąc dalej. Po chwili znalazł wolny przediał. -Witam. Czy tu jest wolne?- zapytał wchodząc do środka. Jego kot wysunął głowę z zainteresowaniem z  jego bluzy gdzie spał. -Vergil nie wierć się.- mruknął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła na peron kilka chwil przed odjazdem. Ucałowała rodziców i siostrę.

- Będę do was pisać! - krzyknęła wsiadając do pociągu - Do zobaczenia!

Zamachała do rodziny przez szklaną szybę. Spojrzała po sobie. Ubrała się w szatę do hogwartu, lecz nie włożyła jeszcze peleryny. Miała więc na sobie czarną sukienkę i podkolanówki. Cóż... To już szósty rok. Żal jej będzie się żegnać ze szkołą w przyszłym roku, jednak postanowiła sobie nie zawracać tym głowy. Teraz ważne było znalezienie przedziału. Przeszła więc korytarzem, aby znaleźć sobie jakiś sensowny. Rozglądając się, zauważyła że wszystkie wypełniali uczniowie. Po kilku krokach dotarła do tego, gdzie mogła usiąść. Otworzyła szklane drzwi. Przed nią stał jakiś muskularny chłopak, podczas gdy trójka innych siedziała. Uśmiechnęła się lekko. Wyglądali zgoła komicznie. Pierwszemu na ramieniu siedziała tarantula, drugi, albinos wyglądał jak po sprzeczce z trzecim w okularach. Wyrwała się z zagapienia i uśmiechnęła do chłopców.

- Przepraszam najmocniej, jest wolne miejsce? - roześmiała się - Ach, mam mówić po angielsku? Jest wolne?

Edytowano przez Discordia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Miło mi, jestem Celine - odwzajemniła uścisk dłoni - Mogły ci się pomylić ręce - uśmiechnęła się szeroko.

Usiadła w swoim fotelu, kiedy z jej szkolnej torby wyszła tchórzofretka. Szybko wspięła się po jej brzuchu na szyje dziewczyny. Usiadła jej na ramieniu.

- Byłbym zapomniała! To Aloe, moja pupilka - pogłaskała białą fretkę, która zbiegła z powrotem do torby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryan ponownie kichnął. Tym razem powodem była fretka.

-Och. Dlatego nie mam zwierzątek.- Powiedział z lekkim żalem chłopak wyciągając chusteczkę i smarkając nos.

-Pytałem już obecnych więc zapytam i was. Na którym roku jesteście?- Był ciekawy tak jak w poprzednim przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryan wzruszył ramionami.

-Cóż zobaczymy. Nie ma w tym roku turnieju więc nie będą próbowali postarzeć się o kilka... dni- Bryan uśmiechnął się na wspomnienie poprzedniego roku, kiedy to bliźniacy próbowali podstępem dostać się do turnieju.

-Zastanawia mnie jednak kto będzie nas uczył obrony przed czarną magią. O ile dobrze pamiętam profesora Moody'ego już nie ma w Hogwarcie prawda?- Popatrzył po zabranych. - W sumie podobały mi się z nim lekcje.- Dodał z nutką żalu w głosie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mugolska literatura? Lubię! Ale najbardziej... polską na przykład ,,Stara Baśń"- powiedział pokazując jej książkę. -Jak będziesz  chciała to pożyczę.- mruknął chowając książkę. -Jednak co do tego. Tak Moody był super choć wolałem Lupina. A co do nauki. Moi rodzice są aurorami i powiedzieli mi, że to ma być ktoś z Ministerstwa. Nie jestem zbyt szczęśliwy, wszędzie wtykają swoje nosy.- powiedział Dante wykrzywiając usta w krzywym uśmiechu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...