Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra]Magia jest wśród nas


Emily

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Ej, bez takich!-Emily pojawiła się przy Add'zie (odmieniać to jakoś?).-Mam pomysł. Ignorujcie siebie nawzajem i po kłopocie.-Powiedziała i usiadła obok Yugo.

Dyrektor zobaczył, że już wszyscy są, więc zaczął.

-Moi drodzy, właśnie rozpoczął się rok szkolny. W tej szkole nie ma za dużych wymagań, lecz są. Jeśli zobaczę, że ktoś coś robi innemu, to będzie miał kłopoty. Ale przejdźmy do rzeczy. Pokoje są czteroosobowe, w każdym cztery mniejsze. Plan lekcji mam nadzieję, że macie gdzieś przepisany, jeśli nie to zróbcie to. W szafkach macie książki. Osoby w pokojach macie na ich drzwiach. Co jeszcze? Ach, tak. Pod koniec roku macie test, który decyduje o tym, czy przejdziecie do następnej klasy. Więcej dowiecie się na zajęciach z mocy. W naszej szkole są oczywiście kółka zainteresowań. Żeby się na nie zapisać trzeba zgłosić się do odpowiedniego nauczyciela. I jeszcze, za złe zachowanie dostajecie punkty karne, a sześć takich punktów to kara. Wasza jutrzejsza pierwsza lekcja to informacja szkolna, omówimy sobie zasady. A teraz udźcie do pokoi i wyśpijcie się. -Powiedział dyrektor i wyszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Zaakceptowano, ale jutro wstawię do pierwszego posta. Powiedzmy, że przyszłeś ze wszystkimi, byłeś na spotkaniu itd., ale po prostu nic nie mówiłeś czy coś. W każdym razie pokój drugi i dam Ci jakiegoś randoma, żeby nie było Ci smutno. Nazywa się Jennifer Dranog i jest dziewczyną, żeby po równo było (ciągle można dołączać))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino w końcu dotarł do swojego pokoju. Jeszcze nie przywykł do tego miejsca. Zauważył że była tam jakaś dziewczyna.

- Hej - Powiedział i podszedł do niej - Wybrałaś sobie już łóżko? Bo nie wiem które mogę zająć, a tak w ogóle to jestem Dino Vongola. - Chłopak podał jej rękę i uśmiechnął się lekko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Do usług ;) )

Jennifer popatrzyła na chłopaka.-Ja jestem Jennifer. Nie, nie zajęłam jeszcze sobie, dobiero co przyszłam.-Powiedziała.

Emily weszła do pokoju. Wybrała swój pokoik i usiadła na łóżku. Rozpakowała się i zaczęła zastanawiać, co robić. W końcu poszła do głównego pokoju i zaczęła ćwiczyć telekinezę na płatkach róży, które spadły.

(Oni tam w tym pokoju mają swoje mniejsze, nie tylko łóżka)

Edytowano przez Tajemniczy Cień
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wymyśliłem sobie moc, chyba może być :/ 

Imię i nazwisko: Matthiew Patric  albo Matpat w skrócie. 
Wiek: 16
Płeć: męska
Moc: Parapsychika - potrafi wysyłać sygnały do podświadomości drugiej osoby wymuszając na niej różne rzeczy których sama z siebie by nie zrobiła. Niestety, jest to trudne, wymaga też poznania co bardziej działa na osobę (dźwięk, obraz itp.) 

(Wymyśliłem to ale może pozwolisz ._.  )
Poziom mocy:  
Opanowane zaklęcia:
Charakter: 
Matpat to inteligenty chłopaczyna o dość ciekawych zachowaniach, lubi badać ludzkie zachowania, przyglądać się im a czasami nawet śledzić. Ogólnie interesuje się psychologią i filozofią, ma też spore poczucie humoru, lubi czarny humor, ma kompleks niższości (chociaż w normalnych relacjach stara się pokazać że ma raczej kompleks wyższości), nie płacze. 
Wygląd:  (tak to jest 11 Doctor ._.)

doctor_who__the_11th_doctor_by_juubi_no_

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Dobra, to opisać że Matpat polazł do pokoju?))

 

Matpat, był zajęty robieniem czegoś w swoim notesie, nie był zaciekawiony tym co się dziej, ciągle miał słuchawki w uszach. Poszedł do pokoju drugiego, potem wybrał część która na pewno była wolna bo biła od niej pustka. Położył torbę w środku a potem poszedł przejść się po korytarzach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Po co? Dopiero po 15)

Emily uśmiechnęła się. Wyszła z pokoju i poszła w stronę szafek. Zauważyła plan lekcji i szybko przepisała go. Podeszła do swojej szafki i wyjęła książkę od kontroli mocy. Zamknęła szafkę i wróciła do pokoju. Weszła do swojego i zaczęła czytać rozdział o telekinezie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tak mi się wydaje. Chodzi o takie:

http://www.szafki.dec.tychy.pl/1041a.jpg

Tylko odrobinę szersze

@up ???)

Emily skończyła czytać. Wróciła do pokoju głównego i kontynuowała ćwiczenia. Ułożyła płatki (telekinezą) w różę i położyła na stoliku, lecz te rozpadły się. Zobaczyła ruch w jednym z wolnych (wcześniej) pokoi i zapukała.

(To pokój Yugo jak coś)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No tak prawda jutro szkoła a ja jeszcze nie mam planu ja zwykle. Mimo wszystko mnie się przez ten cały czas nudziło bo.... - przerwałem ze smutnym grymasem na twarzy

" A może lepiej nie mówić " pomyślałem po czym uśmiechnąłem się i wypakowałem swoje ubrania do szafki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...