Skocz do zawartości

The chapter high School [zapisy] [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Alice ruszyła za dziewczyną. Nagle na ekranie telefonu wyśietlił się napis "Lue Skywalker". Alice nacisnęła zieloną słuchawkę. Z kamerki powstał kolorowy hologram. Holmes położyła telefon na ręce i zapytała chłopaka

- A co cię opóźniło?- w odpowiedzi ułyszała to czego się spodziewała. Gdy skończyła rozmowę i wyłączyła telefon, zobaczyła, że zabłądziła. Zabłądziła to złe słowo. Weszła w cześć szkoły, której nigdy na oczy nie wiedziała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yukine plącząc się po korytarzach nie znalazł na tyle nikogo interesującego, by zechcieć poznać go bliżej. W którymś momencie jednak zauważył blondynkę, która najwidoczniej nawoływała swojej koleżanki. Z racji, że nie miał lepszych zajęć podszedł do niej, a właściwie ot tak jakby wyrósł tuż przy niej.

- Czyżbyś zgubiła przyjaciółkę? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice krzyknęła, ale jej krzyk tylko obił się o ściany. Nie było szans, żeby ktoś ją usłyszał. Widziała w mdłym blasku pochodni, że dalej jest długi korytarz. Ruszyła więc tam. Po paru metrach poczyła, że nie jest tu bezpiecznie. Znała to uczucie, ale teraz było ono jakieś... Inne. Jakby było tu coś nie ludzkiego. Szła więc przed siebie i nagle... Zobaczyła coś przerażającego. Zaczęła biec przed siębie. W panice wysłała impuls, że coś jest nie tak, do swojego przyjaciela, Lue'a. Później poczuła silny ból w głowie i straciła przytomność

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikari lekko podskoczyła ze strachu gdy niemal znikąd pojawił się chłopak którego wcześniej widziała.Odezwała się lekko przerażona:-Tak można to ująć,kiedy tylko spuściłam z niej wzrok to zniknęła-Spojrzała w ziemię i zarumieniła się,po czym odezwała się :-Mógłbyś mi pomóc w znalezieniu mojej koleżanki-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hmmmm... - mruknął zamyślony czarnowłosy, wyraźnie rozważając to, czy pomóc jej szukać koleżanki. - A co będę z tego miał~? - zapytał, szczerząc zęby w uśmiechu, zaraz jednak dodał: - Właściwie to nie mam nic lepszego do roboty, więc mogę ci pomóc. - Wzruszył ramionami i schował ręce do kieszeni swojej bluzy. Ruszył szybkim krokiem przed siebie, rozglądając się za czymś, co mogłoby wskazywać na to, że poszukiwana jest niedaleko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice obudziła się parenaście minut później. Strasznie bolała ją głowa. Nagle usłyszała znajomy dźwięk. Wyciągnęła telefon i nacisnęła zieloną słuchawkę

- Słuchaj Lue- powiedziała słabym głosem- musisz mi pomóc. Jestem w nieokreślonej części szkoły. Zapewne pod ziemią. Mam kłopoty... Jak to? Jeszcze lecisz?- dziewczyna na chwilę odzyskała swój rządczy charakter i krzyknęła- Przeciesz jesteś po to, żeby pomagać innym! A jak zginę?!- później uspokoiła się i telefon się rozłączył. Holmes ruszyła przed siebie. Nagle w bladym świetle mini latarki zobaczyła plamę. Chciała zobaczyć co to jest. Chwilę później okazało się, że to jest krew... Świeża krew

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isaac przechadzał się po szkole w zamyśleniu.

~ Mam plany budynku - zakomunikował Jarvis.

- Świetnie. Wyświetl - przed nim pojawił się hologram ze szczegółowym opisem wszystkiego. Przyjrzał się dokładnie po czym miał już ogólny pogląd co gdzie jest. - Dziękuję Jarvis.

Stark dalej szedł bez celu przez szkołę. Nagle wpadł niespodziewanie na Hikari.

- Przepraszam, zamyśliłem się i cię nie zauważyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice zaczęła iść szybszemu krokiem. Po paru metrach zobaczyła ślepą uliczkę. Już chciała się zdenerwować, ale zobaczyła, że wokół jednej płytki w suficie jest szczelina. Popchnęła ją dość mocno i płytka się przesunęła, a dziewczyna wyskoczyła. Była w holu. Nagle zobaczyła, że drzwi się uchylają i przez nie wchodzi...

- Lue!- krzyknęła dziewczyna i rzuciła się chłopakowi w ramiona. Chłopak był dość wysoki. Miał lekko pogalowane blond włosy do ramion, a jego oczy były zielone

- Co ty robiłaś? Dziury kopałaś?- zapytał ze śmiechem. Po czym ruszyli do pokoju nr 8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice półgłosem opowiadała chłopakowi co się jej przydarzyło. Gdy nagle zobaczyła zaniepokojoną Hikari i dwóch chłopaków

- A co tu się dzieje?- zapyatła z lekkim przekąsem- czyżbyśmy podrywała chłopaków?- jej przyjaciele chyba musieli się mocno zdziwić, ale ona kontynuowała- No to co? Kiedy idziemy na ten basen?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikari momentalnie rzuciła się na Alice i ją mocno przytuliła,mówiąc do niej cicho:-Mogłabyś mnie tak nie straszyć,następnym razem powiedz mi jak zamierzasz zniknąć bo następnym razem mogę umrzeć ze strachu-Po czym naglę odskoczyła i mocno się zarumieniła -Nie powinnam się tak zachować- Po czym zakryła rękami twarz i znów się odezwała się -Możemy już iść- Ruszyła przodem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Hikari dotarła na Basen również wymyła się pod prysznicem a po krótkiej chwili była już ubrana w swój strój kąpielowy.I szybkim krokiem podeszła do tafli wody.A następne co zrobiła to wskoczyła do wody z wielkim pluskiem.Kiedy wypłynęła na powierzchnię podpłynęła do Alice i powiedziała:-Ach jaka ciepła woda-

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...