Skocz do zawartości

[Konkurs] Tak trudno jest powiedzieć "kocham".


Cava Herondale

Recommended Posts

Odważne pytanie z mojej strony - a można w ogóle nie umieszczać kucy w swoich wierszydłach? Czasami kucyki tam po prostu nie pasują... w regulaminie nic takiego nie ma, więc nastrajam się na odpowiedź pozytywną.

Na to pytanie odpowie ci tylko Avatarka (?), ale może gdybyś gdzieś tam wcisnął coś, o śnie o pięknej krainie bla bla bla...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważne pytanie z mojej strony - a można w ogóle nie umieszczać kucy w swoich wierszydłach? Czasami kucyki tam po prostu nie pasują... w regulaminie nic takiego nie ma, więc nastrajam się na odpowiedź pozytywną.

Przykro mi, ale to forum o kolorowych salcesonach kucykach. To mówi samo za siebie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omatkomatko czas uciekaaaaaaa...

 

Nic nie mów... kończę opowiadanie, ale to zły omen. Pewnie pojawi się syndrom: "zbyt szybkiego zakończenia". Trudno. To tylko zabawa, a ostatnio miałem "trochę" obowiązków na głowie. 

 

Swoją drogą, nie wiem czy mój tekst nie wywoła efektu: "o so tu chośi?"  :confused:  Ale nie mnie oceniać... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik leci na google drive! (dodano: matko, co oni z nim zrobili... dwie minuty zmarnowałem, zanim ogarnąłem jak wrócić do starego widoku)
 
EDIT. Mam nadzieję, że zdążyłem. Jeśli nie to może ta minuta-dwie nie będzie oznaczać dyskwalifikacji?  :fluttershy3:
 
EDIT 2. Ale walnąłem babola (pozostałości starych zdań i inne) ale ten, to mistrzostwo. Pegaz w pewnym momencie, stał się jednorożcem... niech cię presjo czasu  :facehoof:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, (prawie) są święta, trzeba spojrzeć karpiu (karpiowi?)... w oczy, nakryć do stołu, ugotować kapustę z grzybami czy co kto tam robi na "ten wieczór"... Innymi słowy - cierpliwości oraz: "Let it snow, let it snow, let it snow"...  :fluttershy5:

https://www.youtube.com/watch?v=gcp9RJXC4ME

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

*werble*

Kuce, ludzie i drzewa!

Nadszedł czas, na który mniejszość z Was większość oczekiwała od tysięcy lat!

OGŁOSZENIE WYNIKÓW!

 

Jestem ogromnie zawiedziona, iż dużo osób nie wysłało nam swoich prac. Szczególnie z sekcji rysunkowej, która ma tylko dwa miejsca na podium. 

 

Sekcja rysunkowa:

1. Berette

2. Celly

 

Jeżeli Berette wyrazi zgodę, to z jej pracy zostanie zrobiony nowy obrazek działowy! Oczywiście Celly również zostanie wynagrodzona.

 

Sekcja fanficowa:

1. Arkane Whisper

2. Triste Cordis

3. Seluna

4. Discordia

5. Rex *Monster* Crusader

 

Sekcja wierszy:

1. Dark Feather

2. Sajback Gray

3. Uszatka

4. Shine Star

 

Gratulujemy!

Edytowano przez Cava Schreave
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie miejsce mimo takiej ilości błędów?  :wat: Gratuluję wszystkim i każdemu z osobna. Byłem pewien, że przez tą wpadkę (pegaz na chwilę stał się jednorożcem :facehoof: ) wyląduję poza podium. Dziękuję serdecznie. [skromność off]Pięć nagród za pisanie i jedna za głupawy pomysł, za... umm... grafikę związaną z Cadance (patrz galeria). Pękam z dumy  :fluttershy5:  [skromność on] A tak na serio. Czy prace zostaną udostępnione?

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze miejsce? :crazytwi3: No, tego faktycznie się nie spodziewałem.

Gratuluję wszystkim uczestnikom, ale miałem nadzieję na jakieś mini recenzje prac, czy coś w tym stylu... No dobrze, już milknę i cieszę się z miejsca na podium :D

 

Ja osobiście, szacowny kolego Triste Cordis, zamieszczę zapewne w dziale opowiadań moją pracę. Jak zwykle zresztą...

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...