Skocz do zawartości

Talent wygrany w chipsach, czyli rysunki Mandarynki


Tangerine

Recommended Posts

Jako że jutro premiera 9 sezonu Doctor Who, postanowiłam narysować... coś. Miałam masę radochy przy rysowaniu cosia. Cosiem jest w rzeczywistości Twiligth z jakąś wypasioną mocą podobną do Rainbow Power, którą nazwałam sobie roboczo Star Power. Szlaczki w tle to po prostu jej imię w języku Galiffryjskim.

 

20fyzxv.jpg

Edytowano przez Mandarynka
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając że Twilight świetnie by się wtopiła w tłum imigrantów to świetna praca :spike: :kappa:
Bardzo mi się podoba ten pastelowy rozmyty styl włosów ^^ Bardzo ładna praca. Wszystko dobrze się ze sobą komponuje :3
Super!

Udanego wyjazdu :cadancehug2:

Edytowano przez FrozenTear7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<3
Powiedziałbym że to najpiękniejsza twoja praca póki co :3
Słodkie uszka? Są. Piękny kwiatuszek dodający piękna Octavii? Jest. Wspaniałe oczka rozpływające moje serce? Są :yay:
Całość świetnie się prezentuje i bardzo estetycznie wygląda ^^ Świetny strój Octavii! Wygląda jak ruska babushka :spike: No żartuję świetnie wszystko wyszło!
Oby więcej takich prac bo ten styl mi się najbardziej podoba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Try Hardy w nocy oglądały a ja dzisiaj poszukam dopiero :'(

Ale obrazek jak zwykle... jest super!

Zezowata Dashie :spike: Bardzo słodka grzywa całość u góry jest piękna. Skrzydełka wyszły nawet nieźle Ci powiem :) Mogłabyś jedynie bardziej systematycznie zaznaczać segmenty bo kawałek jest ostry potem jest gruby i lepiej żeby się to kupy trzymało wszystko ale wygląda super! Ciut większa przerwa ukazałaby to bardziej estetycznie.

Ale praca świetna mimo wszystko i oby takich więcej :yay:

I przyczepię się do "rączek" bo chyba za blisko je dałaś przy wyjściu ich z klaty. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnym trafem nie zauważyłem poprzedniego wpisu ale temat nie umarł nie martw się :)
I przyznam że Flutterka która mi uciekła jest super :yay: Chyba moja ulubiona praca w twoim wykonaniu. Bardzo ładna sylwetka zgrabna i dynamiczna. I samo wykonanie kolorkowe też niezłe :)
Co do rysowanka ludzi to jednak trochę mi te oczy nie pasują. Tak jak u kuców taki styl wygląda fajnie to przy ludziach jakoś tak... coś mi tam nie pasuje :D Takie moje odczucia ale pracuj pracuj ^^ Ważne żeby Tobie się po pierwsze podobało. Ale oczy bardziej takie ludzkie by mi tam spasowały w moim odczuciu.
I udało się otrzymać Cloudchaserkę :wow:  Też bardzo fajna praca. Ta mina idealna do scenki :D
Przy walce ze skrzydłami polecam tutorial mistrza od którego się uczę ostatnio: http://yakovlev-vad.deviantart.com/art/Tutorial-Wings-ENG-507649111

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJ wtf :spike:
Ogólnie bardzo fajny pomysł i super wyszło przyznam :) Kreatywnie :D
Wykonanie postaci podoba mi się bardzo. Ciało i detale. Jedynie te oczy jakoś nie pasują mi tutaj mimo takiej scenki. Ale ja jestem fanem realizmu itp. więc wybacz za moje czepianie się takich rzeczy ^^ Zamysł fajny jednak nie przypadło mi wykonanie oczu do gustu osobistego. W estetyce wyszło naprawdę super!
Tylko gumka do włosów na ogonie jest trochę niechlujnie narysowana tego akurat bym się przyczepił.

Mimo wszystko dobra robota!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So fluffy :yay:
Bardzo ładnie wyszła praca tu się chyba każdy zgodzi. Estetyczny kształt postaci i jakiś taki nietypowy a bardzo miły dla oka :) Bardzo ładnie wyszły kopytka i cała twarz. Jedyne do czego się przyczepię chyba to wygląd skrzydeł. Przy takiej posturze jakoś lepiej by wyglądały chyba niżej i gdyby były większe na wysokość. I możnaby lekko zaznaczyć skrzydła z drugiej strony ;)
Ale praca bardzo dobra! Mi z pewnością się podoba :wow: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...