Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
TerroPony

Luz de la Luna [Z][TCB][Normal][Romans][Przygoda]

Recommended Posts

Chciałem wam przedstawić moją pierwszy Fanfic pt. Luz de la Luna. Opowiadanie jest stosunkowo krótkie, gdyż ma tylko 8-9 stron A4. Pisałem Fanfic po raz pierwszy więc proszę o łagodne ocenianie. Cały Fanfic słada się z 4 Aktów, Prologu i Epilogu.

Opowiadanie by: TerroPony
Korekty dokonał: MacTavish

Luz de la Luna - całe opowiadanie

• Like 1

Luz de la Luna (Poprawiona wersja) [PL] [Normal] [Roman] [Rzygoda]-rzygać to można po hamburgerach z biedronki(wiem z doświadczenia).

Luz de la Luna (Poprawiona wersja) [PL] [Normal] [Roman] [Rzygoda]-rzygać to można po hamburgerach z biedronki(wiem z doświadczenia).

Dzięki, że mnie poprawiłeś nie zauwarzyłem.

Wystarczy, że zobaczyłem - oparte na fanficku ,,Świt" i zacząłem rzygać tęczą. Trzeba to przeczytać, zwłaszcza jeśli nie ma sporo stron :)

Długie nie jest ale muszę znaleźć kogoś do korekty, bo zostały jeszcze 2 Akty i Epilog

Całość, tyle czekania i w końcu dotarłem na szczyt zwany "Luz de la Luna". Jedna z gór, które zajęły mi najwięcej, bo w połowie drogi była przepaść bez gruntu (nie każdy zrozumie). Dzięki wielkie za zbudowanie mostu :)

Całość, tyle czekania i w końcu dotarłem na szczyt zwany "Luz de la Luna". Jedna z gór, które zajęły mi najwięcej, bo w połowie drogi była przepaść bez gruntu (nie każdy zrozumie). Dzięki wielkie za zbudowanie mostu :)

Poeta się znalazł...:TWcU3:

Brawo!!! To jedyny Romans który mi się spodobał (poza komksowymi) ! Krótki, magiczny i bez zbędnych, tkliwych scen! Tylko Ziemia taka pusta... To trochę unieszczęśliwia Happy End.