Skocz do zawartości

[zabawa] historia obrazkowa


Arceus

Recommended Posts

Powiem wam że po obrazku Silicius'a straciłem wiarę w ludzkość.(@Silicius może ludzkość to za dużo powiedziane, straciłem wiarę w to że ta historia może mieć normalny koniec)

 Efektem tego był nagły wzrost wagi klaczy

dzięki ci dobry i prawy obywatelu :v

Nie ma sprawy.~Arceus

 img-871253-1-spell_gone_wrong_by_littlei

Edytowano przez Obremon
Autograf i podziękowanie ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ustalny że avatarem Arceusa w każdej historii jest Chrisalis?

Jeśli bym tego nie poprawił to pewnie urwała by ci głowę. Co do pytania może być Fluffle puff bo to ją mam na avku ;) ~Arceus 

ShA3oDc.jpg 

Edytowano przez Arceus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zatem opowiadam:

"W dalekiej przyszłości equestriańcsy naukowcy stworzyli portal do, jak im się zdawało, innego wymiaru. Bohaterami, którzy mieli przejść na drugą stronę ów portalu zostały Twilight i jej przyjaciółki.

Podczas eksperymentu cośposzło nie tak i klacze trafiły nigdzie, a konkretniej do miejsca pozbawionego czasu i przestrzeni czyli "białego wymiaru". A tak naprawdę do wyłączonego telewiziora Discorda. Pan chaos usiadł wygodnie w fotelu i włączył telewizję. Zobaczył tam kucyka i poywora,  zamiast robota i potwora. To podsunęło mu pewną myśl, jednak zanim ją wykonał  odwiedziła go Eris. Ona podsunęła Discordowi inny pomysł. 

WłWładca chaosu swym uniwersalnym pilotem poprawił nieco to co dostrzegł. Zmienił wszystkim postaciom płeć. Pech chciał że zrobił to w tej scenie, w której wkraczał... 

Jakże się Eris ucieszyła, gdy zobaczyła kogoś z kim by mogła poplotkować. 

Discord wyrwał się ze swojej żeńskiej wersji, jednak 6 ogierów, dawniej klaczy, nie wyrwało się z telewozora Władcy niezgody.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec! I przechodzimy do #7. #6 opowiedziało się samo a #5 opowiadam teraz.

"Ratowanie Equestrii to wyczerpujące zajęcie, nie mówiąc już o tym że bardzo odpowiedzialne. Po tym powierniczki elementów harmonii muszą jakoś odpocząć. Tego dnia Rainbow Dash zabrała ze sobą Fluttershy. Różowogrzywa klacz ucieszyła się z zaproszenia i wycałowała w podzięce swoją przyjaciółkę.

Poszły na imprezę, tym razem organizowana przez miejscową karczmę. Zaczęła się zabawa, po kilku kuflach zabawa szła zygzakiem, ale wciąż przed siebie. Aż do przybycia Celestii. Władczyni Equestrii bynajmniej nie była zadowolona gdy znalazła tańcząca na stole Fluttershy i śpiącą pod stołem Rainbow."

O i teraz będę ja teraz ja :cadanceawesome:

"Korzystając z tego że Rainbow spała postanowiłem nieco namieszać w służbie dysharmonii i niezgody. Wtargnąłem do snu błękitnej klaczy i poróżniłem ją z Fluttershy. Klacze zaczęły się kłócić, a później, wbrew mej woli, zaczęły się bić. Wydawać by się mogło że Fluttershy nie ma szans, ale kiedy Rainbow zaczęła obrażać jej zwierzęta Fluttershy wpadła w szał. W gniewie uszkodziła dotkliwie Rainbow. Gdy emocje ucichły gniew zmienił się w smutek, klacz zdała sobie sprawę z tego co zrobiła i zalała się łzami. Rainbow Dash trafiła do szpitala. Ocalili ją, ale jej oka i skrzydła nie udało się ocalić. Fluttershy poskarżyła się Discordowi." Ech... "Władca chaosu "naprawił" Rainbow"  i ochrzanił mnie tak na marginesie :v "Ta widząc co zrobiła dla niej przyjaciółka zapomniała o moich odwiedzinach i przebaczyła jej. Tak oto przyjaźń przetrwała, ja poznałem tą "magię przyjaźni" i gniew Discorda"

Ok to teraz mi fajną #7 wymyślcie... (żeby mi czegoś takiego jak #6 nie było)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...