Skocz do zawartości

[zapisy][gra][human] straszne liceum


Ja i kropka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- CURT!!!! - wrzasnęła przerażona Alysse. Podbiegła do niego i zaczęła szlochać. - Curt, b-błagam... n-nie... nie.... - z jej ust wypadały pojedyncze słowa. Spojrzała na jego twarz i zakryła usta rękami. Objęła go. Było jej już wszystko jedno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dastan zdenerwował się. Strzelił jeszcze serią kul w brzuch Zeda i podbiegł do Curta. Wziął go na ręce i zaczął uciekać razem z Alysse i drugą dziewczyną z podziemi.

Dastan zdenerwował się. Strzelił jeszcze serią kul w brzuch Zeda i podbiegł do Curta. Wziął go na ręce i zaczął uciekać razem z Alysse i drugą dziewczyną z podziemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dastan położył Alysse na łóżku. Następnie kupił trumnę i ruszył na cmentarz zobaczyć czy dobrze wykopią dół. Gdy wszystko było gotowe wrócił po ciało przyjaciela. Ciało razem.z trumną zakopano a następnie nałożono zamknięto grób który został wyciosany w marmurze. Imię i reszta rzeczy które powinny znajdować się na nagrobku zostały bamalowane złotymi literami. Dastan położył na grobie bukiet niebieskich róż i wrócił do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyganiam. Po prostu mówię, że jak chcesz to możesz iść zobaczyć jego grób. Postarałem się. Tak szczerze mówiąc miał być mój no ale co się stało to się nie odstanie.- powiedział zakładając Alysse koc na plecy i usadawiając na kanapie.- Chcesz coś do picia?- zapytał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...