Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

To chociaŻ postaraj się żeby przed odejściem cię ktoś dobrze zapamiętał,

 

A na solówkę i tak byś nie przyszedł :D

 

Poprostu przychodzisz i awanturujesz się bez sensu i celu. Elo,

Sczerze to gówno mnie to juz obchodzi  XD tak jak ktoś zapamięta to niech se pamięta. znalazlem inne fajniejsze forum. Ano nie przyszedłbym, nie jestem typem człowieka który chodzi w szarym dresie i kołczanie prawilności, kroi małolatów z komórek i napierdala każdego kto się krzywo spojrzy, jeszcze do takiego prymitywizmu nigdy nie upadłem, sorry ale nie jestem prawilny XD

poza tym jeśli dla Ciebie napisanie, że jest sie wkurwionym (bo jestem od 3 miesiecy wkurwiony non stop) to awanturowanie sie albo "kozaczenie" (w internecie lol) no to masz jakąś dziwną definicję prowokacji XD  elo z fartem pozdro600

  • +1 1
Link do komentarza

I na cholerę dalej dyskutujesz?! Nic tak nie pokazuje dorosłości jak kłótnia w internecie...

Mam gdzieś że jesteś wkurzony, kultura słowa mimo to obowiązuje. Tak. Jestem prawilny, ale przynajmniej mam zasady. A twój spaczony obraz mojej osoby dowodzi tylko jednego: strach i plytkość,

  • +1 1
Link do komentarza

I na cholerę dalej dyskutujesz?! Nic tak nie pokazuje dorosłości jak kłótnia w internecie...

 

Mam gdzieś że jesteś wkurzony, kultura słowa mimo to obowiązuje. Tak. Jestem prawilny, ale przynajmniej mam zasady.

Wszystko spoko, tylko wiesz, tak jakby sam tą kłótnie zacząłeś XD poza tym nie kłócę się, jak ktoś stawia mi jakieś zarzuty to odpowiadam #więcejdystansu. No i ciekawe, że mówisz o kulturze słowa, sam używając słowa "spierdala" na początku, no ale niech Ci będzie :ming:

EDIT: STRACH I PŁYTKOŚĆ XDDD o matko człowieku Ty zabijesz mnie śmiechem, bez internetowego wpierdolu XD

Edytowano przez Trieber
Link do komentarza
Sam się kurwa zabij.

Bardziej chodziło mi o ten post.

Świadczy on o twoim głębokim dystansie do siebie, opanowaniu i właściwym doborze argumentów.

Czaisz? Po prostu sam się w tym momencie wystawiłeś, radziłem, żebyś wyszedł i ochłonął, bo napiszesz za dużo. Nic do cb nie miałem (ostatnio serio się ogarnąłeś ). Ale jak tak to spoko.

Więcej nie będę tu filozofował, bo nie wiem czy przywykłeś do tylu informacji w tak krótkim czasie.

  • +1 1
Link do komentarza

 

Bardziej chodziło mi o ten post.

Świadczy on o twoim głębokim dystansie do siebie, opanowaniu i właściwym doborze argumentów.

 

Czaisz? Po prostu sam się w tym momencie wystawiłeś, radziłem, żebyś wyszedł i ochłonął, bo napiszesz za dużo. Nic do cb nie miałem (ostatnio serio się ogarnąłeś ). Ale jak tak to spoko.

Więcej nie będę tu filozofował, bo nie wiem czy przywykłeś do tylu informacji w tak krótkim czasie.

A co Ty myślisz że ja serio chce, żeby on się zabił i emocjonowałem się mocno jak to pisałem? XDD #ironia No wiem o tym, tyle że Ty zarzuciłeś mi jeszcze jakieś kozaczenie i spierdalanie, no to mówię, że nic takiego nie miało miejsca. No i troche konsekwencji na początku wspomiałeś jeszcze, że cieszyłbyś się gdybym dostał bana, ale teraz piszesz że tak w sumie to nie miałeś nic do mnie :ming: 

No i gościu jeżeli dla Ciebie rozmowa to kłótnia, a każdy kto ma inne zdanie się Ciebie boi no to chyba nie ja mam problemy z przyswajaniem informacji

Link do komentarza

Nie chce mi się edytować to jebnę posta :ming:   Ja się nigdy nie ogarniałem bo zawsze byłem ogarnięty już od 3 lat jak tu przyszedłem, a że ludzie się odwracają, no to chyba oni nie wiedzą czym są te trzy litery u Ciebie w nicku :rainderp: 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...