Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Ostatni ocaleni


SandroX

Recommended Posts

- Wydaje mi się że jesteśmy niedaleko układu sherins no wiecie w tym w którym znaleziono ostatnio planetę którą można zmodyfikować i na niej zamieszkać, jedyny problem to to że nie mamy generatorów atmosfery aby podnieść jakość tlenu chociażby na małym obszarze - odparł zmartwionym głosem shepard.

 

- Do tego wystarczy stary silnik ale najpierw trzeba się tam dostać - dodał yuuki

- A no tak teraz Zero podaj resztę kabli tą rurą do mnie a ja podam ją mei i seranie - dodał komandor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Minęło jakieś 20 minut :

- No już skończyłem , powinien dać radę tylko jak go przymocować ? - zapytał Yuuki

- Podajcie mi go - powiedział komandor - mam lutownicę przylutuję go od zewnątrz bo tylko moja kapsuła ma funkcję otwierania i zamykania. - dodał

Edytowano przez SandroX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komandor przylutował silnik i podpiął go do kapsuły po czym wrócił zamknął szybę i powiedział :

- Zapnijcie się bo może trząść - po tych słowach sam się zapiął 

Yuuki wykonał poleccenie.

- Dobra wszyscy zapięci ? - zapytał komandor 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja też - dodał yuuki 

- Dobra to odpalam - powiedział komandor i pociągnął za dźwignię która włączyła silnik. Prowizoryczny statek ruszył jest tylko jeden problem leci tylko i wyłącznie w linii prostej nie da się nim skręcać.[ leci w stronę tej planety ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...