Skocz do zawartości

Małe łowy [zapisy][gra]


Recommended Posts

Azusa poszła do tej samej restauracji co Accelerator ((patrzcie no, jaki dziwny zbieg okoliczności :v )) i usiadła przy jakimś stoliku. Po chwili zauważyła Acceleratora, ale nie wiedziała czy podejść do niego, zwłaszcza że był z tą dziewczynką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misaka poprosiła kelnerkę o to co chciała, a Accelerator dodatkowo zamówił dla niej mochi (( Jak ktoś nie wie to takie kolorowe kulki ryżu, wyguglujcie sobie :v )).

- A ty nic nie chcesz? - zapytała Misaka Acceleratora.

- Nie, nie jestem głodny. - odpowiedział.

- No alee prooosze zjedz coś. - poprosiła dziewczynka.

- Tch... Nie chcę, nie jestem... - mruknął, ale nie dokończył bo Misaka wsadziła mu do ust jedno mochi.

- Smacznego! - zawołała i zaczęła jeść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fretka spojrzała na dziewczynę i zaczęła się w nią wpatrywać.

 

 

Do restauracji w której siedział Accelerator wszedł jakiś inny białowłosy koleś. Światła w jego obecności zaczęły mrugać więc coś było nie tak. Gdy mijał stół Acceleratora i Misiaki jedna błyskawica uderzyła w talerz spalając jedzenie, koleś jednak nie przejął się tym i usiadł przy którymś ze stołów.

 

((Wygląd tego co wszedł

_render__add_lunatic_psyker_by_miregg-d7

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tch... Pieprzony idiota... - mruknął tylko i spojrzał na Misakę. - Chodź, pójdziemy gdzieś indziej. - powiedział, wziął do ręki laskę i wstał. Misaka również wstała, spojrzała na chwilę na chłopaka, który bawił się monetą i wyszła razem z Acceleratorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azusa przyglądała się całej akcji. Niezmiernie denerwowali ją tacy ludzie. Nie wytrzymała. Wstała i podeszla do bialowlosego chlopaka ktory bawil sie monetą.

-Co ty sobie wyobrażasz żeby robic cos takiego?!-zapytala stojąc przed nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...