Skocz do zawartości

Nowy serwer MC!


asie

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 542
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dobra.

1. Przestawiłam ustawienia karty graficznej.

2. Ściągnęłam MCUpdater z pierwszej strony.

3. Ściągnęłam folder minecraft z którejś strony.

4. Pobrałam WINRARA.

5. Pobrałam nową Javę.

Jak teraz ni będzie działać to się załamię xD

Łedit: Działać działa, ale przy tylu modach mój komputer i MC idą się chować D:

Dołączona grafika <-- włącza się jedynie ekranik łotaki a potem wszystko się zawiesza :shrug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

1. Przestawiłam ustawienia karty graficznej.

2. Ściągnęłam MCUpdater z pierwszej strony.

3. Ściągnęłam folder minecraft z którejś strony.

4. Pobrałam WINRARA.

5. Pobrałam nową Javę.

Jak teraz ni będzie działać to się załamię xD

Łedit: Działać działa, ale przy tylu modach mój komputer i MC idą się chować D:

Dołączona grafika <-- włącza się jedynie ekranik łotaki a potem wszystko się zawiesza :shrug:

Wybacz. Jutro zrobie poprawke. Torrronto tez zglasza problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie tam są mody w ogóle bo widziałam Portal Gun mod :derp: Nie no nie narzekam bo koffam portal ale szczerze mówiąc do kucyków to średnio pasuje.

Planujemy go na specjalna okazje. Nie martw sie, nie jest wgrany na serwer :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taki mod jak Crafting Guide ?? Bo raczej wątpie żeby każdy znał wszystkie receptury z modów. I wogóle IC2 tam jest ? A i jeszcze jedno pytanie... Czy jak zrobić żebym miał tak jakby 2 minecrafty, czyli że na 1 miał bym swojego ze swoimi modami, servermi itp. A drugiego do grania na serverze. Bo czarno to widze że jakbym chciał se normalnie pograć na swoim świecie i bym musiał od nowa wszystkie mody wgrywać, a później gdybym chciał na server to updatować i tak w kółko... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taki mod jak Crafting Guide ?? Bo raczej wątpie żeby każdy znał wszystkie receptury z modów. I wogóle IC2 tam jest ?

A i jeszcze jedno pytanie... Czy jak zrobić żebym miał tak jakby 2 minecrafty, czyli że na 1 miał bym swojego ze swoimi modami, servermi itp. A drugiego do grania na serverze. Bo czarno to widze że jakbym chciał se normalnie pograć na swoim świecie i bym musiał od nowa wszystkie mody wgrywać, a później gdybym chciał na server to updatować i tak w kółko... :(

Planujemy QuickBench - workbench, ktory pokazuje wszystkie kombinacje klockow, jakie mozesz zrobic z inventory. Ale to w zamian za dotacje ;)

IC2 jest.

2 Minecrafty? Rob kopie folderu .minecraft i "zongluj" nimi - zmieniaj nazwy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym waszym forum jesteście strasznie oszczędni w słowach. Nie wiem po co komu dwie mapy na serwerze. Skąd był w ogóle ten głupi pomysł drugiej mapy?! Ta pierwsza przecież jest całkiem w porządku. Mody modami, kto chciał ten używał. To WY zepsuliście sobie rozrywkę a nie mody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...