Skocz do zawartości

[GRA] Szum Fal [Survival]


Coolgat3

Recommended Posts

Nick, dochodząc do obozu, podszedł do jeszcze nie znanemu mu mężczyzny - Hej, widziałeś gdzieś.... eeee.... Ethana? Myślałem, że tutaj będzie. - Spojrzał w dzicz. - A tak przy okazji. Jestem Nick. - wyciągnął w jego stronę dłoń.

Edytowano przez Snuja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ej! - Woody i Nick usłyszeli głos Ethana z odległości jakichś 100 metrów - Patrzcie co mam! - Ethan ciągnął coś za sobą, wyglądało to jak dość duża, metalowa skrzynia, wyglądała też na dość ciężką, bo Ethan widocznie miał trudności z jej ciągnięciem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Ethan otworzył skrzynię. Była pełna małych gąbeczek, mężczyzna zaczął grzebać w skrzyni i po chwili wyciągnął z niej jakąś wazę. - Dzbanek?... Pierdolony dzbanek!? - Ethan wyraźnie był zdenerwowany. - Ciągnąłem tu tą skrzynie przez pół wyspy, żeby znaleźć jakiś pierdolony dzbanek!?... - Ethan zamachnął się i cisnął wazą w stronę moża. Osunął się na kolana i klęczał tak nieruchomo, plecami do reszty towarzyszy, po prostu gapiąc się na morze.

Edytowano przez Coolgat3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ethan nie odpowiedział, dalej wypatrywał czegoś w wodzie, po chwili usiadł na jakiejś skale, gdzie woda sięgała mu do szyi i lekko naciął sobie skórę na dłoni ostrym końcem harpuna. Mężczyzna pozwolił krwi kapać do wody, i dalej czegoś wypatrywał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...