Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Ostatni ocaleni


SandroX

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- A po co śpiwory ? Nie lepiej od razu postawić jakiegoś domku ? dookoła są drzewa a siekier mogę kilka zrobić z tego żelastwa co zostanie. - powiedział Yuuki patrząc na komandora który wrokiem oporządził zarówno jego jak i Zero

- Pozwólcie że ja będe decydować co robimy dobrze ? - zapytał komandor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Racja w sumie przydałoby się zrobić coś na styl skafandrów bojowych ale z tych części nie będzie to nic wielkiego - tu yuuki pokazał kapsuły  -Tu masz rację yuuki  bez odpowiedniego stężenia tlenu poza barierą to nic nie podziałamy bez nich. - powiedział Shepard - jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to mówcie - dodał po chwili

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W sumie możemy się dowiedzieć tego tylko w jeden sposób - powiedział komandor patrząc zamyślając się na chwilę i podszedł do maksymalnej odległości na której mogli oddychać i pokazał jednemu z nich ręką aby podszedł. Centaurogoryle zebrały się w grupę i widocznie na coś czekały bo wyglądały tak jakby ze sobą rozmawiały. Po kilku minutach grupa stworzeń rozeszła się a w kierunku kopuły podchodził powoli najlepiej wyglądający z wszystkich stworzeń, zatrzymał się nagle na kilka kroków przed barierą.

Wszyscy usłyszeli tubalny głos męski :

- Witajcie , kim jesteście ? - zapytał Centaurogoryl. Zdziwionemu komandorowi przez chwilę zdawało się ze za grupą czterokopytnych stojacych za ich przedstawicielem widział jak przelatuje pegaz, ale nikomu o tym nie powiedział mysląc że to tylko zwidy.

 

- Jesteśmy rozbitkami ze statku kosmicznego - odparł shepard patrząc w głęboko ukoloryzowane oczy stwora .

- A ty kim jesteś ? - zapytał Shepard czując się lekko zakłopotanym


Zanim usłyszeli odpowiedź nastała długa cisza nagle stwór nabrał powietrza i powiedział

- Jestem królem nyrionów , potrzebujecie pewnie pomocy ,a z tego co zobaczyłem odbierając wibracje waszych uczuć zauważyłem że nie jesteś cie dla nas wrogiem lecz przyjaciółmi - skończył na wydechu 

Edytowano przez SandroX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ale to my oferujemy wam pomoc , może jakaś żywność albo materiały ? - zapytał Nyrion pokazując reszcie aby podeszli

- w sumie jakieś jedzenie się przyda bo nie mamy nic a lecieliśmy tu aż dwa dni - odparł Shepard patrząc na resztę czy się zgadzają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...