Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Ja i kropka

[zapisy][gra][human] straszne liceum

Recommended Posts

(To przynajmniej żeby Dastan pojechał. Sorki, nie zauwazyłam posta u góry.)

Edited by Ja i kropka

( I się zacznie wojna... będzie ciekawie.)

Marry zaniepokojona spuźnieniem(tak to się pisze?) Dastana i Alysse że pojechała do domu Dastana. Zapukała do drzwi.

(Znów nie zauważyłam posta powyżej, sorki.)

Edited by Ja i kropka

-Znalazłam coś o Panu Cieni (czy Ciemności.) i powiernikach Ognia, ziemi, wiatru, czasu i czegoś jeszcze, ale już nie pamiętam. Nie czytałam tego do końca.

Marry zaczęła czytać "legendę o Bohaterach Światła"

Dawno temu gdy tworzono świat, stworzono również cienie, których władca ukrył się pod ziemią.

Pewnego dnia wyszedł w ciele chłopca i miał zamiar siać spustoszenie, ale miał swoich przeciwników. Ziemię i wiatr, moce wspaniałego archeologa. Czas, moc wybitnego zegarmistrza. Ogień, moc wspaniałej kobiety, oraz kamuflaż i uzdrowicielstwo, moce łowczyni niebespiecznych demonów czychający za rogiem. Tworzyli drużynę światła. Wspulnie pokonali ciemność i przywrócili harmonię światu.

(Nie jestem dobra w te klocki, wiem o tym.)

- Moja mama była nazywana Strażniczką Ognia - powiedziała Alysse wychodząc z pokoju do nich. Spojrzała na Marry śmiertelnym spojrzeniem.

-Nie, ma prawo mieć coś do mnie- Powiedziała spiszczając głowę- to mnie bronił i przeze mnie zginą, ja jestem temu winna.

- Nienawidzę cię ponad wszystko, co znam. - wysyczała przez zęby w stronę dziewczyny. - Zostaw tą pieprzoną mapę, przez ciebie już ktoś zginął! Nie wystarczy ci?! - wrzasnęła stając naprzeciwko niej. - Wynoś się - warknęła.

(Yyy... jaką mapę?)

-Alysse, wiem kto może nam pomóc. Mama Curta, jest uzdrowicielką. Może nam pomóc.

(Tak, Mephisto wraca do gry i właśnie teraz może już zacząć pisać w imieniu matki Curta.)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...