Skocz do zawartości

Nowy serwer MC!


asie

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 542
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jak jesteś pierwszy raz, jesteś przed Biurem Adaptacyjnym. Czekasz i wołasz na admina który sprawi ci twój gatunek i skina (własny, który robisz za pomocą kreatora lub serialowy). Potem jesteś przeniesiony do Ponyville. Skiny z serialu? Mane 6 jest zajęta. Royals to admini, Shining Armor jest zajęty. Kombinuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś pierwszy raz, jesteś przed Biurem Adaptacyjnym. Czekasz i wołasz na admina który sprawi ci twój gatunek i skina (własny, który robisz za pomocą kreatora lub serialowy). Potem jesteś przeniesiony do Ponyville.

Skiny z serialu? Mane 6 jest zajęta. Royals to admini, Shining Armor jest zajęty. Kombinuj.

Twilight moze jeszcze zostac zwolniona - jest na probnym.

Shining Armor tez watpliwie sie zachowuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja mam już derpy i niemoge zmienic jej już na twi?


Żałuje czasem mojej decyzji a na twi nadawała bym się bo Jak zauważyłam często rozwiązuje problemy np Z fluttershy i jej brakiem bydła spełniłam marzenie pewnego jednorożca o zobaczeniu domku derpy i cloudstale . I dobrze znam się na magi wiec jak by była taka możliwość... A i jeszcze twi i dziewczyna i ja to dziewczyna :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admini:

Cygnus/Celestia, Luna - jedynie funkcje budownicze.

asiekierka - administrator techniczny

Dalir/Cadence - sila napedowa serwera; administrator na serwerze

Wszystkie pytania do mnie badz Dalira/Assazio/ksiezniczki Cadence na serwerze.

UWAGA: 23 LIPCA AKTUALIZACJA PACZKI. Jesli beda bledy przy wchodzeniu na serwer, po prostu trzeba wlaczyc MCUpdater (instalator) i znowu kliknac Updater.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miło , tylko wczoraj miałem nie fajną sytuacje mianowicie koło godziny 21:30 zdetonował mi za plecami Creepcio i zamiast w Ponyville pojawiłem się w Centrum Adopcyjnym straciłem itemki i póki co nie mam jak wrócić do miasta. : (

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż...Przykro mi to pisać...ale jest ale... 1.Po wejściu na server zobaczyłem totalną niepochamowaną rozwałkę i samowolkę budowniczo-destrukcjną (nie , to nie jest sprawka Discorda) 2.Dlaczego na ch*** jestem jednorożcem?! Nikt nie dał mi wolnej woli w wyborze... 3.Znalazłem się na latającej wysepce otoczonej lawą , a przede mną "Centrum Adaptacyjne" - co to do cholery jest ? (cholera to nie przekleństwo). 4.Czy tylko ze mną jest coś nie tak , czy wszyscy mieli taki kaprys , by mi nie odpisać na pytania "jak używać magii" , "czemu nie ma cuboida na całą mapę" , "co to za rozpier**** wokół mnie ? gdzie jest do cholery admin?!" 5.Widzę , że jest na tym serverze malutki problem z graczami i budownictwem , dlatego mogę się zgłosić na moda , bo już nie jeden server mi zaufał i dał admina :P 6."APELUJEMY: NIE BIERZCIE PEGAZOW! MAMY ICH ZA DUZO!" - Co to ? Jak chcę być pegazem , to będę pegazem , bo ja akurat nie lubię jednorożców , ani kucyków ziemnych (bez obrazy) , wolę być pegazem jak RD i być 20% cooler than other ponies...(nie chcę obrażać tu adminów , ale z tym to lekka przesada, bo narzucacie graczom , jak mają grać , a chyba nie o to chodzi , czyż nie?) 7.Powinno być więcej komend wspomagających graczy (chodzi mi o komendę help i jej podzespoły) Więcej zażaleń do serverka nie mam , bo i tak to jest kawał wielkiej roboty , że jest jakiś kucykowy server (POLSKI!!!).Pozdrawiam całą administrację i graczy i dzięki , że to czytacie :D (wiem , jestem gadatliwy , ale lubię stawiać na swoim i nie lubię patrzeć , jak ktoś ma coś lepszego ode mnie :D [nie wiem dlaczego , ale wszyscy bronies , których znam mówią mi , że wiedzą , dlaczego tak lubię RD... powiecie dlaczego ? może tylko trochę podobny jestem , ale proście lubię stawiać na swoim i wszystkim dowodzić]).Brohoof!! /)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z problemem, prawdopodobnie spowodowanym tym, ze jestem w temacie raczej nieobeznany. Kiedy chcę już dołączyć do serwera wyświetla się komunikat "This server requiers you to have Minecraft Forge installed. http://MinecraftForge.net"

