Skocz do zawartości

The chapter high School [zapisy] [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Imię: Lucy 
Nazwisko: Hel
Rodzic (dla pewności): Hel (ta z komiksów Marvela z uniwersum Ultimate bo wygląda cool)
Płeć: kobieta
Wiek(wszyscy zaczynamy od 16): 16
Szczególna cecha: Potrafi kontrolować duszę zmarłych. 
Charakter: apodyktyczna, narwana, złośliwa, chamska, opryskliwa, przyjacielska. 
Wygląd: 

a3f66ac8c3b1c806b4f90ea3a86da2b2.jpg

Edytowano przez Mephisto Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucy szła przez szkolne korytarze i mówiła coś pod nosem.

- Cholerny Sig, nie dość że mi błędne informacje podał to jeszcze teraz nie chce mi zdradzić gdzie mam być. - powiedziała wkurzona. Po chwili błądzenia i wchodzenia w losowe drzwi trafiła na basen. Weszła do środka, podeszła do basenu i popatrzyła na osobę która jest w wodzie. Usiadła na brzegu i ściągnęła buta i puściła buta nad głową osoby żeby wyszła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy but przeleciał nad głową Hikari, ta odwróciła się w stronę z której strony on przyleciał i już miała nakrzyczeć na osobę która rzuciła but lecz wtedy zauważyła że przy krawędzi basenu stoi nieznana jej dziewczyna i zamiast się wydrzeć się, odpłynęła:-Dlaczego rzuciłaś we mnie butem-

Kiedy but przeleciał nad głową Hikari, ta odwróciła się w stronę z której strony on przyleciał i już miała nakrzyczeć na osobę która rzuciła but lecz wtedy zauważyła że przy krawędzi basenu stoi nieznana jej dziewczyna i zamiast się wydrzeć się, odpłynęła:-Dlaczego rzuciłaś we mnie butem-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(napisane jest w wodzie a nie pod wodą)

Hikari zwróciła się do dziewczyny:-wiesz ze to niegrzeczne rzucać w ludzi butami-Po czym podpłynęła do Alice i odezwała się do niej:-jak tam samopoczucie, może potrzebujesz trochę wody-po tych słowach zaczęła się śmiać, starała się tak śmiać by nie urazić koleżanki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Jakby co to ona ma gorset, pończochy i bielizne. Wszystko czarne.))
- Zamknij się! - krzyknęła zakładając sukienkę. - i wiem że zazdrościsz mi tyłka, ale twoje damskie ciałko i tak jest niezłe. - dodała uśmiechając się podle.

Edytowano przez Mephisto Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mówisz i masz. - powiedziała i wyszła. - Sig, znajdź mi rzeczy tego białowłosego kolesia i przefarbuj je. Daje ci swobodę kolorów. Może cała tęcza. - powiedziała do ducha. Co prawda wyglądało to jakby mówiła do siebie ale trudno. Po chwili weszła na basen. - Lepiej sprawdź swoje ciuchy. - powiedziała ze złośliwym uśmiechem. W tym czasie Sig zajmował się powierzonym zadaniem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...