Skocz do zawartości

Talent wygrany w chipsach, czyli rysunki Mandarynki


Tangerine

Recommended Posts

Mój tablet strzelił focha. Zażądał przeinstalowania sterowników, a płytka z nimi może być gdziekolwiek, więc szukanie trochę mi zajmie. Postanowiłam jednak podjąć się zadania i pokolorowałam wczorajszy szkic za pomocą myszki. 

 

33aqb9f.jpg

Rarity uczesana w warkocze, coby nie było że rysuję więcej ludzi niż pucyków. Równowaga musi być :fluttershy4:

Edytowano przez Mandarynka
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczyna ;_; Pierwszy weekend utwierdził mnie w teorii, jak bardzo tęsknię za wakacjami i dopiero wczoraj wieczorem mogłam co nieco narysować.

 

5tld1.jpg

Rarity, po raz kolejny w jakiejś wymyślnej fryzurze. Nie ma to jak chodzić po jabłka o 20 i dostać jakiejś dziwnej weny.

 

Edytowano przez Mandarynka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna super praca :3
Ładna scenka klimatyczna ^^ Tylko gdyby Rarity miała jakieś umalowane ładnie rzęsy to byłoby perfekto jak dla mnie :D 
I tak btw takie dziwne czerwone kreseczki na środku szalika są i poniżej. Nie wiem czy niezauważony błąd to wspomnę :spike:
Ale praca super <3  Rarity z gracją taką chodzi świetnie ukazaną.

Edytowano przez FrozenTear7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę sam nie wiem co myśleć bo już trzeba ciut abstrakcyjne myślenie mieć żeby patrzeć na ten rysunek :spike:
Sorki Mandarynko ale wolę twoje rysunki z poprzedniego stylu :yay: To konkretne dzieło jakoś do mnie nie przemawia. Może trochę zbyt mroczne wykonanie jak na moje klimaty ^^
Może w kolorkach byłoby to lepiej zobaczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednim stylem byłoby trudno wykonać abstrakcję, ale i tak przyłapuję się często na zmienianiu stylu np. oczu, by pasowały do ogólnego efektu rysunku. 

I nie wiem, czy to pokoloruję, chyba nie. Wciągną mnie kolejne rysunki i szkice i pewnie porzucę pomysł :aj:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że potrafisz się dostosować do sytuacji :yay:

Ale może dlatego że właśnie fanem abstrakcji nie jestem to tak na to patrzę :spike: 

Czekam z niecierpliwością aż wykonasz coś z listy moich ulubieńców : Fleur, Spitfire albo Cloudchaser :yay: Ciekawe czy kiedyś zajdziesz w bardziej hisperskie postacie :D

Ale jak tylko masz w sobie motywację i kreatywność to z pewnością lepiej się zająć nowymi pracami. Ja wiele bym mógł kolorować obrabiać itp. ale to zawsze można wykonać w przyszłości a pomysły szybko odchodzą na nowe prace.

Powodzenia Mandarynko :fleur:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To...coś kojarzy mi się ze stylem LupisVulpes co mi się bardzo podoba~ Lubię takie dziwaczne stworzenia. Duchy, wylewające się oczy, niedokończone jakieś. Oczywiście jeśli całość ma ręce i nogi, a tutaj ma. 

Poprzednie kuce też bardzo ładne i gdyby nie komentarze to i ja nie zauważyłabym, że Rarity nie ma rogu :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...