Skocz do zawartości

Uniwersum Equestria: Transmisja [NZ][Post apocalypse][Dark][Violence][Crosover]


Recommended Posts

Wojna. Wojna nigdy się nie... A nie, to nie ten fanfik.

Wojna się zmienia. Każda kolejna jest większa, brutalniejsza, pochłania więcej istot. W każdej kolejnej walczące strony starają się wymyślić broń, która będzie zabijać szybko i masowo. Więcej, więcej trupów. Aż w końcu, mordercze zapędy doprowadzą do powstania broni tak potężnej, że zdolnej zniszczyć całe życie.

Ktoś rzucił butem w czerwony przycisk i już nie dało się tego cofnąć. Rozpoczął się armagedon. Rakiety spadły na miasta i wsie, masakrując wszystkich, którzy nie mieli szczęścia znaleźć się gdzieś głęboko pod ziemią. Koniec świata powiecie? Nie, to dopiero początek. Początek nowego świata, w którym to nie kucyki są gatunkiem dominującym.

Skryte pod ziemią niedobitki potężnej cywilizacji co dzień stawiają czoła najkoszmarniejszym przeciwnikom: Mutantom, głodowi, biedzie...

Jednak pojawia się nadzieja. Dziwna, ledwie słyszalna transmisja dociera do posterunku nasłuchowego, rozpętując prawdziwą burzę wśród nielicznych, którzy ją słyszeli. Grupa straceńców wyruszy na drugi koniec Equestrii by sprawdzić czy za horyzontem kryje się promyk słońca, promyk nadziei na lepsze jutro.

 

Fanfic jest chyba pierwszą próbą skucykowania bardzo dobrego i płodnego uniwersum post apo. Mianowicie chodzi o Metro 2033. Nie wiem czy się do tego nadaję, oraz czy podołam dziełu, ale spróbuję. Zatem zachęcam do przeczytania i komentowania. Co do częstotliwości pojawiania się rozdziałów, to nie wiem jak często będą. Jak będą to będą.

 

Amunicja wykorzystana w fanfiku

 

Rozdział 1

Rozdział 2

Rozdział 3

Rozdział 4

Edytowano przez Sun
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, nie spodziewałem się tego przeniesienia. No dobra, może trochę się spodziewałem. Zatem przepraszam za ten błąd i dziękuję za przeniesienie w odpowiednie miejsce. Co do tagu Gore, to szczerze nie jestem pewien czy mój fanfic spełnia jego definicję. Ale na wszelki wypadek dodam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz go dodawać - opowiadania zawiera elementy gore, ale nie jest samo w sobie... nazwijmy to obrazem nieustającego prucia flaków. Dlatego tag nie jest konieczny, jednak rzeczone elementy sprawiły, że nie mógł zostać w dziale ogólnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Na wypadek gdyby ktoś to czytał, zachęcam do jego lektury i podzielenia się wrażeniami.

 

Podzielenia się wrażeniami... więc tak.

 

Po przeczytaniu tego fanfica, czuję chęci dowiedzenia się więcej. Uważa ogólnie fanfic za dobry, ciekawą lekturę i jest wart dalszej pracy nad nim mimo że prawie nikt się tu nie wypomina.

 

Więc...  to tyle, czekam więc na dalsze ciąg historii z Equestrii 2033.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Minęło sporo czasu od kiedy wrzuciłem poprzedni rozdział. Niestety miałem kilka innych spraw na głowie i nie miałem kiedy się tym zająć. No ale wszystko załatwione (oby). Zatem:

Rozdział 4

Miłej lektury. 

Swoją drogą, korci mnie by to zostawić i pójść za radą Dolara, czyli pisać dalszą część słów króla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...
2.02.2015 at 21:43 Sun napisał:

Fanfic jest chyba pierwszą próbą skucykowania bardzo dobrego i płodnego uniwersum post apo. Mianowicie chodzi o Metro 2033

Sun!! @Sun !! Nawet nie wiesz, jak się mylisz... :D Była juz próba, pewien użytkownik Biur Adaptacyjnych podjął probe Crossa :) "Sygnał, opowieść o pozostawionych", tak to się nazywało. Ale są ledwie 2 rozdziały tego :) Mogę na PW dać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...