Skocz do zawartości

Odcinek 8: The Lost Treasure of Griffonstone


Clicker

The Lost Treasure of Griffonstone  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz odcinek?



Recommended Posts

Odcinek fajnie się zaczął, Pinkie maltretująca Gummiego- czemu nie? Swoją drogą ten stworek dobrze do niej pasuje, nie posiada sierści, więc nie będzie jej w ciastkach, jest też zimnokrwisty, więc dobrze się czuje w piekarni, a co najważniejsze fajnie się z nią uzupełnia i dlatego nawet jak nic nie robi (czy on kiedykolwiek coś robił?), to i tak jest zabawny. Później też same smaczki jak: RD przedrzeźniająca Twi, Gryfy, nowa kraina, jej historia, nowy antagonista (nie wiem czy to dobrze czy źle, że to nie Grogar, bo podobny).

Tyle że od momentu przybycia kuców do Griffonstone wszystko było jakieś takie bez sensu, niby coś tam o przyjaźni, ale gryfy same zdawały sobie sprawę z tego mogłaby ich połączyć, po prostu jej nie chciały. Na pewno były już podobne próby w przeszłości, skoro Gilda od razu wiedziała czego Pinkie będzie próbować, a w jednym miejscu stał nawet znak zakazu śpiewu. Na pewno też ktoś już wcześniej próbował piec jadalne ciasta, skoro był Gustave (swoją drogą też na G). W sumie odcinek jakiś taki urwany, bez finału, można zgadywać, że teraz nagle się wszyscy jakoś pogodzą, ale tylko dla tego, że to bajka, która zawsze się dobrze kończy (coś jak Happy Tree Friends), czyli innymi słowy wszystko naciągane.

Problem gryfów nie jest brak przyjaźni a upokorzenie po stracie może i magicznego artefaktu, ale tak naprawdę sztandaru i to z zamku. Oni potrzebują jakiś zwycięstw (niekoniecznie militarnych), mogli by np. pomóc w walce ze Starlight w finale sezonu, albo chociaż wygrać olimpiadę, a przyjaźń mogłaby tu być co najwyżej środkiem a nie celem. 

 

Ocenę ogólną dam po zakończeniu sezonu, kiedy poznamy finał tej historii.

 

BTW jeśli kiedyś będę w Equestrii, to nie chcę by Pinkie ratowała mi życie.

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilda <3 Lubiłem tę postać, ale wkurzało mnie, że jest taka wredna. Teraz to zmienili. 10/10 PS Lubię gryfy, jakby ktoś nie zauważył po moim nicku. Ale to nie one były powodem tej oceny. A właśnie Gilda i to, że została zprzyjaźniona przez Pinkie i RD.


Gilda <3 Lubiłem tę postać, ale wkurzało mnie, że jest taka wredna. Teraz to zmienili. 10/10 PS Lubię gryfy, jakby ktoś nie zauważył po moim nicku. Ale to nie one były powodem tej oceny. A właśnie Gilda i to, że została zprzyjaźniona przez Pinkie i RD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...