Byłbym wdzięczny za informacje, co z tym zrobić

Uzyj naszego instalatora.

Cóż...Przykro mi to pisać...ale jest ale...

1.Po wejściu na server zobaczyłem totalną niepochamowaną rozwałkę i samowolkę budowniczo-destrukcjną (nie , to nie jest sprawka Discorda)

2.Dlaczego na ch*** jestem jednorożcem?! Nikt nie dał mi wolnej woli w wyborze...

3.Znalazłem się na latającej wysepce otoczonej lawą , a przede mną "Centrum Adaptacyjne" - co to do cholery jest ? (cholera to nie przekleństwo).

4.Czy tylko ze mną jest coś nie tak , czy wszyscy mieli taki kaprys , by mi nie odpisać na pytania "jak używać magii" , "czemu nie ma cuboida na całą mapę" , "co to za rozpier**** wokół mnie ? gdzie jest do cholery admin?!"

5.Widzę , że jest na tym serverze malutki problem z graczami i budownictwem , dlatego mogę się zgłosić na moda , bo już nie jeden server mi zaufał i dał admina

6."APELUJEMY: NIE BIERZCIE PEGAZOW! MAMY ICH ZA DUZO!" - Co to ? Jak chcę być pegazem , to będę pegazem , bo ja akurat nie lubię jednorożców , ani kucyków ziemnych (bez obrazy) , wolę być pegazem jak RD i być 20% cooler than other ponies...(nie chcę obrażać tu adminów , ale z tym to lekka przesada, bo narzucacie graczom , jak mają grać , a chyba nie o to chodzi , czyż nie?)

7.Powinno być więcej komend wspomagających graczy (chodzi mi o komendę help i jej podzespoły)

Więcej zażaleń do serverka nie mam , bo i tak to jest kawał wielkiej roboty , że jest jakiś kucykowy server (POLSKI!!!).Pozdrawiam całą administrację i graczy i dzięki , że to czytacie (wiem , jestem gadatliwy , ale lubię stawiać na swoim i nie lubię patrzeć , jak ktoś ma coś lepszego ode mnie [nie wiem dlaczego , ale wszyscy bronies , których znam mówią mi , że wiedzą , dlaczego tak lubię RD... powiecie dlaczego ? może tylko trochę podobny jestem , ale proście lubię stawiać na swoim i wszystkim dowodzić]).Brohoof!! /)

Akurat pierwszemu adminowi sie Minecraft znudzil. Drugi zostal budowniczym, trzeci szuka nowych adminow bo mu tez sie znudzil.

Co do punktow 1-4 - po pierwsze, serwer ma ograniczenie sluchowe. Slyszysz tylko kuce blisko ciebie. Po drugie, wlasciwa Equestria jest po tej freebuildowej mapie.

INNYMI SLOWY, ADMINOM ZNUDZIL SIE MC I SZUKAMY NOWYCH

I jeszcze post na FGE... ch*****...

EDIT:

Dear Princess Celestia,

Dzis nauczylem sie, ze zycie potrafi zaskakiwac. W najlepszym momencie dzialalnosci serwera znudzil mi sie MC, i zabraklo wolnego czasu. Pomoz mi!

Your Faithful Student,

asiekierka

EDIT2: Natchnela mnie sama Celestia chyba... dzis wieczorem lub jutro bedzie wprowadzona samoobsluga. Koniec potrzeby czekania na admina! Juhu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...