Skocz do zawartości

[GRA] Szum Fal [Survival]


Coolgat3

Recommended Posts

Ethan nic nie mówił, rozejrzał się tylko. - Łódka się przyda... Skrzynia może też... Nie wiem, skoro mamy łódkę możemy rozwalić ponton i z niego coś zrobić, ale pogadam o tym z Woodsem - Powiedział w końcu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

[Woody w sumie jest najsilniejszym ogniwem w całej grupie, przynajmniej według mnie i Ethana A zresztą ponton należy do Woody'ego]

Ethan podszedł do skupiska kokosów i wziął jednego, po czym powędrował do zauważonego wcześniej skupiska głazów, gdzie otworzył kokosa o kamień. Mężczyzna wrócił do Nicka i zaczął pić mleko kokosowe.
Edytowano przez Coolgat3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick otworzył usta w celu powiedzenia czegoś, ale się opamiętał. Po chwili ciszy przypomniało mu się o jednej sprawie - Właśnie... Ethan, wiesz może, kiedy ona się wybudzi? - Wskazał na ponton, w którym leżała Emily.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No cóż, to wasza sprawa dlaczego on nosi cię na rękach ale cóż. Ruszmy się. Wolę nie biegać tu po nocy. - powiedział Woody.

 

((


[Woody w sumie jest najsilniejszym ogniwem w całej grupie, przynajmniej według mnie i Ethana

Najsilniejsze ogniwo co?

maxresdefault.jpg

Na pewno? 

))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Emily nie leży na pontonie, nasz ponton został podziurawiony przez ostre skały na płyciźnie tej wyspy.)

-Hmmm... Nie wiem... Śpi już cały dzień... I noc... Dajmy jej czas do jutra... - Zdecydował Ethan

 

(Umysłowo, jest opanowany itp)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...