Skocz do zawartości

Wiek mane 6


pepeh

Recommended Posts

56 minut temu pepeh napisał:

A tak przy okazji,serio nie wiem czemu się niby kobiet o wiek nie pyta? Co to jakaś wielka tajemnica?:portalface:

 

Poza tym maskowaniem to podobno niekulturalne jest. 

 

A co do mane6 to nie zgadniemy póki nie dowiemy się ile u nich trwa rok :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Zexel ! napisał:

W internetach:

pobrane.png.3fe145068a852f59f807a32e797b

 

Już to ludzie pisali, ale zrobię to jeszcze raz. Widzimy tylko pół tortu, a po drugiej  stronie też powinny być świeczki. Czyli według tej teorii Rainbow ma około 40 lat, co raczej nie jest możliwe.(Pod warunkiem, że zakładamy, iż czas w Eqestrii płynie tak samo jak na Ziemi, bez tego nie ma co się bawić w określanie wieku bohaterek). To po pierwsze. Po drugie, ilość świeczek nie zawsze odpowiada wiekowi solenizanta. Ja na torcie urodzinowym zwykle mam pięć świeczek, a latek mam trochę więcej. (Pięć ma, według mojej mamy, odpowiadać mojemu wiekowi mentalnemu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minuty temu pepeh napisał:

Ale to by miało sens nawet trochę bo jakby przyjąć,że w equestiańskich latach 40 to dla Nas 20.

Równie dobrze kuce mogą żyć dwa razy dłużej niż ludzie i ich zmiany wyglądu też się tak skalują. 

Na torcie RD po prostu dali tyle świeczek, żeby nie było tam pusto ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wiek mane6 w s1 oscyluje pomiędzy 17 a 20 rokiem życia:

Twilight Sparkle - 18 lat

Pinkie Pie - 17 lat (pasuje na bycie najmłodszą)

Applejack - 19 lat

Fluttershy - 18 lat ( w końcu o rok starsza od PP)

Rainbow Dash - 18 lat

Rarity - 20 lat ( prowadzi butik itd)

Też nie wiemy jak wygląda system szkolnictwa albo lata w Equestrii więc nie możemy wyciągać wcześnie wniosków. Pozostaje nam czekać aż zdradzą nam to twórcy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...