Skocz do zawartości

Nowy serwer MC!


asie

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 542
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

*próbuje dopatrzeć się czy jej domek jest cały*

Aaa to takie buty rzeczy siem dzieją jak Flutterka-love-and-friendship-doctor na wyjeździe xD

A ja wracam jutro ale w poniedziałek znowu na tydzień wyjeżdżam *pokeł fejs*

Btw. doszły jakieś nowe kucyki typu Scoot, Apple Bloom czy Vinyl Scartch?

I btw. 2 można zrobić listę kucyków i kto nimi jest... chiba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... po wczorajszej bardzo fascynującej rozmowie na serwerze (i otrzymaniu kicka...dzięki). Chcę was uświadomić, że zależy mi na tym serwerze, bo już chyba nigdzie nie znajdę serwera z taką miłą, przyjazną i wesołą atmosferą. Sam stawiałem kiedyś serwer 24h na laptopie w szafie dlatego to i owo wiem o prowadzeniu 40-osobowego serwera. 1. Minecraft jak już wiecie posiada różne rodzaje darmowych serwerów, więc tak naprawdę oficjalne serwerownie są potrzebne tylko wtedy, jeżeli ktoś ma laptopa, ale ma słabe łącze, albo ma łącze, lecz nie ma jak odpalać serwera. 2. Dlaczego tutaj jeszcze nikt się nie zajął reklamacją tego serwera?! On jest świetny i założę się, że gdyby pojawiła się wzmianka na np. mpc forum już by nie było maksymalnie 7 osób w ciągu dnia... 3. (Offtop) Mówicie, że adminów jest za dużo, ale jakoś żaden się praktycznie nie zna na komendach... Już któryś z rzędu mi powiedział, że nie umie zakładać cuboida... Błagam... to jest podstawa admina, by umiał nie tylko prowadzić serwer, ale także pomagać graczom (wydzielanie działek itd.) 4.Ważne jest, by serwer posiadał listę graczy i zbliżających się eventów, bo tak nie wiemy, czy ktoś już nie gra i nie wiemy nawet co i kiedy się dzieje (tak jak ja nie poszedłem na ślub, bo nikt mi nie powiedział, kiedy jest) Naprawdę chcę, by istniał ten serwer, dlatego staram się pomóc, bo drugiego takiego już pewnie nie znajdę (i podoba mi się posada kuzyna Rainbow Dash :rainderp: ). No... to wszystko z mojej strony, a teraz mnie albo zbesztajcie, albo dajcie poparcie... jeżeli to pierwsze, to już się zamknę i nie będę próbował ingerować w sprawy serwera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Drogi Bonifacusie,

Po prostu zapomnialem podac na szybko mianowanym adminom komend. Chodzi o to, ze uzywamy malo znanych pluginow. Oto i one:

JAK ZALOZYC DZIALKE

1. Wybrac drewniana siekiera (no pun intended) obszar dzialki.

2. //expand 63 up i //expand 63 down na ziemi, 20-30 up i 5 down na chmurze

3. /res select worldedit

4. /res create [nazwa dzialki]

5. /res pset [nazwa dzialki] [username] trusted true

6. /resadmin setowner [nazwa dzialki] [username]

EDIT: JAK ZMIENIC RASE

/pex user [username] group set RASA

RASY: pe - kuc ziemny, pp - pegaz, pu - unicorn, admin - administrator/alicorn

JAK WRZUCIC SKINA

Pisac do Replina.

JAK ZOSTAC MIANOWANYM NA SKINOWRZUCACZA

PMka do mnie.

JAK JESC ZUPE

Nie wiem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiekierka... Plugin na założenie cuboida? Proszę Cie... to jest podstawowa komenda serwerowa... Tak trudno napisać listę komend np. tutaj ? Albo najlepiej zrobić nowy temat? Btw. Chętnie się mogę zająć organizacją serwera, uczyć ludzi co i jak itd. Znam się trochę na tym, bo jednak trochę nad tym posiedziałem na wielu serwerach...


@Edit, mogę być także adminem zajmującym się tylko stawianiem działek i ogólnie mogę być taką "informacją społeczną"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiekierka... Plugin na założenie cuboida? Proszę Cie... to jest podstawowa komenda serwerowa...

Tak trudno napisać listę komend np. tutaj ? Albo najlepiej zrobić nowy temat?

Btw. Chętnie się mogę zająć organizacją serwera, uczyć ludzi co i jak itd. Znam się trochę na tym, bo jednak trochę nad tym posiedziałem na wielu serwerach...


@Edit, mogę być także adminem zajmującym się tylko stawianiem działek i ogólnie mogę być taką "informacją społeczną"

Plugin Residence jest malo popularny na polskich serwerach. Nie dziw sie.

Co do admina, zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o reklamę servera, to osobiście jestem przeciw. Wiele osób nie ma cuboida i każdy kto wchodzi na serw jest bronym i chce pobudować w miłej atmosferze, a po reklamie pełno griefierów będzie się kręcić. Przydałoby się forum servera. Można by robić listy graczy, pomysły (np. event ze smokiem :)) Ogólnie dużo łatwiej byłoby ogarnąć. Przydałoby się też na bieżąco informować graczy o eventach i innych jak mówi bonifacy. Dużo jest adminów, ale nie wiadomo kto, nie wiadomo co potrafi itp. Przydałaby się zbiórka i omówienie komend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o reklamę servera, to osobiście jestem przeciw. Wiele osób nie ma cuboida i każdy kto wchodzi na serw jest bronym i chce pobudować w miłej atmosferze, a po reklamie pełno griefierów będzie się kręcić. Przydałoby się forum servera. Można by robić listy graczy, pomysły (np. event ze smokiem :))

Ogólnie dużo łatwiej byłoby ogarnąć. Przydałoby się też na bieżąco informować graczy o eventach i innych jak mówi bonifacy.

Dużo jest adminów, ale nie wiadomo kto, nie wiadomo co potrafi itp. Przydałaby się zbiórka i omówienie komend.

Zdecydowanie popieram.

Problem jest w tym, że admini serwera zostali "wybrani" losowo z ludzi tekstem "ja chciałbym być adminem".

Co prawda też chcę nim zostać, ale ja chociaż mam jakiś większy staż na innych serwerach...

Dostałem nawet admina na mycraft za dobre sprawowanie i pomoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie. Jak dla mnie założenie normalnego cuba jest lepsze niż jakieś rezydencje. Bądź co bądź ja jestem administratorem w miarę ogarniającym, ale za resztę nie odpowiadam. Fruktus co do skina nie dostałem żadnego. Róbcie co chcecie. Ten serwer był chyba najlepszym na jakim dane mi było grać. Jeśli będzie dalej to możecie liczyć na mnie jako admina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie. Jak dla mnie założenie normalnego cuba jest lepsze niż jakieś rezydencje. Bądź co bądź ja jestem administratorem w miarę ogarniającym, ale za resztę nie odpowiadam.

Fruktus co do skina nie dostałem żadnego. Róbcie co chcecie. Ten serwer był chyba najlepszym na jakim dane mi było grać. Jeśli będzie dalej to możecie liczyć na mnie jako admina

Replin... pamiętaj, że jestem skory do pomocy w pełnieniu obowiązków administratora...

Pomysł ze zwykłym cuboidem też popieram... nie potrzeba nam żadnych bajerów typu rezydencja...

Grałem na ponad 150 znanych minecraftowych serwerach, ale ten tutaj... On się wyróżnia... tutaj nie ma standardów jak na innych serwerach, dlatego zamierzam walczyć o przetrwanie tego serwera..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...