Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

@Sabina Sank ju :hug3:

No, ja do drugiej klasy gimbazjum miałem sexi wąsa, na którego można było laski wyrywać :kappa: . I ta duma, gdy na lvl 14 bierzesz jednorazówkę od ojca i się pozbywasz "dziewictwa" :rainderp:

Zazdro. Mi broda dopiero przed maturami zaczęła rosnąć. A jeszcze dobry rok musiałem zaczekać, aby przestała wyglądać na dziewiczy zarost.

Link do komentarza

Masturbacja obniża poziom serotoniny chyba, w poradnikach dla walczących z depresją rzucenie palenia i rezygnacja z onanizmu jest jednym z głównych punktów. Coś w tym jest imho.

W skrócie: ręką chuja nie oszukasz :spike:

Jakoś teraz, jak tu popisałem, to trochę mi się polepszyło. Jakoś przez robotę + studia brakuje mi kontaktu z ludźmi. W pracy czy na studiach jakoś nie mam osób, z którymi mógłbym polecieć na piwo, czy po prostu spotkać się na jakiejś pogadance :v . Muszę znajdować więcej czasu na /sb/ :rainderp:

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Tak samo jak gdzieś wyczytałem, że więzień wsadzony do izolatki nie powinien w ten sposób urozmaicać sobie czasu, bo może sobie tym humor zepsuć.

Jakoś teraz, jak tu popisałem, to trochę mi się polepszyło. Jakoś przez robotę + studia brakuje mi kontaktu z ludźmi. W pracy czy na studiach jakoś nie mam osób, z którymi mógłbym polecieć na piwo, czy po prostu spotkać się na jakiejś pogadance :v . Muszę znajdować więcej czasu na /sb/ :rainderp:

To by tłumaczyło, dlaczego ostatnio jesteś tutaj bardziej aktywny niż wcześniej :D 

Tak przy okazji, to pracujesz gdzie poza radiem?

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza

Masturbacja obniża poziom serotoniny chyba, w poradnikach dla walczących z depresją rzucenie palenia i rezygnacja z onanizmu jest jednym z głównych punktów. Coś w tym jest imho.

Być może. Ostatnio czytałam, że zbyt duża ilość glukozy powoduje obniżenie wchłaniania tryptofanu, który jest składnikiem serotoniny. Co również może powodować depresję. 

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Być może. Ostatnio czytałam, że zbyt duża ilość glukozy powoduje obniżenie wchłaniania tryptofanu, który jest składnikiem serotoniny. Co również może powodować depresję. 

Mam przez to rozumieć, że od przesłodzonej herbaty mogę dostać załamania nerwowego? xP

Link do komentarza

Tak przy okazji, to pracujesz gdzie poza radiem?

Tylko radio. Ale praktycznie codziennie muszę być w studio + jeszcze praca dla infoserwisu. Mogę mieć cały dzień wolny, mogę przez cały dzień nie być w domu. Przez takie zróżnicowanie czasowe szef namówił mnie, bym przeszedł na niestacjonarne, żebym nie miał problemów, jak robiłem praktyki w TV. No i chyba git, bo w weekendy rzadko coś robię. Ale i tak po odebraniu dyplomu prawdopodobnie uciekam do W-wy, bo nie widzę przyszłości w mojej mieścinie :v

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

W sumie racja. Jak mniemam, praca dla rejonowych mediów nie jest tak satysfakcjonująca, jak przy mediach ogólnopolskich.

No ale dobra, muszę kończyć. Wypada dostarczyć sobie trochę snu. Miłej nocy.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...