Skocz do zawartości

[GRA] Szum Fal [Survival]


Coolgat3

Recommended Posts

- Mnie?! To was gdzie posiało? Zaraz... Kto to? - Wskazał na dziewczynę - No cóż, mniejsza z tym, co wam do cholery tak długo zeszło?! Pilnowałem tej... dziewczyny z pontonu, ale nikt nie przychodził, więc sam postanowiłem was poszukać. - Tłumaczył się Nick.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cholera jasna... Ty nawet nie wiesz ile przeżyłem i co spotkałem! - Powiedział Nick ruszając za Jonathanem. - Tak w ogóle... Kim jesteś? Kolejnym pieprzonym rozbitkiem? - Zaśmiał się spoglądając na nieznajomą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ale wiem, skąd możemy wziąć trochę liny... Twój ponton na pewno jest obwieszony liną do trzymania, każdy ponton ratunkowy taką ma. - Powiedział Ethan - Pójdę, i ją wezmę. - Ethan pobiegł truchtem do pontonu Woody'ego i zdemontował z niego długą na 10 metrów linę, miała ona jakieś 2,5 cm grubości i była dośc wytrzymała. Ethan rzucił ją na ziemię koło Woody'ego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ale co mi innego pozostało?! Jestem na tej wyspie... Wszystkie ważne rzeczy właśnie poszły się miziać, a ja nie mam kontaktu ze światem! Tak! Po prostu świetnie! Normalnie jestem w raju! - Poddenerwował się trochę. - Kim jestem? Cóż. Jestem tylko kretynem który musiał wsiąść do tego pieprzonego samolotu i lecieć do Europy, by zająć się budową! - Wykrzyczał Nick.

 

[EDIT: omg, trochę za późno xd]

Edytowano przez Snuja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tessa. Ja cię nie uważam za pieprzonego rozbitka. Jesteś miłą i piękną dziewczyną. Ale skoro mnie również uważasz za kretyna to po prostu powiedz.- powiedział i zwolnił kroku. Załamany wrócił na plażę.- Mam mięso.- powiedział do Wooda i położył na ziemi węża i płaszczkę.

Edytowano przez Lucypher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...