Skocz do zawartości

Wasze ulubione horrory/ jakie polecacie ?


Trum

Recommended Posts

Labirynt Fauna to nie horror... Ja prywatnie lubię najbardziej Drabinę Jakubową i 28 Dni Później (ten drugi w 80% za sceny przed pojawieniem się zombi - ta post-apokaliptyczna atmosfera i muzyka GY!BE... Ech, miodzio). Coś nie przypadło mi tak bardzo do gustu. Z filmów okołohorrorystycznych muszę jeszcze powiedzieć o Głowie do wycierania i Psychozie. Oba filmy uwielbiam

Link do komentarza
  • 1 month later...

klątwę 1, 2 ,3 w wersji japońskiej i amerykańskiej martwe zło 1 i 2 oko prawie wszystko o zombi świt , zmierzch , ziemia żywych trupów resident evil 1 , bo pozostałe są coraz gorsze shutter widmo te filmy uznaję , za naprawdę trzymające w napięciu i miejscami straszne i to bardzo:molestia:

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

U mnie na pierwszym miejscu są właśnie horrory,a potem komedie i filmy akcji.Ale przechodząc do sedna to polecam takie filmy jak: Piła,Resident Evil,Nocny pociąg z mięsem,Klątwa,Shutter,Rec,Scream i wiele więcej.

Link do komentarza

Dark Water (oryginał - amerykański remake powinni puszczać w piekle) Ring (patrz wyżej) Klątwa (oryginał, chociaż remake może być) Alien Trylogia (za część czwartą powinni...) Sierociniec Nawiedzony (z sentymentu - ależ się kiedyś tego bałem) Silent Hill - (z sentymentu do gry) Pewnie o czymś zapomniałem :flutterblush:

Link do komentarza
  • 1 month later...

Z horrorów polecam dwie serie: - Koszmar z ulicy Wiązów (stara wersja, ok. 6-7 filmów) + Freddy vs Jason - Milczenie Owiec + Hannibal + Czerwony Smok Te klasyki zawsze miały u mnie specjalne miejsce. W przeciwieństwie do ich nowoczesnych wersji, te stare filmy mają w sobie pewien... smaczek.

Link do komentarza

-Labirynt Fauna -Koszmar z Ulicy Wiązów (bez remaku,bo jest do..) -Kult (nie do końca horror,ale nie wiem gdzie go dać,a fajny dreszczyk wywołuje) -Sierota -Siła Strachu -Phoonk,Phoonk2 -Omen (zarówno stary jak i remake) -Egzorcysta 3(jedyny jaki oglądałam z tej serii) A horror,którego nikomu NIE polecam to "Lęk",totalna beznadzieja jak dla mnie,chociaż go z kumpelą analizowałam kilka dni,to i tak do dziś nie wiem,o co w nim chodzi

Link do komentarza

Nie wiem czy były te filmy, ale ........ Najlepsze horrory w moim życiu, to te oparte choć troszkę na faktach, czyli : - Amityville - Paranormal Activity 1, 2, 3, 4 No te filmy są po prostu kozackie !!! A seria Paranormal, to już mistrzostwo, bo w tych filmach nie ma jakiś potworów, zombi, morderców, i takich tam... Filmy te działają na psychikę, bo to się światło zapali, to drzwi walną, to coś zacznie napierdzielać w drzwi, no jazda bez trzymanki !!! A ciekawości dodaje fakt, że rodziny, o których jest ten film żyły naprawdę i filmy te są zrobione poniekąd na faktach ... POLECAM !

Link do komentarza

Widzę, że użytkownicy macie gust. Garstka polecanych ode mnie: * Koszmar z Ulicy Wiązów (wszystko z uniwersum oprócz crossoveru z Jasonem i rebootu) * Sierociniec (może i bardziej dramat, ale film świetny) * P-A (pierwsza ma dobrze wpleciony jumpscare, ale czwórki unikajcie~!) * Dark Water (3ma skurczysyn w napieciu, oj trzyma) * Shutter: Widmo (polecam) * Grave Encounters (dobry film FF, oj dobry)

Link do komentarza

Tak sobie przeglądam wszystkie zawarte tu propozycje i jak już dojechałam do końca to dotarło do mnie że nie widziałam tak w sumie żadnej części "Paranormal Activity" No ale z tych co widziałam (a średnio lubię horrory typu gore gdzie krew leje się czasami nawet z sufitu...) to: - Resident Evil (wszystkie części, chociaż tej z 2012 jeszcze nie widziałam bo na razie same wersje kinowe są dostępne) - Case 39 - Devil - Insidious (przez ten film jakoś dziwnie się czułam przez kilka dni) - Shutter - The devil inside Trochę mało, ale to te najbardziej mnie urzekły. XD

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...