Skocz do zawartości

[zapisy][gra][human] straszne liceum


Ja i kropka

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dobra... Będzie skok w czasie. Cień nagle znikną. Alysse z Curtem wyszli ze szpitala rozpoczęły się zajęcia. Po zajęciach znów się spotkali i znaleźli się w dziwnej piwnicy pod piwnicą.

Na drzwiach do niej było napisane:

"Si ad quam pertinet de aperuerit ianuam non mirari quod in tenebris Dominus lux. Cum quinque unire vincere malum incidit tenebris, lucem orbis occuparec"

Co po łacinie znaczy: "Jeśli chodzi ci o sposób w który otworzysz drzwi, nie dziw się że światło padnie na Ciemności Pana. Gdy piątka się zjednoczy, by pokonać zło ciemność upadnie, światło padnie na świat"

Edytowano przez Ja i kropka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Czy ta sesja kiedyś zginie?))

- Jeśli chodzi o sposób... otwarcia drzwi, nie dziw się... że albo gdy światło padnie na... Kogoś mrocznego. Piątka się połączy... i zło zniknie, a potem coś ze światłem i światem. - powiedział Curt.

((Google Translate... to widać))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marry patrzyła na drzwi. Ani drgnęły.

-A może... skierójcie latarki w stronę drzwi.-Powiedziała i skierowała latarką na napis.

[Wiem że to strasznie widać, ale cóż począć bez słownika od łaciny. Napis miał być stary, no to chyba nie po angielsku, co?]

Edytowano przez Ja i kropka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gray Picture odeszła, więc lecimy z czwurką. Na tym napisów na drzwiach było terz o czwurce.

Drzwi otworzyły się i weszli do środka. W środku były schody w dół.

Marry podniosła kamyk leżący na pierwszym stopniu i opuściła go w dół. On spadał przez 45 sekund.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wow, to dość sporo... Schodzimy po tych schodach, czy nie?

Wszystkim towarzyszyło dziwne uczucie, że są obserwowani.

Zeszli po schodach, a na dole była wielka, ciemna i mroczna komnata.

Nagle dało się słyszeć cichy śmiech, po chwili śmiech stał się jeszcze bardziej głośniejszy i na ścianie na końcu komnaty pojawiły się trzy cienie.

Pierwszy, wychodził za filaru po lewej stronie komnaty.

Drugi, również za filaru, ale po drugiej stronie.

Trzeci stał na środku ściany. Był o wiele większy niż oba pozostałe. Z dwóch mniejszych cieni wyszły dwie postacie, ludzie. Jeden o długich bląd włosach, drugi o czrnych krudkich włosach. Zaraz słychać był trzaśnięcie drzwiami. Wszyscy schowali się za pierwszym filarem.

-Panie, już jestem.-Nie był to kto inny jak Billy. Chłopak który dokuczał Marry.- Służę Ci tak długo... Pozwól abym to ja był twojim nowym ciałem.

-A dziewczyna... gdzie jest.

Cień powiedział niskim głosem.

Edytowano przez Ja i kropka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...