Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Ja i kropka

[zapisy][gra][human] straszne liceum

Recommended Posts

- Chciałabym - powiedziała cicho. - Jestem wyczerpana. Od twojej śmierci praktycznie nie spałam. Płakałam albo po prostu patrzyłam w sufit.

- W takim razie, chodźmy spać. - powiedział. - Tylko to lepiej się przebrać zamiast spać w tym, znaczy ja nie mam się w co przebrać. - stwierdził. 

- Możesz spać w bokserkach - zaproponowała nieśmiało. Wstała i otworzyła szafę. Wyjęła z niej bluzkę na ramiączkach i szorty.

- Taki też miałem zamiar. - powiedział Curt. Zdjął buty i rozpiął pasek od spodni. - Chcesz popatrzeć na mnie w samych bokserkach? - zapytał z uśmiechem. 

Alysse zrobiła się czerwona.

- Idę się przebrać. - powiedziała i wyszła z pokoju. Przebrała się w łazience, umyła zęby, rozpuściła włosy i wróciła do pokoju.

Dziewczyna weszła na łóżko i położyła się obok Curta. Przytuliła się do niego.

- Tęskniłam za tobą... - powiedziała cicho i spojrzała na niego.

Nie wiem czy można to nazwać Next Day, bo była noc z soboty na niedzielę, a mamy mieć poniedziałek. W każdym bądź razie mamy już poniedziałek.

Marry szła do szkoły mając na sumieniu Curta i myśląc o legędzie. Szła przez las, nagle potknęła się o coś. To był ze złota z dużym niebieskim oczkiem i złotym guzikiem. Wzięła to do plecaka i poszła do szkoły.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...