Skocz do zawartości

Arena II - Zegarmistrz vs Rex *Monster* Crusader [zakończony]


Arena II  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto został TWOIM zwycięzcą i zasłużył na awans do drugiej rundy?

    • Zegarmistrz
      13
    • Rex *Monster* Crusader
      4


Recommended Posts

Czy Zegar wygląda na gościa, który jest OP, a spojrzeniem wysyła delikwenta na spotkanie pierwszego stopnia, tak bardzo pierwszostopniowe jak tylko się da, ze ścianą? Tak. Ale to chyba nie przeszkadza w ciekawym, twórczym pisaniu. Gdybym widział tutaj nawet nie tyle próbę dorównania Zegarmistrzowi, co popis literacki, pozwalający mi ''wejść'' do świata tego pojedynku, to moja opinia byłaby stereotypowo kobieca. ''Ten? Może tamten? O, a ostatecznie to chyba jednak pierwszy. Chcę nowe buty''. Tutaj czegoś takiego mi zabrakło. Po pierwszych postach było mi już wiadome, że będzie to walka mocno jednostronna. Nieco rozwinę - boli fakt tego ''płaczu'', jak ujął to Ciastko. Jeżeli zabrakłoby mi pomysłu, to po prostu kreatywnie opisywałbym jak dostaję po tyłku i próbuję się odgryzać, nawet nieskutecznie. Zawsze pozostawi to lepszy efekt niż narzekanie w środku pojedynku.

 

O magii samej w sobie nie chcę się wypowiadać z racji zbyt małej eksperiencji w tym zakresie. Mogę jedynie opisać swoje ogólne wrażenia, co też zrobiłem. Przyznałbym swój punkcik Zegarowi, głównie przez jojczenie jego oponenta.

Edytowano przez Lordek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze jest w sumie to, że tu nie wygrywa ten który jest OP, ale ten, który ma najciekawsze opisy. To mnie urzekło, kiedy tu wszedłem. Także fakt, że walka nie była równa od samego początku, ponieważ Zegar sobie sesjuje i potrafi robić opisy. Cóż, mój głos pozostanie tajemnicą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas minął, pora poznać rezultat pojedynku.

 

Zegarmistrz - 13

Rex *Monster* Crusader - 4

 

 

A zatem, w wyniku zdecydowanej przewagi głosów, zwycięzcą tego starcia zostaje...

 

Zegarmistrz

 

Gratulujemy zwycięstwa, jak również awansu do rundy drugiej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...