Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra]Magia jest wśród nas


Emily

Recommended Posts

Obudziłeś się. Dookoła nie było niczego. Tylko białe tło. Usłyszałeś głos -Witaj *imię postaci*. Pewnie zastanawiasz się gdzie jesteś i co tu robisz. Zostałeś(aś) wybrany(a). -Powiedział. -Do czego? -Spytałeś. -Masz w sobie moc. Musisz iść do Jenne. Znajdziesz tam dawną szkołę. Wejdź do niej, a podejmiesz tam naukę. Przez 6 lat będziesz się uczyć jak opanowywać swoje moce. Jednak by Twoje moce były w pełni potężne, musisz połączyć się z inną osobą. Lecz wszystkiego dowiesz się wkrótce. -Obudziłeś się w domu. Już wiedziałeś, co robić.

Każdy z was przyjeżdża do szkoły wspomnianej na górze. Każdy ma jedną wybraną moc, która się rozwiją wraz z rokiem. Na ostatnim roku postacie zostaną dobrane w pary, ale o tym później. Po prostu przyjeżdżacie do szkoły, macie za zadanie uczyć się i zaprzyjaźnić się z kimś. Są tu pokoje po cztery osoby. Może parę zasad:

-Nie ma postaci OP

-Jak macie pomysły co do fabuły, PW się kłania

-W czasie wolnym można robić co się chce, ale nie przeciągajcie sesji

-Nie wykraczajcie poza możliwości!

No i KP:

Imię i nazwisko:

Wiek:

Płeć:

Moc:

Poziom mocy:

Opanowane zaklęcia:

Charakter:

Wygląd:

Wyjaśnienie:

Imię i nazwisko

Każdy wie.

Wiek

Póki co 16 lat.

Moc

Do wyboru:

Ogień

Woda

Powietrze

Ziemia

Pioruny Zajęte

Zmysły (Iluzja) Zajęte

Telekineza Zajęte

Teleportacja

Czytanie w myślach

Poziom mocy, Opanowane zaklęcia

Uzupełniam ja, opanowane zaklęcia są zależne od poziomu mocy

Charakter, Wygląd

To wie każdy.

Pokoje:

Pokój pierwszy:

1.Emily Vans

Imię i nazwisko: Emily Vans

Wiek: 16 lat

Płeć: Dziewczyna

Moc: Telekineza

Poziom mocy: 1/6

Opanowane zaklęcia: Unoszenie lekkich rzeczy na metr

Charakter: miła, lecz nieufna, jak ktoś jest dla niej albo jej przyjaciela niemiły, potrafi być wredna

Wygląd: Brązowe, długie włosy, niebieskie oczy, nosi zwykle niebieską bluzę i dżinsy

2. Blanche Moore

Imię i nazwisko: Blanche Moore

Wiek: 16 (zmieniłam, bo każdy ma 16)

Płeć: Dziewczyna

Moc: Zmysły (Iluzja)

Poziom mocy: 1/6

Opanowane zaklęcia: Iluzja dżwiękowa

Charakter: Kochliwa, honorowa, patriotyczna, sarkastyczna. Lubi czarny humor, militaria i koty.

Wygląd:

16sb4z.jpg

3. Add Kim

Imię i nazwisko: Add Kim

Wiek: 16

Płeć: mężczyzna

Moc: pioruny (błagam daj )

Poziom mocy: 1/6

Opanowane zaklęcia: Wywoławywanie krótkiej awarii elektrycznej w jednym pomieszczeniu

Charakter: szalony, sarkastyczny, nie lubi ludzi których nie zna

Wygląd:

http://38.media.tumblr.com/309b1afda57f59edc32691217ccff758/tumblr_n5o4lgJZCr1rl08zzo1_500.jpg

4. Yugo Senatrips

Imię i nazwisko: Yugo Senatripts

Wiek: 16 lat

Płeć: Mężczyzna

Moc: Teleportacja

Poziom mocy: 1/6

Opanowane zaklęcia: Teleportacja do pomieszczenia obok

Charakter: Miły, podejrzliwy, jak ktoś mu nie spasuje jest wredny.

Wygląd:tumblr_nfar081w1p1rpdyguo1_1280.png

Pokój drugi:

1.

2.

3.

4.

Edytowano przez Tajemniczy Cień
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(No dobra.)

Przyjechaliście pod szkołę. Był to puszczony budynek. Weszliście. W środku to miejsce wyglądało jak zwykła szkoła. Oprócz planów lekcji, plakatów i klas. Po waszej prawej stronie były szafki z imionami każdego z was. Do waszych szafek powtykane były karteczki.

Emily podeszła do szafki ze swoim imieniem, wyjęła kartkę i przeczytała informację. ,,-Hmmm... mam jeszcze pół godziny. Spróbuję kogoś poznać.''-Pomyślała. Podeszła do chłopaka, który wyglądał na 16 lat. -Cześć, jak się nazywasz? -Zapytała go.

(Treść karteczki:

Witaj w naszej szkole. Plan lekcji wisi na tablicy. O 14.30 jest spotkanie na sali gimnastycznej, która znajduje się na końcu korytarza po lewej. Wszystkie informacje zostaną wtedy podane. Proszę o przybycie punktualnie.

Dyrektor szkoły

W grze jest 14.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Moc teleportacji i tak miło mi będzie zwiedzić ją z kimś niż samemu. - odparłem - To może najpierw pójdziemy na górę i będziemy zwiedzać wszystko po kolei aż zejdziemy na dół może akurat uwiniemy się w pół godziny- dodałem po chwili 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...