Skocz do zawartości

Nowy serwer MC!


asie

Recommended Posts

Skąd ściągnąć to dziadostwo MCUptader? Wyłączyłem hamachi, a tu fifka, nie chce się otworzyć.

A pograłbym.

Jesli MCUpdater nie chce sie pobrac, znaczy to, ze IP serwera tez nie ruszy. Radze kompletnie usunac Hamachi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 542
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dobra, kolejne pytanko: muszę wyglądać jak klacz? :D

I kolejne: chcę być pegazem. Jak to zrobić?

I kolejne: mów co żeś zrobił ze starym dobrym Minecraftem (objaśnij mody)

Przepraszam, ze mnie nie bylo - admin nr 2 i 3 jeszcze niedoswiadczeni w dziele ponifikacji, a ja musialem spac...

1. Nie, ale ogier rozni sie tylko dlugoscia ogona (dopasowujesz sobie ze mna) no i ksztaltem twarzy lekko.

2. Pegazow mamy duzo, ale robisz sobie skina na http://minelittlepony.com/ponymaker.html i wysylasz na [email protected] razem z twoim nickiem w MC.

3. Mody takie:

- Mine Little Pony (eliksir ponifikacyjny w wersji klient)

- ExtraBiomesXL (dodaje 30 nowych typow biome, co BARDZO zroznicowuje krajobraz)

- More Pistons (wiecej pistonow!!!111ONE)

- Railcraft (20 nowych typow torow, troche nowych wagonow, itd)

- Iron Chests (nowe, duze chesty ze stali, zlota, diamentow, a nawet krystaliczne)

- RedPower (dodaje BARDZO duzo nowych rzeczy, objasniac to bede innym razem na Google Docs czy cos)

WR-CBE nie objasniam, bo jest wylaczony (niekompatybilny z multiworldem).

PS. Dzisiaj w teorii start serwera - w praktyce byl wczoraj wieczorem. :pinkiesmile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym rozbudował ten serwer wprowadził bym zabezpieczenia działek zwiększył bym wielkość działek oddalił bym dom pegazów i specjalne miejsce dla jednorożców i oczywiście bym wybudował pałac celesti wraz z pobliskim miastem większe lasy i las everprim (nie wiem jak to się pisze) którego nie można zniszczyć i tam można by było robić eventy ale niestety admini nie chcą pomocy w niczym. co do adminów jeden jest ogarnięty narazię lecz do reszty mam wątpliwości wczoraj np byłem świadkiem kłótni co mi się nie podobało i ze na starcie napisali mi ze mam budować ładne budynki co jest mało możliwe na takich małych działkach Jak by co jestem chętny do rozbudowy miast i organizacji P.S Wiem ze pomoc zostanie odrzucona ale mimo to i tak będę się starał pomagać rozbudować miasto P.S 2 Mogliście ściągnąć mapkę eqestri do minecrafta ja taką znalazłem zanim serw powstał ale możne admin znajdzie sam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym rozbudował ten serwer wprowadził bym zabezpieczenia działek zwiększył bym wielkość działek oddalił bym dom pegazów i specjalne miejsce dla jednorożców i oczywiście bym wybudował pałac celesti wraz z pobliskim miastem większe lasy i las everprim (nie wiem jak to się pisze) którego nie można zniszczyć i tam można by było robić eventy ale niestety admini nie chcą pomocy w niczym.

co do adminów jeden jest ogarnięty narazię lecz do reszty mam wątpliwości wczoraj np byłem świadkiem kłótni co mi się nie podobało i ze na starcie napisali mi ze mam budować ładne budynki co jest mało możliwe na takich małych działkach

Jak by co jestem chętny do rozbudowy miast i organizacji

P.S

Wiem ze pomoc zostanie odrzucona ale mimo to i tak będę się starał pomagać rozbudować miasto

P.S 2

Mogliście ściągnąć mapkę eqestri do minecrafta ja taką znalazłem zanim serw powstał ale możne admin znajdzie sam :D

Mapki nie dodajemy z wielu powodow.

Ale chetnie najmiemy cie do budowy Canterlot!

Co do ladnych budynkow, ja nie mam nic za ladnymi budynkami... Wieksze dzialki mozna brac na obrzezach Ponyville jak ktos chce.

Zabezpieczenia dzialek juz sa wprowadzone. Las Everfree bysmy zrobili, ale w WorldEdicie jest powazny blad zwiazany z modem do biome.

Jako admin glowny i zalozyciel planuje spisac jasne i czyste zasady. Potrzebuje w tym pomocy i oferuje ci posade admina za to, ze potrafisz napisac z czym i w czym jest problem. Wbij na serwer, to przemysle.

chętnei zagram bo dawno nie grałem w MC Nick i skina wysłałem na maila siekierka

P.S Ups sorry nie zauważyłem dzisiejszej edycji że nie wolno pegazów

Mozna brac pegazy, po prostu to odradzamy bo jest ich za duzo.

EDIT: Jesli jeszcze ktos twierdzi, ze w dzialce 10x10 nie da sie zrobic nie-bloku, to:

Dołączona grafika

Ksiezniczka Luna oferuje tworzenie/przebudowanie takich mieszkan uzytkownikom (oczywiscie, jesli maja surowce). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zbulwersowany oskarżeniem o jakiekolwiek oszustwa i otrzymanie bana. Siedziałem z pół godziny w tej kopalni i po znalezieniu diamentów dostałem bana.

My jestesmy zaskoczeni tym, że ktos po ciemku potrafi idealnie kierowac tunele w strone diamentow. Po ciemku!

(Jesli masz uzasadnienie, chetnie go wyslucham i odbanuje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. problem ze śmiercią jak zginiesz nie rodzisz się w eqetri 2. luna mnie nie lubi :) (to prywatne) 3. nie wszyscy są mili na serwie 4. nie moglem zwiedzać zamku budowanego przez lune jak ja znalazłem 5. admini się wywyższają (to moje odczucie) 6. błędy z chmurami (jak coś się postawi na chmurce to i tka przez to wylecisz) P.S Odpowiem dopiero na to 22 maja 2012 :) lub jakoś rozwinę dalej temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. problem ze śmiercią jak zginiesz nie rodzisz się w eqetri

2. luna mnie nie lubi :) (to prywatne)

3. nie wszyscy są mili na serwie

4. nie moglem zwiedzać zamku budowanego przez lune jak ja znalazłem

5. admini się wywyższają (to moje odczucie)

6. błędy z chmurami (jak coś się postawi na chmurce to i tka przez to wylecisz)

P.S

Odpowiem dopiero na to 22 maja 2012 :) lub jakoś rozwinę dalej temat

1. Czesciowo naprawiony

2. Luna pyta czemu?

3. Nie kontrolujemy umyslow graczy

4. Admini poprosili o blokade do czasu konca budowy

5. Moze troszke... A tak na serio, jeszcze sie stabilizujemy :P

6. Dziekuje, naprawie jutro.

nie działa mi żaden z tych linków ;/

Wylacz karte sieciowa Hamachi lub odinstaluj Hamachi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zbulwersowany oskarżeniem o jakiekolwiek oszustwa i otrzymanie bana. Siedziałem z pół godziny w tej kopalni i po znalezieniu diamentów dostałem bana.

Miałeś x-raja? Ty czicie jeb@nny, ty oszuście,ty janie, ty chamie itd. Miałeś czityi mi nie dałeś? Foch...

A tak na serio to on nie ma nic, wiedziałem ja gra, niestety... dobry jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś x-raja? Ty czicie jeb@nny, ty oszuście,ty janie, ty chamie itd. Miałeś czityi mi nie dałeś? Foch...

A tak na serio to on nie ma nic, wiedziałem ja gra, niestety... dobry jest...

przeprosilem i odbanowalem go.

Przepraszam ponownie za nieprzyjemnosci.

Zainstalowano antyXray.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie fajny server MC podaj IP i możesz się tam mnie spodziewać :yay:

Pobierz instalator i uruchom, serwer zostanie dodany automatycznie.

Ale nowych graczy przyjmujemy w pelni dopiero jutro. Bo pozna godzina jest.

PS. Po pol godzinie testow okazuje sie, ze zaden znaleziony mod X-Rayowy nie dziala! Trzy wieszaja Minecrafta, a czwarty nic nie pokazuje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten server działa na mineshafterze?

Znajdz innego pirackiego klienta - mamy wlasny serwer skinow ktory nie jest kompatybilny z Mineshafterem.

Mam tylko taki problemik że z Equestri sprowadziło mnie znowu na normalny świat ;/

Uzyj komendy /back.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...